असार १ गतेदेखि काठमाडौं भित्रने र बाहिरिनेहरुका लागि नयाँ व्यवस्था (विज्ञप्तिसहित)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१४ जुन, २०२०
काठमाडौं । गृहमन्त्रालयले लकडाउन खुकुलो भएसँगै यही असार १ गतेदेखि अत्यावश्यक कामले काठमाडौं भित्रन र बाहिरन चाहने चाहनेहरुका लागि नयाँ व्यवस्था लागू गरेको छ । मन्त्रीपरिषद्ले जेठ २८ मा गरेको निर्णय र गृहमन्त्रालयको बैठकले जेठ ३० मा गरेको व्यवस्थासहित जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले आज नयाँ व्यवस्थासहित विज्ञप्ति जारी गरेको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले आज जारी गरेका विज्ञप्ति अनुसार निजी र सार्वजनिक तथा संस्थागत कामले काठमाडौं उपत्यका प्रवेश गर्ने र बाहिरिनेहरुका लागि छुट्टाछुट्टै व्यवस्था लागू गरिएको हो ।

जस अनुसार निजी कामले काठमाडौ उपत्यका प्रवेश गर्न चाहनेहरुले आफूले बस्दै आएको काठमाडौं उपत्यका भित्रको नगरपालिकाले प्रवेशका लागि दिएको अनुमतिपत्रसहित यात्रा शुरु गर्न चाहेको सम्बन्धित जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा निवेदन दिनुपर्ने व्यवस्था गरिएको छ । यस्तै काठमाडौं उपत्यकाबाट बाहिर जान चाहने व्यक्तिगत कामको प्रयोजनसहित जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा निवेदन दिएर पास लिन सक्ने बताइएको छ । सरकारी वा संस्थागत कामको लागि काठमाडौं छाड्नुपर्ने भए सम्बन्धित संस्थाको सिफारिससहित जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा निवेदन दिन भनिएको छ ।

सरकारी वा संस्थागत कामले काठमाडौं आउन चाहनेहरुको हकमा सम्बन्धित जिल्लाको जिल्ला प्रशासन कार्यालयमार्फत् सवारी पासको लागि निवेदन दिनुपर्ने व्यवस्था गरिएको छ । यसरी दिएको निवेदन, कामको प्रकृति र आउन लागेको व्यक्तिको सुरक्षा अवस्थालगायतको विष्लेषण गरी पास उपब्ध गराउन सम्बन्धित जिल्ला प्रशासन कार्यालयलाई अनुमति दिइने जिल्ला प्रशासन कार्यालयले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द,  ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित) कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द, ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मार्च, २०२०काठमाडौं । महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको...

पाँचवर्ष ओलीको नेतृत्व : पूर्व माओवादी नेता शर्मा पाँचवर्ष ओलीको नेतृत्व : पूर्व माओवादी नेता शर्मा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ अक्टोबर, २०१९ काठमाडौं । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट...

५ जना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना देखिएपछि पर्वत अस्पतालले बन्द ग-यो आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा ५ जना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना देखिएपछि पर्वत अस्पतालले बन्द ग-यो आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ जुन, २०२०फलेबास, पर्वत । अस्पतालमा कार्यरत पाँचजना स्वास्थ्यकर्मीमा...

युरोपको पोर्चुगलमा कोरोना संक्रमण तथा मृत्युदर अत्यन्तै उच्च, प्रधानमन्त्री भन्छन् : स्थिति भयानक भयो युरोपको पोर्चुगलमा कोरोना संक्रमण तथा मृत्युदर अत्यन्तै उच्च, प्रधानमन्त्री भन्छन् : स्थिति भयानक भयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ जनवरी, २०२१पोर्तिमाउ, पोर्चुगल । पछिल्ला केहीदिनयता युरोपेली मुलुक...

Top