कर्णाली प्रदेशमा पनि पस्यो कोरोना, थप १८ जनामा संक्रमण, कुल संक्रमितको संख्या ३७५ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७७ जेठ ५ गते सोमबार


१८ मे, २०२०
काठमाडौं । नेपालको कर्णाली प्रदेशमा पनि कोरोना भाइरस (कोभिड १९) का संक्रमति भेटिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार दैलख जिल्लाको आठबीसकोट, १ का एकजना पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । उनी कर्णाली प्रदेशमा कोरोना संक्रमित हुने पहिलो व्यक्ति हुन् ।

बाँकेको नेपालगञ्जमा रहेको भेरी अस्पतालमा गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यस्तै अन्य थप १७ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । जसमा धनुषाका २ जना पुरुष, खोटाङ्ग हलेसीका १ जना पुरुष, बाँकेका १२ जना पुरुष, सुनसरीका एकजना पुरुष र झापाका १ जना पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै देशभर कोरोना संक्रमणमा पर्नेहरुको संख्या ३ सय ७५ पुगेको छ ।

संक्रमणमा परेकाहरुमध्ये २ जनाको ज्यान गै सेको छ भने ३७ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । संक्रमितहरु सबैको अवस्था सामान्य रहेको र उनीहरु चिकित्सकको निगरानीमा रहेको मन्त्रालयले आज राति जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
झुल्कियो इस्वी सम्वत् २०२० को पहिलो घाम झुल्कियो इस्वी सम्वत् २०२० को पहिलो घाम

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी २०२०विगतका वर्षहरुमा जस्तै घरका भित्ताहरुमा राखिएका अंग्रेजी...

हिमपातका कारण लाप्राक बस्ती निर्माणको केही काम रोकियो हिमपातका कारण लाप्राक बस्ती निर्माणको केही काम रोकियो

२०७६ माघ ६ गते सोमबार

२०, जनवरी, २०२० काठमाडौं । गैर आवासीय नेपाली संघ,(एनआरएनए)ले...

विश्वको सर्वोच्च शिखर सगरमाथाको उचाई बढ्यो विश्वको सर्वोच्च शिखर सगरमाथाको उचाई बढ्यो

२०७७ मंशिर २३ गते मंगलबार

०८ डिसेम्बर २०२०काठमाडौं । सोलुखुम्बु जिल्लामा अवस्थित विश्वको सर्वोच्च...

भोलिदेखि तय भएको एसईइ परीक्षा अन्तिम समयमा आएर स्थगित भोलिदेखि तय भएको एसईइ परीक्षा अन्तिम समयमा आएर स्थगित

२०७६ चैत्र ५ गते बुधबार

१८ मार्च, २०२० काठमाडौं । चौतर्फी दबाबपछि भोलिदेखि तय...

Top