जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७७ जेठ १३ गते मंगलबार


२६ मे, २०२०
काठमाडौं । जुम्लाका २ र स्याङ्गजाका २ जनासहित देशका विभिन्न जिल्लामा गरी थप ९० जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार जुम्ला जिल्ला घर भएका २ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

यद्यपि उनीहरु बारा जिल्लामा कार्यरत रहेको बताइएको छ । मन्त्रालयले आज नियमित पत्रकार सम्मेलन गरी दिएको जानकारी अनुसार सुर्खेतमा १२, स्याङ्गजामा २, महोत्तरीमा २, बाराका ३, रौतहटका २२, सिरहाका ५, धनुषाका १, बाँकेका ८, कपिलवस्तुका २६, अर्घाखाँचीका २, गुल्मीका २, रूपन्देहीका १, कैलालीका १, अछामका १ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । संक्रमिमध्ये ३ जना बालबालिका रहेका छन् ।

मन्त्रालयका अनुसार अहिलेसम्म देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ७ सय ७२ पुगेको छ । देशभर १ सय ५५ जनाले कोरोनालाई जितेर घर फर्केका छन् भने ४ जनाको कोरोनाको कारण निधन भएको पुष्टि मन्त्रालयले गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भारतका पूर्वराष्ट्रपति मुखर्जीको ८४ वर्षको उमेरमा निधन भारतका पूर्वराष्ट्रपति मुखर्जीको ८४ वर्षको उमेरमा निधन

२०७७ भाद्र १५ गते सोमबार

३१अगस्ट, २०२० नयाँदिल्ली । भारतका पूर्व राष्ट्रपति प्रणव मुखर्जीको...

काठमाडौं उपत्यकामा ५ सहित देशभर थपिए २७ संक्रमित, कुल संक्रमितको संख्या ४०२ पुग्यो, ३६ जिल्ला प्रभावित काठमाडौं उपत्यकामा ५ सहित देशभर थपिए २७ संक्रमित, कुल संक्रमितको संख्या ४०२ पुग्यो, ३६ जिल्ला प्रभावित

२०७७ जेठ ६ गते मंगलबार

१९ मे, २०२०काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यका भित्र रहेका काठमाडौं,...

अमेरिकामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या एक लाख नाघ्यो अमेरिकामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या एक लाख नाघ्यो

२०७७ जेठ १३ गते मंगलबार

२६ मे, २०२०न्यूर्योक । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को...

८ लाख ठगी गरेको भन्दै काँग्रेस सांसद पार्वताविरुद्ध काठमाडौंमा उजुरी ८ लाख ठगी गरेको भन्दै काँग्रेस सांसद पार्वताविरुद्ध काठमाडौंमा उजुरी

२०७६ माघ २१ गते मंगलबार

०४ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । आफूहरु आफ्नै प्रतिनिधिबाट ठगिएको...

Top