धादिङ् र गुल्मीका समेत गरी थप ५३ जनामा कोरोना, संक्रमित हुनेको संख्या ३५७

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१८ मे, २०२०
काठमाडौं । गुल्मी र धादिङ् जिल्लाका समेत गरी देशभर थप ५३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार बाँकेमा १ महिला र ४६ पुरुष गरी ४७ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । भेरी अञ्चल अस्पतालमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

यस्तै धादिङ्, धनुषा, दाङ्ग र रौतहटका एक एक जनामा पनि कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । उनीहरुको स्वाब काभ्रेको धुलिखेल अस्पतालमा परीक्षणमा गरिएको थियो । यसैगरी मोरङ्गको विराटनगरमा गरिएको परीक्षणमा मोरङ्गका एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । संक्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको र उनीहरु चिकित्सकको निगरानीमा रहेको मन्त्रालयको भनाई छ ।

मन्त्रालयले यसअघि जारी गरेको बुलेटिनमा रौतहट र बारामा गरी थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि गरेको थियो । यी नौ जनासहित आज एकैदिन ६२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । संक्रमितमध्ये २ जनाको ज्यान गै सकेको छ भने ३६ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । यो सँगै देशभर कोरोना संक्रमित हुनेको संख्या ३ सय ५७ पुगेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
चीनतर्फबाट सामान ल्याउने गरी ६ महिना पछि एकतर्फी खुल्यो रसुवागढी नाका चीनतर्फबाट सामान ल्याउने गरी ६ महिना पछि एकतर्फी खुल्यो रसुवागढी नाका

२०७७ जेठ २५ गते आइतबार

०६ जुलाई, २०२०धुन्चे । चीनले केही कन्टेनर सामान ल्याइदिएसँगै...

यही शैक्षिक सत्रदेखि कक्षा १ बाटै संस्कृतको पढाई शुरु हुने यही शैक्षिक सत्रदेखि कक्षा १ बाटै संस्कृतको पढाई शुरु हुने

२०७७ जेठ २३ गते शुक्रबार

०६ मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले विगतमा माओवादीले जर्वजस्ती बन्द...

Nepal Visit Year-2020 : Jungle Safari Open At Banke National Park Nepal Visit Year-2020 : Jungle Safari Open At Banke National Park

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

09 Dec,2019 Banke, Jungle safari has been kept open...

शैक्षिक संस्था तत्काल नखुल्ने शैक्षिक संस्था तत्काल नखुल्ने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले शिक्षण संस्था तथा धेरै...

Top