नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डमा फेरि झर्यो पहिरो, सडक पूर्वरुपमा अवरुद्ध

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ जुन, २०२०
रामनगर, चितवन । अविरल वर्षात्का कारण गएको पहिरोका कारण नारायणगढ मुग्लिन सडकखण्डको चारकिलो खण्ड फेरि अवरुद्ध बनेको छ । गएरातिदेखि परेको अविरल वर्षाका कारण सो सडक खण्डमा आज बिहान पहिरो खसेका कारण अपरान्हसम्म सो क्षेत्र अवरुद्ध बनेको थियो । आज दिनभर सो क्षेत्रमा सडक विभागले पहिरो पन्छाउने काम गरेलगत्तै साँझ केहीबेर सडक खुल्ला भएपनि राति ७ बजेतिर बजेतिर फेरि माथिबाट पहिरो खसेको छ ।

फाइल तस्वीर ।

पहिरोका कारण मुग्लिनहुँदै नारायणगढतर्फ आउने र नारायणगढबाट मुग्लिनतर्फ जाने सवारी साधनहरु रोकिएका छन् । रातिपनि पहिरो पन्छाउने प्रयास भएपनि पानी निरन्तर परिरहेका कारण सो कार्य सम्भव नभएको प्रहरीको भनाई छ । केहीवर्षअघि सो सडकखण्डको स्तरोन्नति भै फराकिलो पारिएपछि पहिराको समस्या धेरै हदसम्म कम भएको थियो । तर यो वर्ष वर्षात् शुरुहुने वित्तिकै पहिरो खस्न शुरुभएको हो ।

चितवनको इच्छाकामना गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा पर्ने सो क्षेत्रको माथिबाट पहिरो खस्दा पन्छाउनका लागि आज दिनभरको समय लागेको थियो । पहिरोसँगै ठूलाठूला ढुंगाहरु समेत खस्न थालेपछि पहिरो हटाउन समय लाग्ने गरेको छ । रातको समयमा फेरि पहिरोले सडक अवरुद्ध भएपछि अहिले त्यस क्षेत्रमा दर्जनौं सवारी साधन रोकिएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा  (नामावलीसहित) धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा (नामावलीसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२०सल्यानटार । धादिङ्गको उत्तरी क्षेत्रमा पर्ने त्रिपुरासुन्दरी...

युरोपेली मुलुक इटलीमा भयाबह बन्दै कोरोनाको संक्रमण, एकैदिन ३६ को मृत्यु, १२४७ जना नयाँ संक्रमित युरोपेली मुलुक इटलीमा भयाबह बन्दै कोरोनाको संक्रमण, एकैदिन ३६ को मृत्यु, १२४७ जना नयाँ संक्रमित

२०७७ असार १९ गते शुक्रबार

०७ मार्च, २०२० रोम । युरोपेली मुलुक इटलीमा कोरोना...

लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना रोग नियन्त्रणका लागि...

कोरोना संक्रमणबाट आक्रान्त बन्दै युरोप : इटाली, स्पेन, फ्रान्स र नेदरल्याण्डको  अवस्था भयाबह बन्दै कोरोना संक्रमणबाट आक्रान्त बन्दै युरोप : इटाली, स्पेन, फ्रान्स र नेदरल्याण्डको अवस्था भयाबह बन्दै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ मार्च, २०२०एन्तोर्पेन, बेल्जियम । कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण...

Top