नेपालमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ९ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २३ गते शुक्रबार


०३ जुन, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा कोरोनाको संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ९ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज गरेको पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार काठमाडौंमा शिक्षण अस्पतालमा उपचारत एक पुरुषको कोरोनाबाट निधन भएको छ ।

शिक्षण अस्पतालको गणेशमान भवन

उनी दोलखा जिल्लाको भिमेश्वर नगरपालिका वडा नम्बर २ का ७६ वर्षका पुरुष रहेका छन् । उनको शिक्षण अस्पतालको गणेशमान भवनमा रहेको कोरोना आइसोलेसनको आइसियू कक्षमा उपचार भै रहेको थियो । काठमाडौंको सिनामंगलमा रहेको काठमाडैं मेडिकल कलेज तथा शिक्षण अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना भएका उनको अवस्था गम्भीर बनेपछि जेठ १४ गते राति शिक्षण अस्पतालमा ल्याएर भर्ना गरिएको थियो ।

शुरुमा उनी टाउकोमा चोट लागेर अस्पताल भर्ना भएका थिए । यसअघि नेपालका विभिन्न जिल्लामा सुत्केरी महिलासहित ८ जनाको निधन कोरोना संक्रमणकै कारण भएको पुष्टि मन्त्रालयले गरिसकेको छ । यस्तै देशभर २ हजार ३ सय जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि पनि मन्त्रालयले गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपाल प्रगतिको दिशामा अघि बढेको  छ : उपराष्ट्रपति नेपाल प्रगतिको दिशामा अघि बढेको छ : उपराष्ट्रपति

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ मे, २०१९ काठमाडौं । उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुनसँग चीनको...

अमेरिकामा यहुदी धर्मगुरुको घरमा छुराकाण्ड : ५ घाइते अमेरिकामा यहुदी धर्मगुरुको घरमा छुराकाण्ड : ५ घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ डिसेम्बर, २०१९ न्यूयोर्क । अमेरिकाको न्यूयोर्कमा रहेका यहुदी...

ब्रह्मलीन भए नेपाली सांगीतिक आकाशका ‘रत्न’ अर्थात् रत्नशमशेर थापा ब्रह्मलीन भए नेपाली सांगीतिक आकाशका ‘रत्न’ अर्थात् रत्नशमशेर थापा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ मे, २०२०काठमाडौं । नेपाली सांगीतिक आकाशमा ‘रत्न’को रुपमा...

धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा  (नामावलीसहित) धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा (नामावलीसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२०सल्यानटार । धादिङ्गको उत्तरी क्षेत्रमा पर्ने त्रिपुरासुन्दरी...

Top