डोल्पामा कोरोनाबाट एक पुरुषको मृत्यु : शवको अन्तेष्टि गरिएको ३ दिनपछि कोरोना पुष्टि

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २४ गते शनिबार


०६ जुन, २०२०
दुनै, डोल्पा । डोल्पामा कोरोनाबाट थप एकजनाको ज्यान गएको छ । जिल्लाको जगदुल्ला गाउँपालिका वडा नम्बर ३ का ५८ वर्षका एक पुरुषको कोरोनाबाट ज्यान गएको पुष्टि कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानले गरेको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १२ पुगेको छ । अचम्मको कुरा के छ भने कोरोनाको आशंका क्वारेन्टाइनमा बसेका ती पुरुष क्वारेन्टाइनबाट घर आएर घरमै बसेको अवस्थामा उनको मृत्यु भएको थियो ।

मृत्यु भएको ३ दिनपछि मात्रै उनमा कोरोना पुष्टि भएको छ । जबकी उनको ३ दिनअघि नै अन्तेष्टि सम्पन्न भै सकेको छ । विकट हिमाली जिल्ला डोल्पाको जगदुल्ला गाउँपालिकाका ती पुरुष क्वारेन्टाइनबाट घर फर्केको केही समयपछि मृत्युबरण गर्न पुगेका थिए । मृत्यु भएपछि गरिएको स्वाब परीक्षणमा उनमा कोरोना पुष्टि भएको प्रतिष्ठानको भनाई छ । सुर्खेतको क्वारेन्टाइनमा बस्ने उनी जेठ १६ गते घरमा गएको र घरमै रहेका बेला उनको जेठ २० गते ज्यान गएको बताइएको छ ।

दमको विरामी उनको सोही दिन नै स्वाब निकालेर अन्तेष्टि गरिएको थियो । स्वाबको रिपोर्ट हिजो साँझ मात्रै आएको र उनमा कोरोना पुष्टि भएको प्रतिष्ठानले जारी गरेको विज्ञप्तिमा छ । उनको मृत्यु भएपछि उनका सम्पर्कमा रहेका अन्य स्थानीय तथा परिवारको स्वाब परीक्षण थलिएको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालमा विदेशी उडान अप्रिल ३० सम्मका लागि रोकियो नेपालमा विदेशी उडान अप्रिल ३० सम्मका लागि रोकियो

२०७६ चैत्र २५ गते मंगलबार

०७ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले नेपालमा हुने अन्र्तराष्ट्रिय...

प्रधानमन्त्री ओली अस्पतालबाट ‘डिस्चार्ज’, तत्काल बालुवाटारमा भेटघाट र छलफलमा सहभागी नहुने प्रधानमन्त्री ओली अस्पतालबाट ‘डिस्चार्ज’, तत्काल बालुवाटारमा भेटघाट र छलफलमा सहभागी नहुने

२०७६ फाल्गुन ३० गते शुक्रबार

१३ मार्च, २०२०काठमाडौं । मृगौला प्रत्यारोपण पछि प्रधानमन्त्री केपी...

भारतका पूर्वराष्ट्रपति मुखर्जीको ८४ वर्षको उमेरमा निधन भारतका पूर्वराष्ट्रपति मुखर्जीको ८४ वर्षको उमेरमा निधन

२०७७ भाद्र १५ गते सोमबार

३१अगस्ट, २०२० नयाँदिल्ली । भारतका पूर्व राष्ट्रपति प्रणव मुखर्जीको...

यसवर्षको मिस टुरिजमको आवेदन खुल्ला यसवर्षको मिस टुरिजमको आवेदन खुल्ला

२०७६ असार ६ गते शुक्रबार

२१ जुन, २०१९ काठमाडौं । यसवर्षको मिस टुरिजम–२०१९ को...

Top