चरित्र अभिनेता ठकुरीको निधन

Best Khabar Team | २०७७ जेठ १८ गते आइतबार


३१ मे, २०२०
काठमाडौं । कलाकार जयनन्द चन्द ठकुरी आज ब्रह्मलीन भएका छन् । विभिन्न खाले दीर्घ रोगबाट पीडित ठकुरीको आज बिहान साढे ११ बजे ललितपुरको बागडोलस्थित आफ्नै निवासमा निधन भएको हो । पछिल्ला केही वर्षदेखि कलाकार ठकुरी मधुमेह, उच्चरक्तचापलगायतका रोगबाट पीडित थिए । यस्तै केहीवर्षदेखि उनमा पक्षघातको समस्या रहेको थियो ।

‘जीवन रेखा’ नामक नेपाली चलचित्रबाट अभिनय क्षेत्रमा प्रवेश गरेका ठकुरीले नेपालका दर्जनौं चलचित्रमा अभिनय गरेका छन् । विश्वास, भाग्य रेखा, फेरि भेटौँला, मायालु, युद्धलगायतका थुप्रै चलचित्रमा चरित्र अभिनेताको भूमिका निर्वाह गरेका चन्दले भारतीय चलचित्र पञ्चओटी तथा पाकिस्तानी एक चलचित्रमा समेत अभिनय गरेका छन् । उनले केही नेपाली नाटक र टेलिफिल्म तथा म्युजिक भिडियोहरुमा पनि अभिनय गरेका छन् । उनले अभिनय गरेको पछिल्लो चलचित्र ‘भागिभागी नजाउ’ हो ।

पछिल्लो समय उनको परिवारले उनको उपचारको लागि आर्थिक अभाव झेल्दै आएको थियो ।एक छोरीका बाबु चन्द आफ्नी श्रीमतीका साथ ललितपुरको बागडोलमा बस्दै आएका थिए । ८० वर्षको उमेर आज ब्रह्मलीन भएका ठकुरीको आजै पशुपति आर्यघाटमा अन्त्येष्टि गरिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
उदयपुर भुल्केका ८ जनामा कोरोना आशंका : थप परीक्षणका लागि स्वाब धरान पठाईयो उदयपुर भुल्केका ८ जनामा कोरोना आशंका : थप परीक्षणका लागि स्वाब धरान पठाईयो

२०७७ बैशाख ९ गते मंगलबार

२१ अप्रिल, २०२०गाईघाट । उदयपुरको भुल्केस्थित एकै गाउँका ८...

कोरोनाको जोखिम बढेको भन्दै नेपालगञ्जका विद्यालयहरु १ साताका लागि बन्द कोरोनाको जोखिम बढेको भन्दै नेपालगञ्जका विद्यालयहरु १ साताका लागि बन्द

२०७८ बैशाख २ गते बिहिबार

१५ अप्रिल, २०२१नेपालगञ्ज, बाँके । छिमेकी मुलुक भारतमा कोरोना...

२१ वर्षपछि भारतमा भीषण आँधी, पश्चिम बंगालमा १० को मृत्यु, लाखौंको संरचना क्षतिग्रस्त २१ वर्षपछि भारतमा भीषण आँधी, पश्चिम बंगालमा १० को मृत्यु, लाखौंको संरचना क्षतिग्रस्त

२०७७ जेठ ७ गते बुधबार

२० मे, २०२०नयाँदिल्ली । १ सय ९० किलोमिटर प्रतिघण्टाको...

रसुवामा टाटासुमो दुर्घटना, २ को ज्यान गयो, ३ वेपत्ता रसुवामा टाटासुमो दुर्घटना, २ को ज्यान गयो, ३ वेपत्ता

२०७६ जेठ २० गते सोमबार

०३ जुन, २०१९ काठमाडौं । प्रदेशनम्बर ३ मा पर्ने...

Top