भेरीनदीमा वेपत्ता ६ जनाकै शव भेटियो

Best Khabar Team | २०७६ माघ २३ गते बिहिबार


०२ मे, २०२०
मुसिकोट । विगत १० दिनदेखि रुकुमको भेरी नदिमा वेपत्ता भएका थप एक जनाको शव फेला परेको छ । योसँगै नदीमा हराईरहेका सबै अर्थात् ६ जनाकै शव प्राप्त भएको प्रहरीले जनाएको छ । नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र स्थानीय वासिन्दाको संयुक्त टोलीले निरन्तर रुपमा गरेको खोजीकार्य पछि घटना घटेको १० दिनमा आज भेरी नगरपालिका ११ का गोविन्द शाहीको शव फेला पारेको हो ।

घटनास्थलमा हराईरहेको खोजीमा खटिएका प्रहरी । फाइल तस्वीर : वेस्टखबर

पश्चिम रुकुमको चौरजहारी नगरपालिका ८ सोतीगाउँमा एक स्थानीय युवतीलाई लिन गएकाहरुमाथि स्थानीयले आक्रमण गरेर लखेट्दा शाही सहित ६ जना वेपत्ता भएका थिए । वेपत्ता भएकामध्ये ५ जनाको शव यसअघि नै फेला परेको भएपनि गोविन्द भने वेपत्ता भएका थिए । भेनपा ११ मटेलाका १९ वर्षका शाहीको शव आज खोताखेला नजिकै भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । सो घटनामा परी सञ्जु विक, लोकेन्द्र सुनार, नवराज विक, गणेश बुढा र टीकाराम सुनारको शव यसअघि भेरी नदीमा फेला परेको थियो ।

जाजरकोटका नवराज विकले रुकुमकी मल्ल थरकी युवतीलाई भगाउन केही साथीहरुसहित उनको घर छेउ पुग्दा युवाहरुको टोलीमाथि एक्कासी गाउँलेले आक्रमण गरेका थिए । आक्रमणपछि नवराजसहित ६ जना वेपत्ता भएका थिए । घटनाको २ दिनपछि नवराजको पनि शव भेटिएको थियो । नवराज र उनका आफन्तले केटीपक्ष र गाउँलेको कुटाईबाट आफ्नो छोरालगायत अन्य पाँच जनाको मृत्यु भएको बताउँदै प्रहरीमा उजुरी दिएका थिए ।

घटनामा संलग्न भएको आशंकामा प्रहरीले युवतीको गाउँका करिब २ दर्जन व्यक्तिलाई नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान अघि बढाएको छ । घटनाको निष्पक्ष छानबिनका लागि संसदमा समेत सांसदहरुले जोडदार माग गर्दै आइरहेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पाल्पाको रानीमहल घुमेर फर्केका एकै परिवारका पाँचसहित ६ जनाको दुर्घटनामा मृत्यु (अपडेट) पाल्पाको रानीमहल घुमेर फर्केका एकै परिवारका पाँचसहित ६ जनाको दुर्घटनामा मृत्यु (अपडेट)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ फेब्रुअरी, २०२३तानसेन, पाल्पा । पाल्पाको ऐतिहासिक रानीमहल घुमेर...

उपत्यकासँगैको ‘बत्तिमुनीको’ गाउँ : एक वर्षमै बन्यो स्वास्थ्यचौकी, गाउँलेले पाए एम्बुलेन्स उपत्यकासँगैको ‘बत्तिमुनीको’ गाउँ : एक वर्षमै बन्यो स्वास्थ्यचौकी, गाउँलेले पाए एम्बुलेन्स

२०७६ माघ १९ गते आइतबार

०२ जनवरी, २०२०गोदावरी । त्यसो त धेरैको मनमा आउला...

भारतमा कोरोनाको दोश्रो लहर शुरु, कतिपय शहरमा कर्फ्यू, नेपालीहरु धमाधम फर्कँदै भारतमा कोरोनाको दोश्रो लहर शुरु, कतिपय शहरमा कर्फ्यू, नेपालीहरु धमाधम फर्कँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ मार्च, २०२१नयाँदिल्ली, भारत । भारतमा कोरोना भाइरस संक्रमणको...

ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’ ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ मे, २०२०काठमाडौं । ललितपुरको ग्वार्को इमाडोलमा रहेको किष्ट...

Top