भारतबाट फर्केका धादिङ्गका १६ जनामा कोरोना संक्रमण

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २६ गते सोमबार


०८ जुन, २०२०
धादिङ्गबेसी । धादिङ्गमा हालै भारतबाट फर्केका १६ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । जिल्लाका विभिन्न भागमा घर भै रोजगारीका लागि भारत गएका उनीहरु गएको जेठ दोश्रो साता भारतबाट फर्केर जिल्ला सदरमुकाम धादिङ्गबेसीको क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका थिए । जिल्ला अस्पताल धादिङ्गले दिएको जानकारी अनुसार संक्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको छ ।

उनीहरुलाई अहिले जिल्ला अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको छ । यो सँगै धादिङमा कोरोना संक्रमितको संख्या २२ जना पुगेको छ । यसअघि संक्रमण देखिएका ६ जनामध्ये ३ जनाको उपचार चलिरहेको छ भने ३ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । धादिङ्गमा एकैपटक यति धेरैसँख्यामा कोरोना संक्रमित भेटिएको यो पहिलो पटक हो ।

हाल संक्रमण देखिएकाहरु सदरमुकाम धादिङ्गबेसीमा रहेको नीलकण्ठ उच्चमाविको क्वारेन्टिनमा बस्दै आएहरु रहेका छन् । उनीहरुको स्वाब परीक्षणका लागि जेठ २४ गते मकवानपुरको हेटौंडामा रहेको किटजन्य रोग अनुसन्धान तथा तालिम केन्द्र पठाइएको थियो । तर आज बिहान प्राप्त रिपोर्ट मध्ये १६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जिल्ला अस्पतालले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना महामारीमा ‘जनअपेक्षा’ पुरा गर्न नसकेको भन्दै इटलीका प्रधानमन्त्रीद्वारा राजीनामा ! कोरोना महामारीमा ‘जनअपेक्षा’ पुरा गर्न नसकेको भन्दै इटलीका प्रधानमन्त्रीद्वारा राजीनामा !

२०७७ माघ १३ गते मंगलबार

२६ जनवरी, २०२१मिलानो, इटली । झण्डै वर्षदिनदेखि फैलिएको कोरोना...

यसरी रमाईन् बेल्जियमकी राजकुमारी भक्तपुर दरबार क्षेत्रमा (फोटोफिचर) यसरी रमाईन् बेल्जियमकी राजकुमारी भक्तपुर दरबार क्षेत्रमा (फोटोफिचर)

२०७६ माघ ७ गते मंगलबार

२१ जनवरी, २०२०भक्तपुर । नेपाल भ्रमणका क्रममा रहेकी बेल्जियमकी...

हामीलाई घरमै भेटेर फर्कियो कोरोना * हामीलाई घरमै भेटेर फर्कियो कोरोना *

२०७७ भाद्र १६ गते मंगलबार

–शिव लामिछानेसन् २०२० को सुरुदेखि नै नोभेल कोरोना भाइरसले...

देशैभरका छाउगोठ भत्काउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन देशैभरका छाउगोठ भत्काउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन

२०७६ पुष ९ गते बुधबार

२५ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । गृहमन्त्रालयले देशभरका सबै छाउगोठ...

Top