दैलेखमा १० दिनअघि भारतबाट फर्केर क्वारेन्टाइनमा बसेका एक युवकको मृत्यु, कोरोनाको आशंका

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० मे, २०२०
दुल्लु, दैलेख । भारतबाट फर्किएर क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका एक युवकको आज दिउँसो ध्यान गएको छ । जिल्लाको दुल्लु नगरपालिकाले निर्माण गरेको क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका दुल्लु नपा ११ का ३५ वर्षका युवकको आज दिउँसो एक्कासी लडेको र त्यसको केही समयपछि नै ज्यान गएको प्रत्यक्षदर्शीहरुले बताएका छन् ।

जुल्लास्थित कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा उनका कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । तर स्वास्थ्य मन्त्रालयले भने यो समाचार तयार पार्दासम्म यसको औपचारिक पुष्टि गरेको छैन । रोजगारीका लागि भारत गएका उनी १० दिनअघि जिल्ला फर्केर क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका थिए । आज बिहान क्वारेन्टाइनमा रहेकै बेला चिया खाएर यताउता हिँड्न लाग्दा एक्कासी लडेको र त्यसको केही बेरेमै उनको मृत्यु भएको बताइएको छ ।

दुल्लु नगरपालिकाले पनि उनको मृत्यु भएको पुष्टि गर्दै कोरोनाकै कारण उनको मृत्यु भएको जनाएको छ । यद्यपि उनमा कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो कुनै लक्षण भने नदेखिएको बताइएको छ । नेपालमा हालसम्म कोरोनाका कारण ६ जनाको मृत्यु भएको पुष्टि स्वास्थ्य मन्त्रालयले गरेको छ । यस्तै देशभर १ हजार ४ सय २ जनामा कोरोना देखिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
काठमाडौं उपत्यकामा कोरोना जोखिम बढेको भन्दै सतर्क रहन प्रधानमन्त्रीको आग्रह काठमाडौं उपत्यकामा कोरोना जोखिम बढेको भन्दै सतर्क रहन प्रधानमन्त्रीको आग्रह

२०७७ आश्विन २१ गते बुधबार

१० जुलाई, २०२०काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पछिल्ला...

भारतमा भूकम्प, भूकम्पको केन्द्रबिन्दु हरियाणा भारतमा भूकम्प, भूकम्पको केन्द्रबिन्दु हरियाणा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मे, २०२०नयाँदिल्ली । भारतमा केहीबेरअघि भूकम्प गएको छ...

अमेरिकन आइडलमा उपविजेता बने नेपाली गायक दिवेश अमेरिकन आइडलमा उपविजेता बने नेपाली गायक दिवेश

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ मे, २०२०काठमाडौं । अमेरिकामा जारी चर्चित सांगीतिक प्रस्तुती...

कोरोनाको प्रकोप रोक्न क्यानडा र अमेरिकाबीचको सीमा नाका बन्द कोरोनाको प्रकोप रोक्न क्यानडा र अमेरिकाबीचको सीमा नाका बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२०टोरन्टो । पछिल्लो समयमा विश्वभर महामारीको रुपमा...

Top