पर्वतमा कोरोना : ८ जना निको भएर घर फर्के, ५ नयाँ संक्रमित थपिए

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१८ जुन, २०२०
फलेबास, पर्वत । गण्डकी प्रदेश अन्र्तगतको पर्वत जिल्लामा आज ८ जनाले कोरोनालाई जितेका छन् । यस्तै आजै नयाँ थप ५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । गण्डकी प्रदेशको सामाजिक विकास मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार जिल्लाको फलेबास र कुस्मा नगरपालिकाका दुई/दुई जना र मोदी गाउँ पालिकाका थप १ जना गरी थप ५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

मन्त्रालयका अनुसार फलेबास नगरपालिका वडा नम्बर २ का ३७ र ३० वर्षका पुरुष तथा कुस्मा नगरपालिकाकाका एक पुरुष तथा एक महिलामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । चितवनको भरतपुरमा गरिएको परीक्षणका क्रममा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यता मोदी गाउँपालिकाका ३९ वर्षका एक पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । संक्रमित सबैलाई सदरमुकामस्थित क्वारेन्टाइन र आइसोलेसनमा चिकित्सकको निगरानीमा राखेर उपचार अघि बढाइएको छ ।

यस्तै १४ दिनअघि कोरोना संक्रमण देखिएका फलेबास र कुर्घाका २ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका हुन् । गण्डकी प्रदेशको सामाजिक विकास मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार पर्वतकै महाशिला गाउँपालिकाका २ जना र फलेबास नवरपालिकाका २ जना एवं बिहादीका १ जनामा गरिएको पछिल्लो कोरोना संक्रमणको रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनीहरुलाई अस्पतालले डिस्चार्ज गरिदिएको हो ।

उनीहरुलाई अब जिल्लामा रहेको क्वारेन्टाइनबाट गाउँपालिकाको क्वारेन्टाइनमा पठाउने तयारी भएको छ । पर्वतमा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या ३८ पुगेको छ । संक्रमितमध्ये ४ महिला र ३४ जना पुरुष छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भागरथीको हत्यारा को ? भागरथीको हत्यारा को ?

२०७८ श्रावण १८ गते सोमबार

०८ फेब्रुअरी, २०२१बैतडी–बिकट पहाडी जिल्ला बैतडीकी एक किशोरीको माघ...

१४ जनाको हत्या अभियोगमा काँग्रेस सांसद आलम पक्राउ १४ जनाको हत्या अभियोगमा काँग्रेस सांसद आलम पक्राउ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ अक्टोबर, २०१९ काठमाडौं । काँग्रेस सांसद मोहम्मद अफ्ताब...

भारतमा अस्पतालको शिशु स्याहार केन्द्रमा आगलागी, ९ शिशुको मृत्यु भारतमा अस्पतालको शिशु स्याहार केन्द्रमा आगलागी, ९ शिशुको मृत्यु

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

०९ जनवरी, २०२१नयाँदिल्ली, भारत । भारतको महाराष्ट्रस्थित एक अस्पतालको...

नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० : बेल्जियमकी राजकुमारी नेपाल जाँदै नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० : बेल्जियमकी राजकुमारी नेपाल जाँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

ब्रसेल्स । एकसाता लामो नेपाल बसाईका लागि बेल्जियमकी राजकुमारी...

Top