चितवनका दुबै संक्रमितले जिते कोरोना, ६३ वर्षकी महिला आज डिस्चार्ज

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१३ मे, २०२०
भरतपुर । करिब १ महिनाअघि कोरोना संक्रमण भएर चितवनको भरतपुरस्थित कोरोना अस्पतालमा उपचाररत ६३ वर्षकी महिला कोरोना मुक्त भएकी छन् । चितवन राप्ती नगरपालिका–८ ब्रह्मनगरकी ती बृद्दमा लगातार गरिएको परिक्षणका क्रममा कोरोना संक्रमण नेगेटिभ आएपछि उनलाई आज अस्पतालले डिस्चार्ज गरिदिएको छ । डिस्चार्ज भएसँगै उनी आजै घर फर्केकी छिन् ।

यसअघि उनका छोरा पनि कोरोना संक्रमणमा परी सोही अस्पतालमा उपचाररत थिए । तर उनले भने १४ दिन अघि नै कोरोनालाई जितेर घर फर्केका थिए । उनीहरु केही समयअघि लण्डनबाट काठमाडौं हुँदै चितवन पुगेका थिए । गत चैत्रको पहिलो साता नेपाल आएका उनीहरुमा चैत्रको तेश्रो साता कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । यो सँगै अब चितवनमा कोरोना संक्रममितको संख्या सुन्य भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालयले जनाएको छ ।

यद्यपि कोरोनाको उपचारका लागि आफूहरुले सबैखाले विकल्प खुल्ला राखेको भन्दै जिप्रकाले आवश्यक पूर्व तयारी तथा सावधानी अपनाइरहेको बताएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपाल प्रहरीको मुख्य कार्यालय काठमाडौंमा कार्यरत ४ प्रहरीमा कोरोना पुष्टि, अन्य केहीको रिपोर्ट आउन बाँकी नेपाल प्रहरीको मुख्य कार्यालय काठमाडौंमा कार्यरत ४ प्रहरीमा कोरोना पुष्टि, अन्य केहीको रिपोर्ट आउन बाँकी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ जुलाई, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको नक्सालमा रहेको प्रहरी प्रधान...

कोरोना संक्रमित १४ सय नाघे, एकैदिन १८९ नयाँ थपिए, २१९ ले कोरोना जिते कोरोना संक्रमित १४ सय नाघे, एकैदिन १८९ नयाँ थपिए, २१९ ले कोरोना जिते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या १४...

नवलपरासी, पर्सा, रुपन्देही र कपिलबस्तुमा आजमात्रै थपिए २४ जना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या २४३ पुग्यो (अपडेट) नवलपरासी, पर्सा, रुपन्देही र कपिलबस्तुमा आजमात्रै थपिए २४ जना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या २४३ पुग्यो (अपडेट)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २...

हालसम्म काठमाडौं उपत्यकाभित्र कोरोना संक्रमितको संख्या १ हजार नजिक हालसम्म काठमाडौं उपत्यकाभित्र कोरोना संक्रमितको संख्या १ हजार नजिक

२०७७ श्रावण २४ गते शनिबार

०८ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो समयमा कोरोना संक्रमितको हिसावले...

Top