भारतबाट फर्केका धादिङ्गका १६ जनामा कोरोना संक्रमण

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २२ गते बिहिबार


०८ जुन, २०२०
धादिङ्गबेसी । धादिङ्गमा हालै भारतबाट फर्केका १६ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । जिल्लाका विभिन्न भागमा घर भै रोजगारीका लागि भारत गएका उनीहरु गएको जेठ दोश्रो साता भारतबाट फर्केर जिल्ला सदरमुकाम धादिङ्गबेसीको क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका थिए । जिल्ला अस्पताल धादिङ्गले दिएको जानकारी अनुसार संक्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको छ ।

उनीहरुलाई अहिले जिल्ला अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको छ । यो सँगै धादिङमा कोरोना संक्रमितको संख्या २२ जना पुगेको छ । यसअघि संक्रमण देखिएका ६ जनामध्ये ३ जनाको उपचार चलिरहेको छ भने ३ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । धादिङ्गमा एकैपटक यति धेरैसँख्यामा कोरोना संक्रमित भेटिएको यो पहिलो पटक हो ।

हाल संक्रमण देखिएकाहरु सदरमुकाम धादिङ्गबेसीमा रहेको नीलकण्ठ उच्चमाविको क्वारेन्टिनमा बस्दै आएहरु रहेका छन् । उनीहरुको स्वाब परीक्षणका लागि जेठ २४ गते मकवानपुरको हेटौंडामा रहेको किटजन्य रोग अनुसन्धान तथा तालिम केन्द्र पठाइएको थियो । तर आज बिहान प्राप्त रिपोर्ट मध्ये १६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जिल्ला अस्पतालले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना संक्रमणमा भारतले राख्यो विश्वमै नयाँ रेकर्ड : एकैदिन ८३ हजार भन्दा बढी संक्रमित भेटिए कोरोना संक्रमणमा भारतले राख्यो विश्वमै नयाँ रेकर्ड : एकैदिन ८३ हजार भन्दा बढी संक्रमित भेटिए

२०७६ फाल्गुन २६ गते सोमबार

०३ सेप्टेम्बर, २०२०नयाँदिल्ली । विश्वमै २४ घण्टाभित्र सबैभन्दा धेरै...

पूर्वराजासहित उनको परिवारको स्वास्थ्य सुधारोन्मुख पूर्वराजासहित उनको परिवारको स्वास्थ्य सुधारोन्मुख

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । कोरोना संक्रमणमा परेपछि काठमाडौंको नर्भिक...

नेपाली युवाको अमेरिकी सपना : अबैधरुपमा अमेरिका छिरेका ५ युवालाई विमान ‘चार्टर’ गरी हत्कडी लगाएर नेपाल पठाईयो नेपाली युवाको अमेरिकी सपना : अबैधरुपमा अमेरिका छिरेका ५ युवालाई विमान ‘चार्टर’ गरी हत्कडी लगाएर नेपाल पठाईयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ न्यूयोर्क । पछिल्लो समयमा नेपाली युवाहरुको...

धादिङमा मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको मिनिट्रक दुर्घटना, ६ को घटनास्थलमै मृत्यु, १९ घाइते धादिङमा मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको मिनिट्रक दुर्घटना, ६ को घटनास्थलमै मृत्यु, १९ घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० धादिङ्ग । धादिङ्गको प्रसिद्ध मण्डलीमाईको दर्शन...

Top