देशभर १०९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, २७ जनाको उपचार सफल

Best Khabar Team | २०७७ भाद्र २० गते शनिबार


०९ मे, २०२०
काठमाडौं । देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय ९ पुगेको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयले आज जारी गरेको विज्ञप्ति अनुसार देशभरबाट थप ३ महिला र ४ पुरुष गरी ७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । मन्त्रालयका अनुसार उदयपुरको भुल्केकी १८, ४५ र ६५ वर्षकी ३ जना महिलामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो ।

विराटनगरस्थित प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणका क्रममा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । यस्तै सोही प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणका क्रममा कपिलबस्तुका १७, १८ र १८ बर्षका ३ जना युवकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । यस्तै पर्साको छपकैयामा ६२ वर्षका एक पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार उनीहरु सबैको अवस्था सामान्य रहेको छ । मन्त्रालयका अनुसार देशभर अहिले कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय ९ पुगेको छ । ती मध्ये २७ जनाको उपचार सफल भै घर फर्केका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
लकडाउनमा विद्यालयले शुल्क उठाएको प्रति नेविसंद्वारा सरकारको ध्यानाकर्षण लकडाउनमा विद्यालयले शुल्क उठाएको प्रति नेविसंद्वारा सरकारको ध्यानाकर्षण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ जुन, २०२०काठमाडौं । गत चैत्र ५ गतेदेखि मलुकभर...

सीमा अतिक्रमणको विरोध गर्ने सेनाका पूर्वजर्नेल र प्रहरीका पूर्व एआइजी  पत्रकार सम्मेलनबाटै समातिए सीमा अतिक्रमणको विरोध गर्ने सेनाका पूर्वजर्नेल र प्रहरीका पूर्व एआइजी पत्रकार सम्मेलनबाटै समातिए

२०७७ भाद्र २० गते शनिबार

०९ मे, २०२०काठमाडौं । नेपाली भूमी मिचेर भारतले एकलौटी...

अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ वासिङ्टन डिसी । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड...

पोखरा बिमान दुर्घटना : ६९ जनाको मृत्यु भएको पुष्टि, आन्तरिकतर्फ हालसम्मकै  ठूलो दुर्घटना पोखरा बिमान दुर्घटना : ६९ जनाको मृत्यु भएको पुष्टि, आन्तरिकतर्फ हालसम्मकै ठूलो दुर्घटना

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ जनवरी, २०२३चिप्लेढुंगा, पोखरा । कास्कीको पोखरामा आज बिहान...

Top