स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि काठमाडौं मेडिकल कलेज अनिश्चित समयका लागि बन्द

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २३ गते शुक्रबार


०३ जुन, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको सिनामंगलमा रहेको ‘काठमाडौं मेडिकल कलेज तथा शिक्षण अस्पताल’ अनिश्चित समयका लागि बन्द भएको छ । अस्पतालमा कार्यरत दुई स्वास्थ्यकर्मी तथा उपचारका लागि आएका दुईजना विरामीमा कोरोना देखिएपछि अस्प्तालले अर्को सूचना जारी नहुञ्जेलका लागि अस्पताल बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो ।

अस्पतालमा उपचारमा आएका दुईजना विरामी र उनीहरुको उपचारमा संलग्न २ जना चिकित्सक गरी अस्पतालको सम्पर्कमा रहेका ४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि अस्पताल निर्मूलीकरणका लागि भन्दै अनिश्चित समयका लागि बन्द गरिएको अस्पतालले आज एक सूचना जारी गरेर जानकारी गराएको छ । अस्पतालका अनुसार अब अर्को सूचना जारी नहुञ्जेलका लागि अस्पतालको आकस्मिकसहितका सबै सेवा बन्द गरिएको छ । स्वास्थ्यकर्मीलाई नै कोरोना देखिएपछि सुरक्षाको दृष्टिकोणले अस्पताल बन्द गर्नुपरेको भन्दै अस्पताल फेरि कहिले सञ्चालन गर्ने भन्ने जानकारी अर्को सूचना निकालेर गराईने अस्पताल प्रशासनले बताएको छ ।

अस्पतालले अहिले विशेषज्ञहरुको सहारामा अस्पतालका सबै विभागलाई निर्मूलिकरण गर्ने तयारी थालेको छ । यसअघि हिजो स्वास्थ्य मन्त्रालयले अस्प्तालका चारजना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जनाएको थियो । तर अस्पतालले भने चारैजना स्वास्थ्यकर्मी नभएको भन्दै दुईजना स्वास्थ्यकर्मी र दुईजना अस्पतालमा उपचारका लागि आएका विरामी भएको स्पष्ट पारेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
विदेशमा रहेका आफ्ना नागरिकलाई स्वदेश ल्याएपछि कुवेतले लगायो २० दिने कर्फ्यू विदेशमा रहेका आफ्ना नागरिकलाई स्वदेश ल्याएपछि कुवेतले लगायो २० दिने कर्फ्यू

२०७७ भाद्र २० गते शनिबार

०९ मे, २०२०मिरक्युयेब, कुवेत । कोरोना भाइरस (कोभिड १९)...

बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

बाजुराको बडिमालिका नगरपालिकाका हलिया, गरीब, असहाय र श्रमिकलाई कोभिड–१९...

युरोपबाट काठमाडौंं आएकी १९ वर्षकी युवतीमा भेटियो कोभिड–१९, टेकु अस्पतालमा उपचार हुँदै युरोपबाट काठमाडौंं आएकी १९ वर्षकी युवतीमा भेटियो कोभिड–१९, टेकु अस्पतालमा उपचार हुँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ मार्च, २०२०काठमाडौं । युरोपेली मुलुक फ्रान्सबाट नेपाल फर्किएकी...

तेश्रो पटक  चीनमा सी चिनफिङ्ग नै राष्ट्रपति : राष्ट्रपतिकै प्रस्तावमा ली चियाङ बने नयाँ प्रधानमन्त्री तेश्रो पटक चीनमा सी चिनफिङ्ग नै राष्ट्रपति : राष्ट्रपतिकै प्रस्तावमा ली चियाङ बने नयाँ प्रधानमन्त्री

२०८० कार्तिक १७ गते शुक्रबार

११ मार्च, २०२३बेइजिङ्ग, चीन । मित्रराष्ट्र चीनका बर्तमान राष्ट्रपति...

Top