दैलेखमा १० दिनअघि भारतबाट फर्केर क्वारेन्टाइनमा बसेका एक युवकको मृत्यु, कोरोनाको आशंका

Best Khabar Team | २०७७ जेठ १७ गते शनिबार


३० मे, २०२०
दुल्लु, दैलेख । भारतबाट फर्किएर क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका एक युवकको आज दिउँसो ध्यान गएको छ । जिल्लाको दुल्लु नगरपालिकाले निर्माण गरेको क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका दुल्लु नपा ११ का ३५ वर्षका युवकको आज दिउँसो एक्कासी लडेको र त्यसको केही समयपछि नै ज्यान गएको प्रत्यक्षदर्शीहरुले बताएका छन् ।

जुल्लास्थित कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा उनका कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । तर स्वास्थ्य मन्त्रालयले भने यो समाचार तयार पार्दासम्म यसको औपचारिक पुष्टि गरेको छैन । रोजगारीका लागि भारत गएका उनी १० दिनअघि जिल्ला फर्केर क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका थिए । आज बिहान क्वारेन्टाइनमा रहेकै बेला चिया खाएर यताउता हिँड्न लाग्दा एक्कासी लडेको र त्यसको केही बेरेमै उनको मृत्यु भएको बताइएको छ ।

दुल्लु नगरपालिकाले पनि उनको मृत्यु भएको पुष्टि गर्दै कोरोनाकै कारण उनको मृत्यु भएको जनाएको छ । यद्यपि उनमा कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो कुनै लक्षण भने नदेखिएको बताइएको छ । नेपालमा हालसम्म कोरोनाका कारण ६ जनाको मृत्यु भएको पुष्टि स्वास्थ्य मन्त्रालयले गरेको छ । यस्तै देशभर १ हजार ४ सय २ जनामा कोरोना देखिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
फिनल्याण्डकी ३४ वर्षकी प्रमको योजना : ४ दिनको एक हप्ता, ६ घण्टा दैनिक काम फिनल्याण्डकी ३४ वर्षकी प्रमको योजना : ४ दिनको एक हप्ता, ६ घण्टा दैनिक काम

२०७६ पुष २१ गते सोमबार

०६ जनवरी, २०२० हेलसिंगी । युरोपेली मुलुक फिनल्याण्डकी प्रधानमन्त्रीले...

चीनमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ह्वात्तै घट्यो, पछिल्लो २४ घण्टामा मृतकको संख्या सून्य चीनमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ह्वात्तै घट्यो, पछिल्लो २४ घण्टामा मृतकको संख्या सून्य

२०७६ चैत्र २५ गते मंगलबार

०७ मार्च, २०२० बेइजिङ्ग । गत डिसेम्बरको अन्तिम साताबाट...

फेरि थपिए १७ संक्रमित, नेपालभर २०८ मा कोरोना संक्रमण फेरि थपिए १७ संक्रमित, नेपालभर २०८ मा कोरोना संक्रमण

२०७७ बैशाख ३० गते मंगलबार

१२ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालमा आज एकैदिन ७४ जनामा...

‘लकडाउन’को समय थपियो, अब चैत्र २५ गते राति १२ बजेसम्म ‘लकडाउन’ ‘लकडाउन’को समय थपियो, अब चैत्र २५ गते राति १२ बजेसम्म ‘लकडाउन’

२०७६ चैत्र १६ गते आइतबार

२९ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट...

Top