काठमाडौंमा ४ स्वास्थ्यकर्मीसहित थप २८८ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या २१ सय नजिक

Best Khabar Team | २०७६ माघ २३ गते बिहिबार


०२ जुन, २०२०
काठमाडौै । काठमाडौंको सिनामंगलमा रहेको काठमाडौं मेडिकल कलेजका ४ जना स्वास्थ्यकर्मीसहित थप २ सय ८८ जनामा कोारेना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार पछिल्लो २४ घण्टा यता थप २ सय ८८ जनामा कोरोना देखिएको हो । ती मध्ये ४ जना काठमाडौंमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मी रहेको बताइएको छ । उनीहरुलाई अहिले आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको छ । जसमा तीन महिला र एक पुरुष स्वास्थ्यकर्मी रहेको मन्त्रालयको भनाई छ ।

यस्तै चिकित्सकको सम्पर्कमा रहेकाहरुको स्वाब परीक्षण थालिएको बताइएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार देशका ३ दर्जन बढी जिल्लामा कोरोनाका थप संक्रमित भेटिएका हुन् । अब देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या २ हजार ९९ पुगेको छ । मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार देशका निम्न जिल्लामा निम्न संख्यामा नयाँ संक्रमित फेला परेका छन् ।

 • दाङमा १७ जना
 • प्युठानमा १ जना
 • कञ्चनपुरमा ८ जना
 • कैलालीमा १० जना
 • धनुषामा ६ जना
 • महोत्तरीमा २ जना
 • रौटहटमा ३६ जना
 • सर्लाहीमा २१ जना
 • सिरहामा १७ जना
 • भक्तपुरका १ जना
 • धादिङका १ जना
 • कपिलवस्तुमा १६ जना
 • नवलपरासी पूर्वका १ जना
 • नवलपरासी पश्चिमका १ जना
 • नुवाकोटका २ जना
 • रुपन्देहीमा १० जना
 • रौटहटका ३८ जना
 • स्याङ्जाका ५ जना
 • झापाका ५ जना
 • सप्तरीका १ जना
 • बर्दियाका ३ जना
 • बाँकेका १७ जना
 • सुर्खेतमा २७ जना
 • दैलेखका ९ जना
 • सल्यानका १८ जना
 • अछामका १० जना
 • बाराका १ जना
 • काठमाडौंको मेडिकल कलेजका ४ जना चिकित्सक

हालसम्म २ सय ६६ जनाको उपचार सफल भएको छ भने ८ जनाको कोरोना संक्रमणकै कारण निधन भै सकेको छ । पछिल्लो केही सातायता भारतबाट नेपाल आउने नेपालीको संख्या बढ्दै जाँदा कोरोना संक्रमितको संख्या पनि ह्वात्तै बढेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाको कहरमा ‘बकर इद’ पर्व कोरोनाको कहरमा ‘बकर इद’ पर्व

२०७६ पुष २३ गते बुधबार

– पि.एल. तरंग०१ अगस्ट, २०२०विगत ८ महिनादेखि विश्वभरी फैलिएको...

युरोपको अर्थव्यवस्था पुरानै अवस्थामा फर्काउन ७५० अर्ब युरोको कोष खडा गर्न ईयु सम्बद्ध राष्ट्रहरु सहमत युरोपको अर्थव्यवस्था पुरानै अवस्थामा फर्काउन ७५० अर्ब युरोको कोष खडा गर्न ईयु सम्बद्ध राष्ट्रहरु सहमत

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जुलाई, २०२०लिंकरोभर, बेल्जियम । कोरोना भाइरसका कारण प्रभावित...

आफ्नै सरकारले जारी गरेको नियम उल्लंघन गरेपछि नर्वेकी प्रधानमन्त्रीद्वारा २० हजार क्रोनर जरिवाना तिर्ने घोषणा आफ्नै सरकारले जारी गरेको नियम उल्लंघन गरेपछि नर्वेकी प्रधानमन्त्रीद्वारा २० हजार क्रोनर जरिवाना तिर्ने घोषणा

२०७८ भाद्र १९ गते शनिबार

०९ अप्रिल, २०२१ओस्लो, नर्वे । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई रोक्नका...

‘अब्बल विकास बैंक’ बनाउने कामना सेवाको उद्घोष ‘अब्बल विकास बैंक’ बनाउने कामना सेवाको उद्घोष

२०७६ माघ १८ गते शनिबार

०२ जनवरी, २०२० काठमाडौं । अहिलेको प्रधिस्पर्धात्मक बैकिङ्ग बजारमा...

Top