कोरोनाका कारण दुबईमा एक नेपालीको मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ आश्विन १९ गते सोमबार


दुबई शहर र इन्सेटमा स्वर्गीय ढकाल

१०मे, २०२०
दुबई । संयुक्त अरब इमिरेट्सको दुबई शहरमा कोरोना संक्रमणमा परी एक नेपालीको ज्यान गएको छ । दुबईस्थित गैरआवासीय नेपाली संघले दिएको जानकारी अनुसार पुर्खौली घर नेपालको गुल्मी जिल्ला घर भएका ३९ वर्षका चुडामणि ढकालको कोरोनाका कारण ज्यान गएको हो । कोरोनाको संक्रमणमा परेका ढकाल विगत २ सातादेखि अबुधावीको एक स्थानीय अस्पतालमा उपचाररत थिए ।

तर उनको उपचारकै क्रममा शनिबार ज्यान गएको हो । सामान्य अवस्थाका ढकाल विगत १५ वर्षदेखि दुबईमा बस्दै आएका थिए । तर उनमा कोरोनाको संक्रमण देखिएपछि अस्पतालमा उपचारत थिए । ढकालको परिवारकामा अपांगता भएका छोरा, एक छोरी र श्रीमती रहेका छन् ।

उनीहरुको पारिवारिक अवस्था पनि दयनीय रहेको भन्दै उनको परिवारको सहयोगका लागि एनआरएन दुबईले सबैमा अनुरोध समेत गरेको छ । हाल उनको परिवारका सदस्यहरु कपिलबस्तुको बाँडगंगामा बस्दै आएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
उपत्यकाका यी १४ अस्पतालबाट लगाईँदैछ कोराना विरुद्धको चिनियाँ खोप उपत्यकाका यी १४ अस्पतालबाट लगाईँदैछ कोराना विरुद्धको चिनियाँ खोप

२०७८ जेठ २१ गते शुक्रबार

०६ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । भोलिबाट काठमाडौं उपत्यकाका १४ अस्पतालबाट...

३ दिनको अस्पताल बसाईपछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प ह्वाईट हाउस फर्किए, होम आइसोलेसनबाटै चुनाव प्रचारमा जुट्ने ३ दिनको अस्पताल बसाईपछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प ह्वाईट हाउस फर्किए, होम आइसोलेसनबाटै चुनाव प्रचारमा जुट्ने

२०७७ जेठ २८ गते बुधबार

०६ अक्टोबर, २०२०न्यूर्योक, अमेरिका । दोश्रो कार्यकालका लागि पनि...

११ वर्षपछि गायक घमेश दुलाल फेरि गायन क्षेत्रमा फर्किए (भिडियोसहित) ११ वर्षपछि गायक घमेश दुलाल फेरि गायन क्षेत्रमा फर्किए (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । कुनैबेला नेपाली सांगीतिक आकाशमा घमेश...

Top