अस्पतालले भन्यो : ‘कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएकै छैन, मृत्युको विषयमा समाचार लेख्दा संवेदनशील बनौं’

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२० मे, २०२०
बुटबल । कोरोना संक्रमणलगायत अन्य विभिन्न समस्याबाट ग्रसित भै बुटबलमा रहेको क्रिमसन अस्पतालमा उपचाररत गुल्मीका एक पुरुषको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको समाचारको अस्पतालले खण्डन गरेको छ । क्रिमसन अस्पतालले आज अपरान्ह एक विज्ञप्ति निकालेर गुल्मीको मदाने गाउँपालिका वडा नम्बर ६ का ४१ वर्षका एक पुरुषको उपचारको क्रममा निधन भएको भन्दै नेपालका केही नाम चलेका अनलाईन पोर्टलहरुले समाचार निकालेपछि त्यसको खण्डन गरेको हो ।

अस्पतालमा उपचारत विरामीको अवस्था गम्भीर रहेको तर मृत्यु नै भै सकेको भन्ने समाचार आउनु दुःखद भएको प्रतिक्रिया अस्पतालको छ । अस्पतालमा उपचारमा रहेका विरामीको स्वास्थ्यलाभको कामना गर्नुको साटो भ्रामक र अतिरञ्जित समाचार संप्रेषण हुनु दुःखद भएको भन्दै अस्पतालले यस्ता हल्लाको पछि नलाग्न सबैमा अनुरोध गरेको छ । ती विरामी अहिले पनि अस्पतालको आइसियु कक्षमा उपचाररत रहेको र उनको अवस्था गम्भीर रहेको अस्पतालको भनाई छ ।

गएको जेठ ५ गते ती विरामीमा कोरोना संक्रमण पनि पुष्टि भएको थियो । उनी अन्य विभिन्न समस्याका कारण अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना भएका थिए । नेपालमा हालसम्म कोरोनाका कारण यो समाचार तयार पार्दासम्म २ जनाको मात्रै मृत्यु भएको पुष्टि स्वास्थ्य मन्त्रालयले गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिकामा होलिकोप्टर दुर्घटनामा परी विश्वविख्यात खेलाडी ब्रायन्ट सहित ९ को मृत्यु अमेरिकामा होलिकोप्टर दुर्घटनामा परी विश्वविख्यात खेलाडी ब्रायन्ट सहित ९ को मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ जनवरी, २०२० क्यालिफोर्निया । अमेरिकाको क्यालिफोर्नियामा आज दिउँसो...

रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ अप्रिल, २०२०गौर । बैदेशिक रोजगारीको लागि भारतको कोलकत्ता...

अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

११ जुन, २०२०टुनिस, ट्युनिसिया । अफ्रिकी मुलुक ट्युनिसियाबाट अबैध...

इटालीका रोग संक्रमण विशेषज्ञ डाक्टर भन्छन् : ‘कोरोना भाइरस कमजोर हुँदै गएको छ’ इटालीका रोग संक्रमण विशेषज्ञ डाक्टर भन्छन् : ‘कोरोना भाइरस कमजोर हुँदै गएको छ’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३, जुन, २०२०रोम, इटली । कुनै बेला चीनपछि कोरोना...

Top