नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डमा फेरि झर्यो पहिरो, सडक पूर्वरुपमा अवरुद्ध

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ जुन, २०२०
रामनगर, चितवन । अविरल वर्षात्का कारण गएको पहिरोका कारण नारायणगढ मुग्लिन सडकखण्डको चारकिलो खण्ड फेरि अवरुद्ध बनेको छ । गएरातिदेखि परेको अविरल वर्षाका कारण सो सडक खण्डमा आज बिहान पहिरो खसेका कारण अपरान्हसम्म सो क्षेत्र अवरुद्ध बनेको थियो । आज दिनभर सो क्षेत्रमा सडक विभागले पहिरो पन्छाउने काम गरेलगत्तै साँझ केहीबेर सडक खुल्ला भएपनि राति ७ बजेतिर बजेतिर फेरि माथिबाट पहिरो खसेको छ ।

फाइल तस्वीर ।

पहिरोका कारण मुग्लिनहुँदै नारायणगढतर्फ आउने र नारायणगढबाट मुग्लिनतर्फ जाने सवारी साधनहरु रोकिएका छन् । रातिपनि पहिरो पन्छाउने प्रयास भएपनि पानी निरन्तर परिरहेका कारण सो कार्य सम्भव नभएको प्रहरीको भनाई छ । केहीवर्षअघि सो सडकखण्डको स्तरोन्नति भै फराकिलो पारिएपछि पहिराको समस्या धेरै हदसम्म कम भएको थियो । तर यो वर्ष वर्षात् शुरुहुने वित्तिकै पहिरो खस्न शुरुभएको हो ।

चितवनको इच्छाकामना गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा पर्ने सो क्षेत्रको माथिबाट पहिरो खस्दा पन्छाउनका लागि आज दिनभरको समय लागेको थियो । पहिरोसँगै ठूलाठूला ढुंगाहरु समेत खस्न थालेपछि पहिरो हटाउन समय लाग्ने गरेको छ । रातको समयमा फेरि पहिरोले सडक अवरुद्ध भएपछि अहिले त्यस क्षेत्रमा दर्जनौं सवारी साधन रोकिएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
गंगाजमुना गाउँपालिकाको गज्जबको काम : विदेशबाट आउनेको नाम, ठेगाना र मोबाइल नम्बर सार्वजनिक, कोरोना सचेतनामा गाउँपालिका एककदम अगाडि गंगाजमुना गाउँपालिकाको गज्जबको काम : विदेशबाट आउनेको नाम, ठेगाना र मोबाइल नम्बर सार्वजनिक, कोरोना सचेतनामा गाउँपालिका एककदम अगाडि

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मार्च, २०२० धादिङ्गबेसी । धादिङ्गको गंगाजमुना गाउँपालिकाले पछिल्लो...

‘मृत्युपछि भौतिक शरीर अस्पताललाई दान’ : संस्कृतिबिद् दम्पत्तिको प्रेरणादायी घोषणा ‘मृत्युपछि भौतिक शरीर अस्पताललाई दान’ : संस्कृतिबिद् दम्पत्तिको प्रेरणादायी घोषणा

२०७८ मंशिर १६ गते बिहिबार

१२ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । मान्छेको मृत्यु भएपछि उसको भौतिक...

स्कुल, कलेज र अफिस बन्द भयो : पुराना नेपाली फिल्म पनि हुनसक्छ समय कटाउने माध्यम ( फिल्मसहित) स्कुल, कलेज र अफिस बन्द भयो : पुराना नेपाली फिल्म पनि हुनसक्छ समय कटाउने माध्यम ( फिल्मसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको प्रकोप विश्वव्यापी बन्दै...

११ वर्षपछि गायक घमेश दुलाल फेरि गायन क्षेत्रमा फर्किए (भिडियोसहित) ११ वर्षपछि गायक घमेश दुलाल फेरि गायन क्षेत्रमा फर्किए (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । कुनैबेला नेपाली सांगीतिक आकाशमा घमेश...

Top