भेरीनदीमा वेपत्ता ६ जनाकै शव भेटियो

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २० गते मंगलबार


०२ मे, २०२०
मुसिकोट । विगत १० दिनदेखि रुकुमको भेरी नदिमा वेपत्ता भएका थप एक जनाको शव फेला परेको छ । योसँगै नदीमा हराईरहेका सबै अर्थात् ६ जनाकै शव प्राप्त भएको प्रहरीले जनाएको छ । नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र स्थानीय वासिन्दाको संयुक्त टोलीले निरन्तर रुपमा गरेको खोजीकार्य पछि घटना घटेको १० दिनमा आज भेरी नगरपालिका ११ का गोविन्द शाहीको शव फेला पारेको हो ।

घटनास्थलमा हराईरहेको खोजीमा खटिएका प्रहरी । फाइल तस्वीर : वेस्टखबर

पश्चिम रुकुमको चौरजहारी नगरपालिका ८ सोतीगाउँमा एक स्थानीय युवतीलाई लिन गएकाहरुमाथि स्थानीयले आक्रमण गरेर लखेट्दा शाही सहित ६ जना वेपत्ता भएका थिए । वेपत्ता भएकामध्ये ५ जनाको शव यसअघि नै फेला परेको भएपनि गोविन्द भने वेपत्ता भएका थिए । भेनपा ११ मटेलाका १९ वर्षका शाहीको शव आज खोताखेला नजिकै भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । सो घटनामा परी सञ्जु विक, लोकेन्द्र सुनार, नवराज विक, गणेश बुढा र टीकाराम सुनारको शव यसअघि भेरी नदीमा फेला परेको थियो ।

जाजरकोटका नवराज विकले रुकुमकी मल्ल थरकी युवतीलाई भगाउन केही साथीहरुसहित उनको घर छेउ पुग्दा युवाहरुको टोलीमाथि एक्कासी गाउँलेले आक्रमण गरेका थिए । आक्रमणपछि नवराजसहित ६ जना वेपत्ता भएका थिए । घटनाको २ दिनपछि नवराजको पनि शव भेटिएको थियो । नवराज र उनका आफन्तले केटीपक्ष र गाउँलेको कुटाईबाट आफ्नो छोरालगायत अन्य पाँच जनाको मृत्यु भएको बताउँदै प्रहरीमा उजुरी दिएका थिए ।

घटनामा संलग्न भएको आशंकामा प्रहरीले युवतीको गाउँका करिब २ दर्जन व्यक्तिलाई नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान अघि बढाएको छ । घटनाको निष्पक्ष छानबिनका लागि संसदमा समेत सांसदहरुले जोडदार माग गर्दै आइरहेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालमा कोरोना :  ४२ पुगे संक्रमित, आजमात्रै ११ जना थपिए नेपालमा कोरोना : ४२ पुगे संक्रमित, आजमात्रै ११ जना थपिए

२०७७ बैशाख ९ गते मंगलबार

२१ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ४२...

२४ घण्टामा थपिए २१३ जना संक्रमित २४ घण्टामा थपिए २१३ जना संक्रमित

२०७७ जेठ २५ गते आइतबार

०७ जुन, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टायता देशभर थप...

धरौटीमा छुटिन् गायिका राउत धरौटीमा छुटिन् गायिका राउत

२०७६ माघ १४ गते मंगलबार

२८ जनवरी, २०२० काठमाडौं । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंमा...

बझाङ्गमा भीषण पहिरो : १८ घर बगायो, ७ वेपत्ता, २ जनाको शव भेटियो बझाङ्गमा भीषण पहिरो : १८ घर बगायो, ७ वेपत्ता, २ जनाको शव भेटियो

२०७७ असार २० गते शनिबार

०४ जुलाई, २०२० चैनपुर, बझाङ्ग । गएराति परेको अविरल...

Top