पर्वत ठानामौलाका गुरुङ्को कोरोनाका कारण लण्डनमा निधन

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख २३ गते मंगलबार


०५ मे, २०२०
वेस्टह्याम, लण्डन । कोरोनाको संक्रमणबाट बेलायतमा पछिल्लो पटक थप एक नेपालीको निधन भएको छ । स्थायी घर नेपालको पर्वत जिल्लाको फलेवास नगरपालिका -८ ठानामौला चारभञ्ज्याङ्ग भएका समाजसेवी नारायण गुरुङ्गको स्थायीय समय अनुसार हिजो दिउँसो निधन भएको हो । केहीसाता यता कोरोनाको लक्षण देखिएपछि गुरुङ्गको लण्डनस्थित ननिटनको जर्ज इलिएट अस्पतालमा उपचार भै रहेको थियो ।

उपचारका क्रममा आइसियुमा रहेका उनको हिजो दिउँसो ज्यान गएको तमु धिं यूकेले जानकारी दिएको छ । स्वर्गीय गुरुङ्ग परिवारसहित विगत लामो समयदेखि अल्डरशटमा बसोबास गर्दै आइरहेका थिए । बेलायतमा रहेका नेपालीहरु माझ अत्यन्तै असल र सामाजसेवी व्यक्तित्वको रुपमा स्वर्गीय गुरुङ्ग रहेका थिए । उनले बेलायतमा गठित धेरै नेपाली संघ संस्थामा सक्रिय रुपमा कार्यगर्दै आइरहेका थिए ।

उनले आफ्नो गाउँमा पनि विभिन्न विकास निर्माण तथा अन्य सामाजिक सहयोग गर्दै आइरहेका थिए । यस्तै उनी पर्वत वेलफेयर सोसाइटी युकेका सल्लाहकार तथा चार भञ्ज्याङ्ग समाजका संरक्षक समेत रहेका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भारतमा विमान दुर्घटना, दुईजना पाइलटसहित कम्तीमा १६ को मृत्यु भारतमा विमान दुर्घटना, दुईजना पाइलटसहित कम्तीमा १६ को मृत्यु

२०७७ असार २४ गते बुधबार

०७ अगस्ट, २०२०नयाँदिल्ली । दुबईबाट केरला आएको एउटा यात्रुबाहक...

कसले जलायो चितवनमा एनसेलको टावर ? कसले जलायो चितवनमा एनसेलको टावर ?

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी, २०२० भरतपुर । अज्ञात समूहले गएराति चितवनमा...

ज्वरोका कारण २ दिनमा उपत्यकाका अस्पतालमा तीनको मृत्यु, कोरोनाको जाँचका लागि नमुना टेकु अस्पताल पठाइयो ज्वरोका कारण २ दिनमा उपत्यकाका अस्पतालमा तीनको मृत्यु, कोरोनाको जाँचका लागि नमुना टेकु अस्पताल पठाइयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मार्च, २०२० काठमाडौं । अत्यधिक ज्वरो र स्वास...

बेल्जियममा नेपाल महोत्सव आयोजना गरिँदै बेल्जियममा नेपाल महोत्सव आयोजना गरिँदै

२०७५ फाल्गुन २२ गते बुधबार

०३ जुन, २०१९ब्रसेल्स । ‘नेपाली कला संस्कृतिको संरक्षण गरौं,...

Top