अमेरिकन आइडलमा उपविजेता बने नेपाली गायक दिवेश

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१८ मे, २०२०
काठमाडौं । अमेरिकामा जारी चर्चित सांगीतिक प्रस्तुती अर्थात अमेरिकन आइडलको उपविजेतामा नेपालका दिवेश पोखरेलले आफ्नो नाम दर्ज गराउन सफल भएका छन् । स्थानीय समयअनुसार गएराति सम्पन्न फाइनल राउन्डको प्रतियोगितामा पोखरेल उपविजेता बनेका हुन् । प्रतियोगिताको विजेताको उपाधी जस्ट स्याम नामक अमेरिकी गायिकाले जितेकी छन् ।

भोटिङ्को आधारमा जस्टले पहिलो र दिवेशले दोश्रो स्थान हासिल गरेका हुन् । चर्चित अन्र्तराष्ट्रिय गायक बब मार्लीसँग तुलना गरिएका नेपाली गायक दिवेशले शुरुदेखि नै अमेरिकी आइडलमा राम्रो प्रस्तुती दिँदै आएका थिए । जसका कारण निर्णायकहरुले उनको उच्च प्रशंसासमेत गर्दै आएका थिए । उनले अमेरिका तथा विश्वभर बसेका नेपाली तथा अन्य देशका उनका समर्थकको समर्थन जुटाएका थिए ।

जसका कारण उनी टप फाईवमा छनौट भएका थिए । टप फाइबमा छनौट भएकाहरुबाट हिजो भएको फाइनलमा उनी प्रतियोगिताको उपविजेता बनेको घोषणा कार्यक्रमका निर्णायकहरुले गरेका छन् । काठमाडौंमा जन्मिएका दिबेश अमेरिकाको कान्सास राज्यको, विचिटामा बस्दै आएका छन् । उनी ६ वर्षअघि अमेरिका गएका थिए । उनका परिवारका सबै सदस्य अमेरिकामै बस्दै आएका छन् । दिवसले नेपाली पपगितहरु समावेश गरेका झण्डै आधादर्जन एल्बमहरु बजारमा ल्याएका छन् ।

प्रतियोगिताको उपविजेता बनेपछि उनले आफूलाई भोटिङ्ग गर्ने सबै नेपाली दाजुभाई दिदीबहिनी तथा आफ्ना फ्यानहरुलाई सामाजिक सञ्जालमार्फत् धेरै धेरै धन्यावाद दिएका छन् । दिबेशको स्टेज नेम ‘आर्थर गन’ हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बेलायतमा पार्कबाट हराईरहेकी नेपाली बृद्दा मृत अवस्थामा भेटिइन् (अपडेट) बेलायतमा पार्कबाट हराईरहेकी नेपाली बृद्दा मृत अवस्थामा भेटिइन् (अपडेट)

२०७७ मंशिर २० गते शनिबार

१२ मे, २०२०वेस्टह्याम । बेलायतको राजधानी लण्डनबाट दक्षिण पूर्वमा...

भारत बन्यो विश्वको तेश्रो कोरोना प्रभावित मुलुक, एकैदिन भेटिए करिब २४ हजार संक्रमित भारत बन्यो विश्वको तेश्रो कोरोना प्रभावित मुलुक, एकैदिन भेटिए करिब २४ हजार संक्रमित

२०७७ बैशाख २५ गते बिहिबार

०५ जुलाई, २०२०नयाँ दिल्ली । विश्वमा सबैभन्दा बढी कोरोना...

लिबिया आक्रमणमा लमजुङ्गे युवकसहित ४४ मारिए लिबिया आक्रमणमा लमजुङ्गे युवकसहित ४४ मारिए

२०७५ चैत्र २४ गते आइतबार

०४ जुलाई, २०१९बेसीसहर । द्वन्द्वग्रस्त अफ्रिकीमुलुक लिवियामा बुधबारको हवाई...

एक वर्ष नपुग्दै दोश्रोपटक बन्द हुँदै पाँचतारे होटल हायात एक वर्ष नपुग्दै दोश्रोपटक बन्द हुँदै पाँचतारे होटल हायात

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२०काठमाडौं । विश्वव्यापी माहामारीकोरुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका...

Top