निको भएर घर फर्केका काठमाडौंका ५२ वर्षका पुरुषमा पुनः कोरोना संक्रमण

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख २३ गते मंगलबार


०५ मे, २०२०
काठमाडौं । ललितपुरको पाटन अस्पतालमा कोरोनाको उपचार गरी निको भएर घर फर्केका काठमाडौंका एक पुरुषमा फेरि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । अस्पताल स्रोतका अनुसार गत चैत्र ५ गते बेलायतबाट आफ्नी आमासँगै काठमाडौं आएका ती पुरुषमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि पाटन अस्पतालमा राखेर उपचार गरिएको थियो । उनले आफूमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि १० दिनसम्म अस्पताल बसेर उपचार गराएका थिए ।

पछि उनको स्वाब परीक्षणका क्रममा नेगेटिभ रिपोर्ट आएपछि चिकित्सकले उनलाई अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरिदिएका थियो । उनी गएको बैशाख ११ गते अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएपछि नियमित रुपमा घरमै बस्दै आएका थिए । तर चिकित्सकहरुले एकसातापछि फेरि चेकजाँचका लागि आउन सुझाव दिएसँगै उनी हिजो अस्पताल पुगेका थिए । उनको पुनः स्वाब परीक्षणका क्रममा कोरोना पोजेटिभ देखिएको अस्पताल स्रोतको भनाई छ ।

स्वाब परीक्षणका क्रममा फेरि कोरोना देखिएपछि उनलाई पाटन अस्पतालकै आइसोलेसन वार्डमा राखेर पुनः उपचार थालिएको छ । उनीसँगै निको भएर उनको घरमा गएकी आमाको भने रिपोर्ट आइनसकेको बताइएको छ । चैत्र ५ गते ५२ वर्षका ती पुरुष र ८१ वर्षकी उनकी आमा बेलायतबाट काठमाडौं आएका थिए । चेकजाँचका क्रममा गत बैशाख १ गते उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भोलिदेखि तय भएको एसईइ परीक्षा अन्तिम समयमा आएर स्थगित भोलिदेखि तय भएको एसईइ परीक्षा अन्तिम समयमा आएर स्थगित

२०७६ चैत्र ५ गते बुधबार

१८ मार्च, २०२० काठमाडौं । चौतर्फी दबाबपछि भोलिदेखि तय...

ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’ ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’

२०७७ जेठ १४ गते बुधबार

२७ मे, २०२०काठमाडौं । ललितपुरको ग्वार्को इमाडोलमा रहेको किष्ट...

धादिङ्गमा जीप दुर्घटना, ४ को मृत्यु, १२ घाइते धादिङ्गमा जीप दुर्घटना, ४ को मृत्यु, १२ घाइते

२०७६ असार ६ गते शुक्रबार

२१ जुन, २०१९ धादिङ्ग । धादिङ्गको गजुरी गाउँपालिकामा जीप...

अगस्ट महिना (भदौ १५ सम्म) भर आन्तरिक तथा बाह्य हवाई सेवा बन्द गर्ने सरकारको निर्णय अगस्ट महिना (भदौ १५ सम्म) भर आन्तरिक तथा बाह्य हवाई सेवा बन्द गर्ने सरकारको निर्णय

२०७७ श्रावण २६ गते सोमबार

१० अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले यसअघि गरेको निर्णयलाई पुर्नविचार...

Top