नेपालमा कोरोना संक्रमण बढ्दो : पछिल्लो २४ घण्टामा ४ सय २५ जना थपिए

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१४ जुन, २०२०
काठमाडौं । पछिल्ला केही साता यता नेपालमा कोरोना संक्रमणको दर तीव्र गतिमा फैलिन थालेको छ । विशेष गरी जेठको पहिलो सातादेखि देशभर कोरोनाको संक्रमण बढ्न थालेको हो । देशका विभिन्न जिल्लामा पछिल्लो २४ घण्टामा मात्रै थप २ सय २४ जनामा कोरोना संक्रमण
देखिएको छ ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार देशका विभिन्न जिल्लामा ४ सय २५ जना कोरोना संक्रमित थपिएका हुन् । योसँगै अब देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ५ हजार ७ सय ६० पुगेको छ । मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार हालसम्म कोरोनाका कारण १९ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । यस्तै, देशभर सय ७४ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । पछिल्लो केही सातायता भारतबाट नेपाल फर्कने नेपालीहरुको संख्या ह्वात्तै बढ्दै गएपछि कोरोना संक्रमणको दर पनि बढ्न थालेको चिकित्सकहरु बताउँछन् ।

भारत अहिले दक्षिण एसियामा सबैभन्दा धेरै कोरोना संक्रमित भएको देश बन्न पुगेको छ । यस्तै विश्वको सबैभन्दा धेरै कोरोना संक्रमण फैलिएको देशको चौथो नम्बरमा भारत रहेको छ । भारतसँगको खुल्ला सिमाका कारण नेपालको लागि कोरोना निक्कै जोखिमपूर्ण बन्दै गएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
वीरगञ्जमा युवतीको शंकास्पद मृत्यु ! वीरगञ्जमा युवतीको शंकास्पद मृत्यु !

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । पर्साको वीरगञ्जमा एक ‘शंकास्पद कोरोना...

पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई विरुद्ध साइबर अपराधको उजुरी पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई विरुद्ध साइबर अपराधको उजुरी

२०७७ श्रावण २१ गते बुधबार

०८ मे, २०२०काठमाडौं । पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईसहित ३...

काठमाडौंको टिचिङ् अस्पतालस्थित मनमोहन कार्डियो सेन्टरमा उपचाररत  महिलामा कोरोना संक्रमण काठमाडौंको टिचिङ् अस्पतालस्थित मनमोहन कार्डियो सेन्टरमा उपचाररत महिलामा कोरोना संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ मे, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको शिक्षण अस्पतालमा उपचाररत मकवानपुरकी...

अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ वासिङ्टन डिसी । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड...

Top