सीमा अतिक्रमणको विरोध गर्ने सेनाका पूर्वजर्नेल र प्रहरीका पूर्व एआइजी पत्रकार सम्मेलनबाटै समातिए

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख २७ गते शनिबार


०९ मे, २०२०
काठमाडौं । नेपाली भूमी मिचेर भारतले एकलौटी ढंगले तिब्बतको पवित्रस्थल मानसरोबर जाने सडक बनाएको विरोधमा पत्रकार सम्मेलन भै रहँदा काठमाडौंबाट नेपाली सेनाका पूर्व जर्नेल र नेपाल प्रहरीका पूर्व एआइजी पक्राउ परेका छन् । काठमाडौंको धुम्बाराहीस्थित शंकपार्कमा आज साँझ पत्रकार सम्मेलन गरी घटनाको विरोध जनाउन लागेका नेपाली सेनाका पूर्व जर्नेल प्रेमसिंह बस्न्यात र नेपाल प्रहरीका पूर्व एआईजी ठाकुरमोहन श्रेष्ठलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो ।

लकडाउन उल्लंघन गरी शंखपार्कमा भेला भएर भारतको विरोध गरेको भन्दै प्रहरीले बस्नेत र श्रेष्ठलाई शंखपार्कबाट समातेको हो । उनीहरुलाई नेकपाको कार्यालय धुम्बाराही अगाडिको शंखपार्कबाट पक्रेर गाडीमा राखेर महाराजगञ्ज प्रहरीमा ल्याएको छ । हाल बस्न्यात र श्रेष्ठ दुबैजना महाराजगञ्ज प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका छन् ।

पक्राउ परेकाहरुले आफूहरुलाई प्रहरीले भारतको विरोध किन गरेको भन्दै समातेको प्रतिक्रिया दिएका छन् । भारतले हिजोदेखि नेपालको कालापानी क्षेत्रमा रहेको दार्चुलाको लिपुलेक क्षेत्र हुँदै तिब्बतको कैलाश मानसरोबर जानका लागि नयाँ बाटो खोलेसँगै यसको विरोध शुरु भएको हो । नेपाललाई जानकारी नै नगरी नेपाली भूमि हुँदै भारतले सिमा मिचेर सो सडक सञ्चालनमा ल्याएको विरोधमा काठमाडौंमा लकडाउनकै बीच पनि प्रदर्शन शुरु भएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
गतवर्ष भन्दा १ सय मेट्रिक टन बढी कन्दमुल काठमाडौं भित्रि-यो, भारबाट तरुल बढी आयात गतवर्ष भन्दा १ सय मेट्रिक टन बढी कन्दमुल काठमाडौं भित्रि-यो, भारबाट तरुल बढी आयात

२०७६ पुष २९ गते मंगलबार

१४ जनवरी, २०२० काठमाडौं । विशेषत हिन्दुहरुले मनाउने माघे...

कास्कीमा बैशाख मसान्तसम्म निषेधाज्ञा जारी : दैनिक उपभोग्य सामग्रीको पसल बिहान ९ बजेसम्म मात्रै खोल्न पाइने कास्कीमा बैशाख मसान्तसम्म निषेधाज्ञा जारी : दैनिक उपभोग्य सामग्रीको पसल बिहान ९ बजेसम्म मात्रै खोल्न पाइने

२०७८ बैशाख १९ गते आइतबार

०२ मे, २०२१लेकसाईड (पोखरा), कास्की । पछिल्ला दिनमा जिल्लाका...

अबिरल वर्षाका कारण भोटेकोशीमा भीषण बाढी, कम्तीमा १५ वेपत्ता, १८ घर बगायो अबिरल वर्षाका कारण भोटेकोशीमा भीषण बाढी, कम्तीमा १५ वेपत्ता, १८ घर बगायो

२०७७ असार २५ गते बिहिबार

०९ जुलाई, २०२०बाह्रबिसे, सिन्धुपाल्चोक । अबिरल वर्षासँगै आएको बाढी...

कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा

२०७६ फाल्गुन २४ गते शनिबार

०७ मार्च, २०२० न्यूर्योक । अमेरिकाका विभिन्न शहरहरुमा कोरोना...

Top