hi himalaya nepal

असारे झरीले भत्कियो काठमाडौंको सदरखोर

Best Khabar Team | २०७७ असार ६ गते शनिबार


२० जुन, २०२०
काठमाडौं । निरन्तरको बर्षाको कारण काठमाडौंको डिल्लीबजारमा रहेको सदरखोर (कारागारको) पुरानो भवनको गाह्रो भत्किएको छ । प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार डिल्लीबजारस्थित कारागारको पुरानो भवन गएराति करिब १० बजेतिर भत्किएको हो । घटनामा सो क्षेत्रमा कुनै मानवीय क्षति भएको छैन ।

गएराति भवन भत्किएपछि सो क्षेत्रमा जम्मा भएका सर्वसाधारण ।

यस्तै सो कारागारामा रहेका कैदीबन्दीहरु पनि सुरक्षित रहेका छन् । भवनको गाह्रो भत्किएर सँगै रहेको विजुलीको ट्रान्समिटर समेत पड्किएको बताइएको छ । सो भवनमा पूर्व डिआईडी रञ्जन कोइराला, रेशम चौधरीलगायत ६ सय १२ जना कैदी बन्दीहरुलाई राखिँदै आइएको छ । पुरानो भवनको गाह्रो भत्किएपनि कैदीबन्दीहरु बस्दै आएको कोठलाई भने त्यसले कुनै असर गरेको छैन । घटनालगत्तै प्रहरीले सो क्षेत्रमा भत्किएको भवनको ढुंगाहरु तहलगाउने काम अघि बढाएको छ ।

भवन भत्किएपछि त्यसका केही संरचनाहरु सडकमा समेत खसेर केही बेर सडक अवरुद्ध बनेको थियो । तर सडक विभागले भत्किएका संरचनाका ईँटा तथा माटो त्यहाँबाट हटाएपछि मध्यरातदेखि नै सडक सूचारु भएको छ । भत्किएको भवन रहेको सो क्षेत्रमा भने कैदीबन्दीहरुलाई राखिएको थिएन । उनीहरु सो स्थानबाट केही पर नै राखिँदै आइएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
एकै टोलका  १५ जनामा कोरोना संक्रमण एकै टोलका १५ जनामा कोरोना संक्रमण

२०७७ बैशाख २१ गते आइतबार

०३ मे, २०२०नेपालगञ्ज । नेपालमा पहिलोपटक एकैदिन एकै जिल्लाको...

कोरोनाका कारण पोर्चुगलले आन्तरिक उडानमा लगाएको मापदण्ड  जुन १ बाट हटाइँदै कोरोनाका कारण पोर्चुगलले आन्तरिक उडानमा लगाएको मापदण्ड जुन १ बाट हटाइँदै

२०७७ जेठ १० गते शनिबार

२३ मे, २०२०पोर्तिमाउ, पोर्चुगल । पोर्गुगल सरकारले यसअघि लगाएको...

‘छक्कापञ्जा-४’ आउँदै :  निमार्ण दिपकराज गिरीले गर्ने ‘छक्कापञ्जा-४’ आउँदै : निमार्ण दिपकराज गिरीले गर्ने

२०७६ पुष १२ गते शनिबार

२८ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा ‘सेरिज’...

साइकल चढेरै नर्बेबाट नेपाल आउँदै एक नर्वेजियन युवा साइकल चढेरै नर्बेबाट नेपाल आउँदै एक नर्वेजियन युवा

२०७६ फाल्गुन ३ गते शनिबार

बन्दना सापकोटा / बेष्टखबर डटकम काठमाडौं । तपाईँले साइकलमा...

Top