नेपालमा कोरोना : संक्रमित ४८७ पुगे, ७० को उपचार सफल, ३ को मृत्यु

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ मे, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ४ सय ८७ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार आज थप ३० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएसँगै संक्रमितको संख्या ४ सय ८७ पुगेको हो । आज सर्लाहीमा १५, कपिलवस्तुमा ९, चितवनमा २, नवलपरासीमा ३, नवलपरासी पूर्वमा १ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । संक्रमित सबैलाई आइसोलेनमा राखेर उपचार थालिएको छ ।

संक्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको छ । यस्तै देशभर कोरोनाको संक्रमणमा परी उपचाररत ७० जनाको उपचार सफल भएको मन्त्रालयको भनाई छ । बाँकेको खजुरामा रहेको क्यान्सर अस्पतालको आइसोलेसनमा उपचारत २१ जना आज कोरोनालाई जित्दै घर फर्र्केका हुन् । यसअघि देशका विभिन्न स्थानका ४९ जनाले कोरोना संक्रमणलाई जितेका थिए ।

देशभर हालसम्म ३ जनाको कोरोनाका कारण ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा एक महिला र २ पुरुष रहेका छन् । संक्रमणमा परेर उपचारमा रहेकाहरुमध्ये सबैको अवस्था सामान्य रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयको भनाई छ । कोरोना संक्रमण फैलन नदिन सरकारले आगामी जेठ २० गतेसम्मका लागि मुलुकभर लकडाउन गरेको छ ।

यस्तै जेठ ३१ गतेसम्मका लागि देशभरका सिमानाका बन्द गरिएको छ । हवाई उडान पनि आगामी जेठ ३१ गतेसम्मका लागि बन्द गरिएको कोरोना नियन्त्रण उच्चस्तरीय समितिले यसअघि नै बताइसकेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
युरोपेली देश ग्रीसमा भयानक रेल दुर्घटना : ३६ को मृत्यु, सयौं घाइते युरोपेली देश ग्रीसमा भयानक रेल दुर्घटना : ३६ को मृत्यु, सयौं घाइते

२०७९ पुष १९ गते मंगलबार

०१ मार्च, २०२३लिंकलोभर, बेल्जियम । युरोपेली मुलुक ग्रीसमा गएराति...

क्यान्सरले लग्यो बलिउड अभिनेता इरफानलाई क्यान्सरले लग्यो बलिउड अभिनेता इरफानलाई

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ अप्रिल, २०२०नयाँदिल्ली । चर्चित बलिउड तथा हलिउड अभिनेता...

अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

११ जुन, २०२०टुनिस, ट्युनिसिया । अफ्रिकी मुलुक ट्युनिसियाबाट अबैध...

कोरोनाका कारण विश्वभर अहिलेसम्म ५ लाख बढीको मृत्यु कोरोनाका कारण विश्वभर अहिलेसम्म ५ लाख बढीको मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ जुन, २०२०काठमाडौं । विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको...

Top