भारतमा कोरोना : एकैदिन १२१ को मृत्यु, ३४७५ नयाँ विरामी थपिए, संक्रमितको संख्या ७४ हजार नाघ्यो

Best Khabar Team | २०७७ मंशिर २० गते शनिबार


१२ मे, २०२०
नयाँदिल्ली । भारतमा पछिल्ला दिनहरुमा कोरोना भाइरसले प्रकोपको रुप लिएसँग्ै दुर्घटनामा ज्यान गुमाउनेको संख्या पनि बढ्न थालेको छ । मंगलबारमात्रै कोरोनाका कारण भारतमा १ सय २१ जनाको ज्यान गएको छ । यस्तै देशभर मंगलबार ३ हजार ४ सय ७५ जनाँ नयाँ संक्रमित फेला परेका छन् ।

हालसम्म भारतमा कोरोनाका कारण २ हजार ४ सय १५ जनाले ज्यान गुमाईसकेका छन् । भारतमा हालसम्म कोरोना भाइरसबाट ७४ हजार २ सय ४३ जना संक्रमित भै सकेका छन् । जुन विश्वमा सबैभन्दा बढी कोरोना संक्रमित हुने मुलुकहरुको १२ नम्बरको सूची हो । भारत भन्दा माथि चीन, इरान, टर्की, जर्मनी, ब्राजिल, फ्रान्स, इटली, बेलायत, रसिया, स्पेन र अमेरिका रहेका छन् । करिब २ महिनादेखि भारतका विभिन्न स्थानमा सरकारले कोरोना भाइरसको प्रकोप फैलन नदिन लकडाउनको घोषणा गरेपनि संक्रमितको संख्या ह्वात्तै बढेको छ ।

भारतको राजधानी नयाँदिल्ली, महाराष्ट्र, मध्यप्रदेशलगायतका स्थानमा कोरोनाको संक्रमण बढी देखिएको छ । संक्रमित मध्ये २४ हजार २ सय २० जनाको सफल उपचार समेत भएको छ । भारतमा कोरोना बढ्दै जाँदा यसको असर छिमेकी देश नेपालको सिमावर्ती भारतीय क्षेत्रका गाउँहरुमा समेत देखिन थालेको छ । आजमात्रै नेपालको तराईका जिल्लाहरुमा ८० जना नयाँ विरामी देखा परेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना संक्रमित भागे गोली चलाउन प्रजिअ नेतृत्वको समितिको आदेश कोरोना संक्रमित भागे गोली चलाउन प्रजिअ नेतृत्वको समितिको आदेश

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ मे, २०२०वीरगञ्ज, पर्सा । पर्सामा कोरोना संक्रमितहरुले स्वास्थ्यकर्मीले...

सरकारको दाबी : ‘नेपाल अब मगन्ते र सडक बालबालिका मुक्त देश बन्यो’ सरकारको दाबी : ‘नेपाल अब मगन्ते र सडक बालबालिका मुक्त देश बन्यो’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले नेपाल अब सडक बालबालिका...

बीरगञ्जमा भेटिएका ५३ जना संक्रमितमध्ये सेना, स्वास्थ्यकर्मी र उनीहरुको परिवार पनि बीरगञ्जमा भेटिएका ५३ जना संक्रमितमध्ये सेना, स्वास्थ्यकर्मी र उनीहरुको परिवार पनि

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०ठोरी, पर्सा । पछिल्ला दिनहरुमा बीरगञ्जमा कोरोना...

तनुहँको पर्यटकीय नगरी बन्दीपुरलाई ‘सिल’ गरियो, अस्पताल पनि २ साताका लागि बन्द तनुहँको पर्यटकीय नगरी बन्दीपुरलाई ‘सिल’ गरियो, अस्पताल पनि २ साताका लागि बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ जुन, २०२०डुम्रे, तनहुँ । तहुँ जिल्लाको पर्यटकीय नगरीको...

Top