डोल्पामा कोरोनाबाट एक पुरुषको मृत्यु : शवको अन्तेष्टि गरिएको ३ दिनपछि कोरोना पुष्टि

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २४ गते शनिबार


०६ जुन, २०२०
दुनै, डोल्पा । डोल्पामा कोरोनाबाट थप एकजनाको ज्यान गएको छ । जिल्लाको जगदुल्ला गाउँपालिका वडा नम्बर ३ का ५८ वर्षका एक पुरुषको कोरोनाबाट ज्यान गएको पुष्टि कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानले गरेको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १२ पुगेको छ । अचम्मको कुरा के छ भने कोरोनाको आशंका क्वारेन्टाइनमा बसेका ती पुरुष क्वारेन्टाइनबाट घर आएर घरमै बसेको अवस्थामा उनको मृत्यु भएको थियो ।

मृत्यु भएको ३ दिनपछि मात्रै उनमा कोरोना पुष्टि भएको छ । जबकी उनको ३ दिनअघि नै अन्तेष्टि सम्पन्न भै सकेको छ । विकट हिमाली जिल्ला डोल्पाको जगदुल्ला गाउँपालिकाका ती पुरुष क्वारेन्टाइनबाट घर फर्केको केही समयपछि मृत्युबरण गर्न पुगेका थिए । मृत्यु भएपछि गरिएको स्वाब परीक्षणमा उनमा कोरोना पुष्टि भएको प्रतिष्ठानको भनाई छ । सुर्खेतको क्वारेन्टाइनमा बस्ने उनी जेठ १६ गते घरमा गएको र घरमै रहेका बेला उनको जेठ २० गते ज्यान गएको बताइएको छ ।

दमको विरामी उनको सोही दिन नै स्वाब निकालेर अन्तेष्टि गरिएको थियो । स्वाबको रिपोर्ट हिजो साँझ मात्रै आएको र उनमा कोरोना पुष्टि भएको प्रतिष्ठानले जारी गरेको विज्ञप्तिमा छ । उनको मृत्यु भएपछि उनका सम्पर्कमा रहेका अन्य स्थानीय तथा परिवारको स्वाब परीक्षण थलिएको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
काठमाडौंमा डाक्टर कुटपिट प्रकरण : डिएसपी लम्साललाई जिम्मेबारीबाट हटाईयो काठमाडौंमा डाक्टर कुटपिट प्रकरण : डिएसपी लम्साललाई जिम्मेबारीबाट हटाईयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । डिउटी सकेर घर फर्कने...

गुल्मीमा पहिरोबाट खसेको ढुंगाले च्यापेर एकै घरका ४ जनाको मृत्यु गुल्मीमा पहिरोबाट खसेको ढुंगाले च्यापेर एकै घरका ४ जनाको मृत्यु

२०७६ पुष २३ गते बुधबार

०१ अगस्ट, २०२०तम्घास, गुल्मी । पहिरोसँगै खसेको ढुंगाले च्यापेर...

नेपालसँग सिमाना जोडिएको भारतको उत्तर प्रदेशकी एक मन्त्रीको कोरानाबाट मृत्यु नेपालसँग सिमाना जोडिएको भारतको उत्तर प्रदेशकी एक मन्त्रीको कोरानाबाट मृत्यु

२०७६ माघ २५ गते शनिबार

०२ अगस्ट, २०२०नयाँ दिल्ली । छिमेकी मुलुक नेपालसँग सिमाना...

धादिङ्गे गायक पारसको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ बजारमा धादिङ्गे गायक पारसको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ बजारमा

२०७६ फाल्गुन १९ गते सोमबार

०३ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । धादिङ् जिल्लाको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकास्थित...

Top