लकडाउनमा घर फर्केका २४ मजदुरको ट्रक दुर्घटनामा मृत्यु, १५ गम्भीर घाइते

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१६ मे, २०२०
नयाँदिल्ली । लकडाउनकै बीच घर फर्कन लागेका मजदुरहरु सबार ट्रक दुर्घटनमा पर्दा भारतको उत्तरप्रदेशमा २४ जनाको निधन भएको छ । सो दुर्घटनामा परी करिब ४० जना घाइते भएका छन् । झण्डै ६५ जना सवार सो ट्रकलाई उत्तरप्रदेशको औरैयामा विपरित दिशाबाट आएको अर्को मालबाहक ट्रकले ठक्कर दिएको भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । स्थानीय प्रशासनकोसँग अनुनय विनय गरेपछि मजदुरहरुलाई ट्रकमा घर फर्कन अनुमित दिइएको थियो ।

गएराति भएको सो दुर्घटना नयाँदिल्लीबाट आएको मालबाहक ट्रकले ठक्कर दिएका थियो । दुर्घटनामा ज्यान गुमाउनेहरुमा भारतको झारखण्ड, बिहार र पश्चिम बंगालका मजदुहरु रहेका छन् । दुर्घटनास्थल लखनउबाट झण्डै २ सय किलोमिटर टाढा रहेको बताइएको छ । उत्तरप्रदेशमा काम गर्ने मजदुहरुलाई लिएर सो ट्रक गन्तव्यतर्फ अघि बढ्दै थियो । सो ट्रकलाई ठक्कर दिने अर्को ट्रकले निर्माण सामग्री बोकेको थियो ।

दुर्घटनाग्रस्त ट्रकमा सवार मध्ये १५ जना गम्भीर घाइते रहेको बिबिसीले उल्लेख गरेको छ । घटनाको बारेमा स्थानीय प्रशासनले अनुसन्धान अघि बढाएको छ । सो ट्रकलाई ठक्कर दिने मालबाहक ट्रकका चालकलाई नियन्त्रणमा लिएर बयान लिन शुरु गरिएको छ । स्मरणीय के छ भने केहीदिन अघि भारतमा रेलले किचेर १६ जना मजदुरको घटनास्थलमै ज्यान गएको थियो । कोरोना संक्रमणको कारण सिँगो देश लकडाउन गरिएपछि भारतमा लाखौं मजदुर विचल्लिमा परेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कसले जलायो चितवनमा एनसेलको टावर ? कसले जलायो चितवनमा एनसेलको टावर ?

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी, २०२० भरतपुर । अज्ञात समूहले गएराति चितवनमा...

अमेरिकामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या एक लाख नाघ्यो अमेरिकामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या एक लाख नाघ्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मे, २०२०न्यूर्योक । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को...

झापा, रौतहट, बाग्लुङ् र मकवानपुरमा थपिए कोरोना संक्रमित, संक्रमितको संख्या ८ सय नाघ्यो झापा, रौतहट, बाग्लुङ् र मकवानपुरमा थपिए कोरोना संक्रमित, संक्रमितको संख्या ८ सय नाघ्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ मे, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न जिल्लामा आजपनि कोरोना...

कोरोना भाइरसको प्रकोपमा विश्व पर्यटन कोरोना भाइरसको प्रकोपमा विश्व पर्यटन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ अप्रिल, २०२०प्रदिप शर्मा काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड...

Top