असारे झरीले भत्कियो काठमाडौंको सदरखोर

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२० जुन, २०२०
काठमाडौं । निरन्तरको बर्षाको कारण काठमाडौंको डिल्लीबजारमा रहेको सदरखोर (कारागारको) पुरानो भवनको गाह्रो भत्किएको छ । प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार डिल्लीबजारस्थित कारागारको पुरानो भवन गएराति करिब १० बजेतिर भत्किएको हो । घटनामा सो क्षेत्रमा कुनै मानवीय क्षति भएको छैन ।

गएराति भवन भत्किएपछि सो क्षेत्रमा जम्मा भएका सर्वसाधारण ।

यस्तै सो कारागारामा रहेका कैदीबन्दीहरु पनि सुरक्षित रहेका छन् । भवनको गाह्रो भत्किएर सँगै रहेको विजुलीको ट्रान्समिटर समेत पड्किएको बताइएको छ । सो भवनमा पूर्व डिआईडी रञ्जन कोइराला, रेशम चौधरीलगायत ६ सय १२ जना कैदी बन्दीहरुलाई राखिँदै आइएको छ । पुरानो भवनको गाह्रो भत्किएपनि कैदीबन्दीहरु बस्दै आएको कोठलाई भने त्यसले कुनै असर गरेको छैन । घटनालगत्तै प्रहरीले सो क्षेत्रमा भत्किएको भवनको ढुंगाहरु तहलगाउने काम अघि बढाएको छ ।

भवन भत्किएपछि त्यसका केही संरचनाहरु सडकमा समेत खसेर केही बेर सडक अवरुद्ध बनेको थियो । तर सडक विभागले भत्किएका संरचनाका ईँटा तथा माटो त्यहाँबाट हटाएपछि मध्यरातदेखि नै सडक सूचारु भएको छ । भत्किएको भवन रहेको सो क्षेत्रमा भने कैदीबन्दीहरुलाई राखिएको थिएन । उनीहरु सो स्थानबाट केही पर नै राखिँदै आइएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अधिकमास (पुरुषोत्तम महिना) र यसको धार्मिक महत्व अधिकमास (पुरुषोत्तम महिना) र यसको धार्मिक महत्व

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

– विश्वनाथ खरेलएउटै महिनामा दुईवटा औंसी प-यो भने त्यसलाई...

क्वात्रालाई राजदूतका रुपमा नेपाल पठाउने तयारी क्वात्रालाई राजदूतका रुपमा नेपाल पठाउने तयारी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ जनवरी, २०२० नयाँदिल्ली । भारतले नेपालका लागि नयाँ...

पर्वत ठानामौलाका गुरुङ्को कोरोनाका कारण लण्डनमा निधन पर्वत ठानामौलाका गुरुङ्को कोरोनाका कारण लण्डनमा निधन

२०७७ बैशाख २३ गते मंगलबार

०५ मे, २०२०वेस्टह्याम, लण्डन । कोरोनाको संक्रमणबाट बेलायतमा पछिल्लो...

कुवेतबाट पहिलो चरणमा १५० नेपालीको उद्दार, आजै थप १५० लाई ल्याईँदै कुवेतबाट पहिलो चरणमा १५० नेपालीको उद्दार, आजै थप १५० लाई ल्याईँदै

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

११ जुन, २०२०काठमाडौं । बैदेशिक रोजगारी तथा अन्य काम...

Top