पर्वतको फलेबास र महाशिलाका ५ जनामा कोरोना पुष्टि

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २० गते मंगलबार


०२ जुन, २०२०
कुस्मा । पर्वत जिल्लामा मंगलबार ५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । गण्डकी प्रदेश अन्तरगतको सामाजिक विकास मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार पर्वत जिल्लाको फलेबास नगरपालिकाका २० र ४७ वर्षका दुईजना पुरुषमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

यस्तै जिल्लाकै महाशिला गाउँपालिका घर भएका १९, २० र २१ वर्षका ३ जना पुरुषमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । उनीहरु भारतबाट नेपाल फर्केर हाल जिल्ला सदरमुकाम कुस्माको क्वारेन्टाइनमा बसिरहेका व्यक्तिहरु हुन् । कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि उनीहरुलाई हाल बाग्लुङ्स्थित धवलागिरी अञ्चल अस्पतालको आइसोलेसनमा पठाइएको बताइएको छ ।

यस्तै स्याङ्जाको चापाकोट नगरपालिकामा क्वारेन्टाइनमा रहेका २२, २६, ३२ र ४० वर्षका गरी ४ जनामा कोरोना देखिएको छ । स्याङ्गजा विरुवाका २० वर्षको एक पुरुषमा पनि कोरोना देखिएको छ । योसँगै स्याङ्जामा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या पाँच पुगेको छ । यस्तै गण्डकी प्रदेशभर कुल ३७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालय अन्र्तगतको स्वास्थ्य निर्देशनालयले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालले मे १५ सम्म सबै आन्तरिक तथा बाह्य उडानमा रोक लगायो नेपालले मे १५ सम्म सबै आन्तरिक तथा बाह्य उडानमा रोक लगायो

२०७७ बैशाख १३ गते शनिबार

२५ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । सरकारले आगामी जेठ २ गते...

भारतमा आम नागरिकलाई कोरोनो विरुद्धको खोप लगाउन शुरु भारतमा आम नागरिकलाई कोरोनो विरुद्धको खोप लगाउन शुरु

२०७७ माघ ४ गते आइतबार

१७ जनवरी, २०२१नयाँदिल्ली । भारतमा आज जनवरी १७ तारिखका...

केही सरकारी कार्यालय सातै दिन खोल्ने सरकारको निर्णय केही सरकारी कार्यालय सातै दिन खोल्ने सरकारको निर्णय

२०७९ फाल्गुन १५ गते सोमबार

२७ फेब्रुअरी, २०२३काठमाडौं । सरकारले सेवाग्राहीको चापलाई मध्यनजर गर्दै...

राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय उडान असार १६ (जुन ३०) सम्म बन्द गर्ने सरकारको निर्णय राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय उडान असार १६ (जुन ३०) सम्म बन्द गर्ने सरकारको निर्णय

२०७७ जेठ १७ गते शनिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना (कोभिड–१९) लाई मध्यनजर...

Top