नेपालमा कोरोना : संक्रमित ४८७ पुगे, ७० को उपचार सफल, ३ को मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ जेठ ९ गते शुक्रबार


२२ मे, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ४ सय ८७ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार आज थप ३० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएसँगै संक्रमितको संख्या ४ सय ८७ पुगेको हो । आज सर्लाहीमा १५, कपिलवस्तुमा ९, चितवनमा २, नवलपरासीमा ३, नवलपरासी पूर्वमा १ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । संक्रमित सबैलाई आइसोलेनमा राखेर उपचार थालिएको छ ।

संक्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको छ । यस्तै देशभर कोरोनाको संक्रमणमा परी उपचाररत ७० जनाको उपचार सफल भएको मन्त्रालयको भनाई छ । बाँकेको खजुरामा रहेको क्यान्सर अस्पतालको आइसोलेसनमा उपचारत २१ जना आज कोरोनालाई जित्दै घर फर्र्केका हुन् । यसअघि देशका विभिन्न स्थानका ४९ जनाले कोरोना संक्रमणलाई जितेका थिए ।

देशभर हालसम्म ३ जनाको कोरोनाका कारण ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा एक महिला र २ पुरुष रहेका छन् । संक्रमणमा परेर उपचारमा रहेकाहरुमध्ये सबैको अवस्था सामान्य रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयको भनाई छ । कोरोना संक्रमण फैलन नदिन सरकारले आगामी जेठ २० गतेसम्मका लागि मुलुकभर लकडाउन गरेको छ ।

यस्तै जेठ ३१ गतेसम्मका लागि देशभरका सिमानाका बन्द गरिएको छ । हवाई उडान पनि आगामी जेठ ३१ गतेसम्मका लागि बन्द गरिएको कोरोना नियन्त्रण उच्चस्तरीय समितिले यसअघि नै बताइसकेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मिसेस् युनिभर्समा अनिलालाई ‘मिसेस् लोयल’को उपाधी मिसेस् युनिभर्समा अनिलालाई ‘मिसेस् लोयल’को उपाधी

२०७६ पुष १५ गते मंगलबार

३१ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । विश्वका ९० देशका विवाहिता...

बीरगञ्जमा भेटिएका ५३ जना संक्रमितमध्ये सेना, स्वास्थ्यकर्मी र उनीहरुको परिवार पनि बीरगञ्जमा भेटिएका ५३ जना संक्रमितमध्ये सेना, स्वास्थ्यकर्मी र उनीहरुको परिवार पनि

२०७७ श्रावण १५ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०ठोरी, पर्सा । पछिल्ला दिनहरुमा बीरगञ्जमा कोरोना...

भारतमा नयाँ कोरोना संक्रमण दर विश्वमा सबैभन्दा धेरै भारतमा नयाँ कोरोना संक्रमण दर विश्वमा सबैभन्दा धेरै

२०७७ चैत्र २७ गते शुक्रबार

०९ अप्रिल, २०२१नयाँदिल्ली, भारत । पछिल्ला दिनहरुमा भारतमा कोरोना...

बेलायतमा नयाँ प्रकारको कोरोना संक्रमण देखिएसँगै युरोपका अधिकांश देशद्वारा हवाई उडानमा रोक बेलायतमा नयाँ प्रकारको कोरोना संक्रमण देखिएसँगै युरोपका अधिकांश देशद्वारा हवाई उडानमा रोक

२०७७ पुष ७ गते मंगलबार

२२डिसेम्बर, २०२०वेस्टह्याम, लण्डन । पछिल्ला दिनहरुमा कोरोना भाइसरका कडा...

Top