कोरोनाबाट नेपालमा चौधौं मृत्यु : स्याङ्जाका पुरुषले पोखरामा ज्यान गुमाए

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २२ गते बिहिबार


०८ जुन, २०२०
लेकसाईड, कास्की । । नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट थप एकजनाको ज्यान गएको छ । कास्कीको पोखरामा उपचारका क्रममा स्याङ्गजाका एक पुरुषको ज्यान गएको गण्डकी प्रदेश सामाजिक विकास मन्त्रालयले जनाएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाकै कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या १४ पुगेको छ । ६० वर्षका ती पुरुषको स्थायी घर स्याङ्गजा जिल्लाको वालिङ्ग नगरपालिका रहेको बताइएको छ ।

मृगौला रोगको उपचारका लागि भारतको मुम्बई पुगेका उनमा जेठ २१ गते नेपाल फर्किलगत्तै कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएको थिए । पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको आइसोलेसनमा रहेका उनको स्वाब परीक्षणका क्रममा आइतबार कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो ।

उपचारकै क्रममा उनको गएराति ज्यान गएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको छ । भारतबाट आएका नेपालीहरुलाई सीमा नाकाबाट उद्दार गर्ने क्रममा वालिङ्ग नगरपालिकाले उनलाई जेठ २१ गते सुनौली नाकाबाट उद्दार गरेर पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचारार्थ भर्ना गरिएको थियो । अस्पतालमा भर्ना गर्ने बेलामै उनको अवस्था गम्भीर रहेको नगरपालिकाले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बुहानबाट फर्काइने नेपालीलाई राख्न प्राधिकरणका २ भवन खाली गरियो बुहानबाट फर्काइने नेपालीलाई राख्न प्राधिकरणका २ भवन खाली गरियो

२०७७ श्रावण १८ गते आइतबार

०८ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाईरसको उद्गम...

काठमाडौं उपत्यकामा ५ सहित देशभर थपिए २७ संक्रमित, कुल संक्रमितको संख्या ४०२ पुग्यो, ३६ जिल्ला प्रभावित काठमाडौं उपत्यकामा ५ सहित देशभर थपिए २७ संक्रमित, कुल संक्रमितको संख्या ४०२ पुग्यो, ३६ जिल्ला प्रभावित

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मे, २०२०काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यका भित्र रहेका काठमाडौं,...

कोरोनाको संक्रमण रोक्न नेपाल सरकारको पूर्व तयारी  : पढ्नुहोस् १५ बुँदामा कोरोनाको संक्रमण रोक्न नेपाल सरकारको पूर्व तयारी : पढ्नुहोस् १५ बुँदामा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ मार्च, २०२०काठमाडौं । विश्वव्यापीरुपमा महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना...

कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा

२०७७ असार १९ गते शुक्रबार

०७ मार्च, २०२० न्यूर्योक । अमेरिकाका विभिन्न शहरहरुमा कोरोना...

Top