hi himalaya nepal

चर्चित बलिउड अभिनेता सुशान्त सिंहको शंकास्पद मृत्यु, पोष्टमार्टम रिपोर्ट आउन बाँकी

Best Khabar Team | २०७७ जेठ ३२ गते आइतबार


१४ जुन, २०२०
नयाँदिल्ली, भारत । भारतका चर्चित अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुत आज मृत अवस्थामा भेटिएका छन । भारतमा जारी लकडाउनका कारण विगत लामो समयदेखि मुम्बईस्थित आफ्नै घरमा बस्दै आएका सिंहको शव आज बिहान झुण्डिएको अवस्थामा उनकै घरमा भेटिएका भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् ।

भारतका चर्चित अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुत । फाइल तस्वीर

भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले उनले आत्महत्या गरेको बताएपनि प्रहरीले भने घटना शंकास्पद रहेकोले शवको पोष्टमार्टमपछि मात्रै कारण बताउन सकिने जनाएको छ । कतिपयले उनी लामो समयदेखि डिप्रेसनमा रहेको र औषधी सेवन गरिरहेको बताएका छन् । उनी मुम्बईको बान्द्रा शहरस्थित अपार्टमेन्टमा बस्दै आएका थिए । लामो समय टेलिभिजनमा काम गरेका सिंहले पछिल्लो समयमा बलिउड क्षेत्रमा चर्चित अभिनेताको रुपमा परिचित थिए ।

उनीद्वारा अभिनित ‘छिछोरे’ ‘पिके’, ‘केदरनाथ’, ‘सोनचिडैया’ ‘एम.एस धोनी’ लगायतका दर्जनौ चलचित्रहरुले बलिउडप्रेमीहरुको मन जितेको थियो । उनको निधनले बलिउडप्रेमीहरु स्तब्ध बनेका छन् । ३४ वर्षका राजपूत पछिल्ला दिनमा बलिउड क्षेत्रमा अत्यन्तै सफल नायकको रुपमा परिचित थिए । उनकी आमाको मृत्यु भै सकेको छ भने बुबा उनीसँगै बस्दै आएका थिए । तर घटना हुँदा उनका बुबा भने पटनास्थित आफ्नै घरमा बस्दै आएको बताइएको थियो ।

जुन ७ मा आत्महत्या गरेकी सुसान्तकी पूर्व म्यानेजरको रुपमा कार्यरत दिशा सालियन । फाइल तस्वीर

स्मरणीय के छ भने जुन ८ तारिखका दिन सुसान्तकी पूर्व म्यानेजरको रुपमा कार्यरत दिशा सालियनले पनि मुम्बईमा रहेको आफ्नै अपार्टमेन्टको १४ औं तलाबाट हाम फालेर आत्महत्या गरेकी थिइन् । २८ वर्षकी दिशाले किन आत्महत्या गर्न पुगिन् भन्ने अहिलेसम्म खुल्न सकेको छैन ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
यी अभागी डाक्टर, जसले दिए कोरोना बारे पहिलो जानकारी, उनैलाई लग्यो कोरोनाले… यी अभागी डाक्टर, जसले दिए कोरोना बारे पहिलो जानकारी, उनैलाई लग्यो कोरोनाले…

२०७६ माघ २३ गते बिहिबार

०६ फेब्रुअरी, २०२० बेइजिङ्ग । ३ महिनाअघिसम्म कोरोना भाईरसको...

भोलिबाट देशभरको मालपोतको सेवा सूचारु गर्न निर्देशन भोलिबाट देशभरको मालपोतको सेवा सूचारु गर्न निर्देशन

२०७७ जेठ २४ गते शनिबार

०६ जुन, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै...

कोरोनाको क्षति इटली भन्दा अमेरिकामा धेरै : मृतकको संख्या २० हजार नाघ्यो, एकैदिन २ हजार बढीको ज्यान गयो कोरोनाको क्षति इटली भन्दा अमेरिकामा धेरै : मृतकको संख्या २० हजार नाघ्यो, एकैदिन २ हजार बढीको ज्यान गयो

२०७६ चैत्र २९ गते शनिबार

११ अप्रिल, २०२० न्यूर्योक । विश्वव्यापी रुपमा महामारीको रुपमा...

५ जना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना देखिएपछि पर्वत अस्पतालले बन्द ग-यो आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा ५ जना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना देखिएपछि पर्वत अस्पतालले बन्द ग-यो आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा

२०७७ असार ५ गते शुक्रबार

१९ जुन, २०२०फलेबास, पर्वत । अस्पतालमा कार्यरत पाँचजना स्वास्थ्यकर्मीमा...

Top