छ मायाँ छपक्कैको पहिलो साताको कमाई नै झण्डै पाँच करोड

Best Khabar Team | २०७६ कार्तिक ६ गते बुधबार


२३ अक्टोबर, २०१९
काठमाडौं । गत शुक्रबारदेखि प्रदर्शनमा आएको ‘छ मायाँ छपक्कै’ नामक नेपाली चलचित्रहरुले पहिलो सातामै राम्रो व्यापार गरेको छ । दशैं तिहार जस्ता ठूला चाडपर्वको बीचमा प्रदर्शनमा आएको चलचित्रले प्रदर्शको पहिलो सातामै झण्डै पाँच करोड रुपैयाँ बराबरको व्यापार गरेको चलचित्र निर्माताले जनाएका छन् ।

अहिले अहिले अधिकांश क्याम्पस तथा स्कुल बन्द भएको तथा कतिपय कार्यालयहरुसमेत दशैं तिहारको विदामा रहेका कारण चलचित्र हलमा दर्शहरुको भीड बढेको छ । जुन चलचित्र निर्माता पक्षको लागि खुसीको कुरा हो । शनिबारसम्ममा ३ करोड रुपैयाँ बराबरको व्यापार गरेको चलचित्रले बुधबारसम्ममा पाँच करोड रुपैयाँ संकलन गरेर रेकर्ड कायम गरेको छ । दिपेन्द्र लामाको निर्देशनमा निर्माण भएको चलचित्र देशभरका ३ सय भन्दा चलचित्र भवनहरुमा चलिरहेको छ ।

चलचित्र आमा सरस्वती मुभिज र रोहित अधिकारी फिल्म्सको प्रस्तुती हो । चलचित्रको निर्माणमा दीपकराज गिरी, दीपाश्री निरौलालगायतसमेत सहभागी छन् । उनीहरुको साथै चलचित्रमा कलाकारहरु केदार न्यौपाने, जितु नेपाल, केकी अधिकारीलगायतको अभिनय रहेको छ । चलचित्र प्रमोशनका लागि दिपक र दिपाले नयाँ शैली अपनाएका छन् । चलचित्रको निर्माता रोहित अधिकारी र सह निर्माता सुमन गिरीलगायत छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कालिन्चोकबाट फर्केको बस सिन्धुपाल्चोकमा दुर्घटनाग्रस्त, १५ को मृत्यु, १७ घाइते कालिन्चोकबाट फर्केको बस सिन्धुपाल्चोकमा दुर्घटनाग्रस्त, १५ को मृत्यु, १७ घाइते

२०७६ मंशिर २९ गते आइतबार

१५ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । प्रसिद्ध धार्मिकस्थल दोलखाको कालिञ्चोक...

उत्तर कोरियामा ‘पहिलो पटक’ कोरोना संक्रमित भेटिए : सिँगो देशमा स्वास्थ्य संकटकालको घोषणा, माक्स अनिवार्य गराईयो उत्तर कोरियामा ‘पहिलो पटक’ कोरोना संक्रमित भेटिए : सिँगो देशमा स्वास्थ्य संकटकालको घोषणा, माक्स अनिवार्य गराईयो

२०७७ श्रावण ११ गते आइतबार

२६ जुलाई, २०२०सिउल, दक्षिण कोरिया । दक्षिण कोरियासँग सिमाना...

विदेशमा रहेका आफ्ना नागरिकलाई स्वदेश ल्याएपछि कुवेतले लगायो २० दिने कर्फ्यू विदेशमा रहेका आफ्ना नागरिकलाई स्वदेश ल्याएपछि कुवेतले लगायो २० दिने कर्फ्यू

२०७७ बैशाख २७ गते शनिबार

०९ मे, २०२०मिरक्युयेब, कुवेत । कोरोना भाइरस (कोभिड १९)...

अर्को जिल्लामा जान कडाई, हिँडेर घर फर्केका मजदुरलाई थप समस्या अर्को जिल्लामा जान कडाई, हिँडेर घर फर्केका मजदुरलाई थप समस्या

२०७७ बैशाख ४ गते बिहिबार

१६ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । सरकारले तत्कालका लागि एक...

Top