कोरोना संक्रमितको संख्या १२१२ पुग्यो, २४ घण्टामा १७० नयाँ संक्रमित थपिए

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२९ मे, २०२०
काठमाडौं । देशका विभिन्न स्थानमा थप १ सय ७० जना कोरोना संक्रमित भेटिएसँगै देशभर संक्रमितको संख्या १२ सय नाघेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज दिएको जानकारी अनुसार देशका विभिन्न जिल्लामा पछिल्लो २४ घण्टामा १ सय ७० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या १ हजार २ सय १२ पुगेको छ । ती मध्ये ६ जनाको ज्यान गै सकेको छ भने १ सय ९५ जनाको उपचार सफल भएको छ ।

आज प्रदेशनम्बर २ को रौतहटमा ५६ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यस्तै, कपिलबस्तुमा ५१ जना दाङ्मा ९, झापामा २८ जनामा, पश्चिम नेपालको बाँकेका १० जनामा, पर्सामा ५, बारामा ४, सर्लाहीमा ५, सप्तरीमा ४, नवलपरासी पूर्वमा २, दाङ्मा २ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । यता म्याग्दीमा १ र रुपन्देहीमा १ जना गरी कुल १ सय ७० जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । सरकारले पछिल्ला दिनहरुमा नेपाल भारत सिमावर्ती क्षेत्रबाट भारतमा रहेका नेपालीहरुलाई नेपाल ल्याउन शुरु गरेसँगै संक्रमितको संख्या पनि ह्वात्तै बढेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
झण्डै २ अर्व जरिवाना र ३ वर्ष जेल सजायाँको माग गर्दै बहुराष्ट्रिय कम्पनी वरुण बेभरेज विरुद्ध राजश्व छलीको मुद्दा झण्डै २ अर्व जरिवाना र ३ वर्ष जेल सजायाँको माग गर्दै बहुराष्ट्रिय कम्पनी वरुण बेभरेज विरुद्ध राजश्व छलीको मुद्दा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । नक्कली भ्याट विल प्रयोग...

अनुभूति–निबन्ध लेखनले जुटाइदिएको अवसर अनुभूति–निबन्ध लेखनले जुटाइदिएको अवसर

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

म जन्मेको समयमा नेपालमा सशस्त्र जनयुद्ध चलिरहेको रहेछ ।...

मध्यराति पोखरामा भूकम्पको धक्का मध्यराति पोखरामा भूकम्पको धक्का

२०७६ माघ १८ गते शनिबार

०२ जनवरी, २०२० लेकसाईट । कास्की जिल्लाको पोखरालगायतका स्थानमा...

जसले पूखौंदेखि भक्तपुरे जुजु धौं बनाउने पेशा अँगाले जसले पूखौंदेखि भक्तपुरे जुजु धौं बनाउने पेशा अँगाले

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

तपाईँ दहीको पारखी हुनुहुन्छ ? वा तपाईँको परिवारका कोही...

Top