hi himalaya nepal

उत्तरी छिमेकी मुलुक चीनका राष्ट्रप्रमुख केहीबेरमा नेपाल आउँदै

Best Khabar Team | २०७६ आश्विन २५ गते शनिबार


१२ अक्टोबर, २०१९
काठमाडौं । नेपालको उत्तरी छिमेकी मुलुक चीनका राष्ट्रपति सी जिनपिङ नेपाको राजकीय भ्रमणका लागि केहीबेरपछि काठमाडौं आइपुग्दै हुनुहुन्छ । उहाँ चिनियाँ सेनाको विशेष विमानबाट काठमाडौंस्थित त्रिभुवन अन्र्तराष्ट्रिय विमानस्थलमा अवतरण गर्नुहुने कार्यक्रम छ । चिनियाँ राष्ट्रपति सि नेपालमा रहँदा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी, प्रधानमन्त्री केपी शर्मा वली, काँग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवालगायसँग भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

फाइल तस्वीर चिनियाँ राष्ट्रपति सी जिनपिङ

आजै साँझ उहाँको सम्मानमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले राष्ट्रपति भवनमा रात्रिभोज कार्यक्रम आयोजना गर्नुभएको छ । उहाँ काठमाडौं आएपछि केहीबेरको आरामपछि रात्रि भोजमा सहभागी हुनुहुने छ । चिनियाँ राष्ट्रपति सी नेपाली समकक्षी विद्यादेवी भण्डारीको निमन्त्रणमा काठमाडौं आइपुग्नुभएको हो । भारत भ्रमण रहेका चिनियाँ राष्ट्रपति भारतको भ्रमण पुरा गरी त्यतैबाट नेपाल आइपुग्नुभएको हो ।

भोलि बिहान चिनियाँ राष्ट्रपति नेतृत्वको चिनियाँ टोली र प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको नेपाली टोलीबीच भोलिबिहान भेटवार्ता हुने कार्यक्रम छ । भेटवार्ता लगत्तै केही महत्वपूर्ण दुईपक्षीय सम्झौतापत्रमा हस्ताक्षर हुने कार्यक्रम छ । सि को नेपाल भ्रमणलाई मध्यनजर गर्दै काठमाडौं उपत्यकाको सुरक्षा व्यवस्था कडा पारिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना कहरकैबीच दशैं शुरु : सर्तकता नअपनाइए संक्रमणले भयाबह रुप लिनसक्ने खतरा ! कोरोना कहरकैबीच दशैं शुरु : सर्तकता नअपनाइए संक्रमणले भयाबह रुप लिनसक्ने खतरा !

२०७७ कार्तिक १ गते शनिबार

१७ अक्टोबर, २०२०काठमाडौं । नेपालीहरुको सबैभन्दा ठूलो चाडको रुपमा...

बाइडेन बने अमेरिकाको ४६ औं राष्ट्रपति बाइडेन बने अमेरिकाको ४६ औं राष्ट्रपति

२०७७ कार्तिक २२ गते शनिबार

०७ नोभेम्बर, २०२०न्यूर्योक, अमेरिका । विश्वको सर्वशक्तिमान सम्पन्न मुलुकको...

प्रतिनिधिसभा पुर्नस्थापना ! (सर्वोच्चको फैसलासहित) प्रतिनिधिसभा पुर्नस्थापना ! (सर्वोच्चको फैसलासहित)

२०७७ फाल्गुन ११ गते मंगलबार

२३ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । सर्वोच्च अदालतले विघठित प्रतिनिधि सभालाई...

नेपालमा पहिलो पटक पत्रकारलाई कोरोना ! नेपालमा पहिलो पटक पत्रकारलाई कोरोना !

२०७७ बैशाख ३० गते मंगलबार

१२ मे, २०२० वीरगञ्ज । नेपालमा पहिलो पटक सञ्चारकर्मी...

Top