कालीकोट दुर्घटना : २ को मृत्यु, ६ वेपत्ता, ३१ को जीवितै उद्दार

Best Khabar Team | २०७७ आश्विन २० गते मंगलबार


१० जुन, २०२०
मान्मा । कालीकोटको लालीघाटमा आज भएको टिप्पर दुर्घटनामा दुईजनाको ज्यान गएको छ । सो घटनामा परी ६ जना वेपत्ता भएका छन् भने ३१ जनाको कर्णाली नदीबाट जीवितै उद्दार गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले दिएको जानकारी अनुसार भारतमा रहेका मजदुरहरुलाई सिमा नाकाबाट जिल्लाको रासकोटतर्फ लिएर आउँदै गर्दै ना ८ ख ५१३३ नम्बरको टिप्पर आज बिहान लालीघाटबाट कर्णली नदीमा खसेको थियो ।

फाइल तस्वीर ।

कुल ३९ जना सवार सो टिप्पर अनियन्त्रित भै भीरबाट कर्णाली नदीमा खसेको प्रत्यक्षदर्शीले जनाएका छन् । दुर्घटनास्थलबाट उद्दार गरिएकामध्ये ५ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको र उनीहरुलाई थप उपचारका लागि जिल्ला अस्पतालमा उपचारका लागि भर्ना गरिएको छ । भारतबाट आएका मजदुरहरुलाई लिएर सो टिप्पर रासकोटका लागि छुटेको थियो । ती मजदुरहरुलाई रासकोटमै रहेको क्वारेन्टाइनमा राख्ने योजना अनुसार उनीहरुलाई लिएर टिप्पर क्वारेन्टाइनतर्फ अघि बढ्ने क्रममा बीच बाटैमा दुर्घटनामा परेको हो ।

दुर्घटनामा ६ जना अहिलेसम्म पनि कर्णाली नदीमै वेपत्ता भएको बताइएको छ । मृतक, घाइते तथा वेपत्ता हुनेहरुको नाम खुल्न सकेको छैन । घटनालगत्तै अहिले स्थानीय वासिन्दा र प्रहरी घटनास्थलमा पुगेर घाइतेको उद्दारमा जुटेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
आज प्रणय दिवस, नेपालमा १ करोड बढीको गुलाब फूलमात्रै आयात आज प्रणय दिवस, नेपालमा १ करोड बढीको गुलाब फूलमात्रै आयात

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । आज अँग्रेजी पात्रो अनुसार...

चीनबाट  १७५ नेपालीको उद्दार, कम्तीमा २ साताका लागि भक्तपुरको खरिपाटी क्वारेन्टाइन सेन्टरमा रहने चीनबाट १७५ नेपालीको उद्दार, कम्तीमा २ साताका लागि भक्तपुरको खरिपाटी क्वारेन्टाइन सेन्टरमा रहने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । सरकारले चीनका विभिन्न शहरमा...

किसानमारा चिनी उद्योगका सञ्चालकलाई तत्काल पक्रन गृहमन्त्रालयको निर्देशन किसानमारा चिनी उद्योगका सञ्चालकलाई तत्काल पक्रन गृहमन्त्रालयको निर्देशन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३१ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । गृहमन्त्रालयले देशका तराई क्षेत्रमा...

कमल थापाले गरे अख्तियारको प्रशंसा कमल थापाले गरे अख्तियारको प्रशंसा

२०७७ श्रावण १८ गते आइतबार

०८ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष...

Top