धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा ७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

Best Khabar Team | २०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार


११ जुन, २०२०
सल्यानटार, धादिङ्ग । धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा सात जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । रोजगारीको लागि भारत गएका र हालै भारतबाट फर्केकाहरु गाउँपालिकाले बनाएको क्वारेन्टाइनमा बसेका थिए ।

त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ को सुन्दरी माबि छापथोक तथा नृसिंह आवासीय मावि, दियालिश्वारामा बनाइएको क्वारेन्टाइनमा रहेकाहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जिल्ला अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको छ । क्वारेन्टाइनमा रहेकाहरुको आडिटी परिक्षणका क्रममा कोरोना संक्रमण देखिएपछि स्वाबको थप पुष्टिका लागि जिल्ला अस्पताल पठाइएको थियो । जिल्ला अस्पतालले काठमाडौंस्थित केन्द्रीय प्रयोगशालामा पठाएको स्वाबमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको रिपोर्ट प्राप्त भएको छ ।

उनीहरुमध्ये सातै जना पुरुष रहेको र उनीहरु अहिले क्वारेन्टाइन स्थलमै रहेको बुझिएको छ । यद्यपि स्वास्थ्य मन्त्रालयले यसको औपचारिक पुष्टि भने गरिसकेको छैन । अहिले सल्यानटारबाट स्वास्थ्यकर्मीसहितको प्रहरीे टोली संक्रमितहरुलाई आइसोलेसनमा ल्याउनका लागि आगिञ्चोकतर्फ गएको प्रहरी स्रोतले बताएको छ । योसँगै धादिङ्ग जिल्लामा मात्रै हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या ३० पुगेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
‘कोरोनाको दबाई’ खोज्दै पुराना गायक–गायिकाद्वय कार्की र आले ‘कोरोनाको दबाई’ खोज्दै पुराना गायक–गायिकाद्वय कार्की र आले

२०७७ आश्विन २० गते मंगलबार

१० जुन, २०२०काठमाडौं । विश्वव्यापी महामारी बनेको कोरोना भाइरसको...

७० करोड कमिसन सम्बन्धी विवादास्पद अडियो सार्वजनिक भएपछि सञ्चारमन्त्रीले दिए राजीनामा ७० करोड कमिसन सम्बन्धी विवादास्पद अडियो सार्वजनिक भएपछि सञ्चारमन्त्रीले दिए राजीनामा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० फेब्रअरी, २०२० काठमाडौं । स्वदेशमै राहदानी छाप्नका लागि...

बिवाह बन्धनमा बाँधिइन् स्वेता बिवाह बन्धनमा बाँधिइन् स्वेता

२०७७ असार २८ गते आइतबार

०७ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । नायिका स्वेता खड्का पुनः विवाह...

कोरोना अपडेट : पछिल्लो २४ घण्टामा ५ को मृत्यु, ५३४ मा संक्रमण कोरोना अपडेट : पछिल्लो २४ घण्टामा ५ को मृत्यु, ५३४ मा संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोरोनाका...

Top