आफ्ना बारेमा चलेका निराधार हल्ला चिर्दै १८ दिनपछि झुल्किए उत्तर कोरियाली राष्ट्रपति किम

Best Khabar Team | २०७६ माघ २२ गते बुधबार


०२ मे, २०२०
सिओल, दक्षिण कोरिया । आफ्ना बारेमा चलेका सबै हल्लाहरुलाई झूटो सावित बनाउँदै उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ्ग उल सार्वजनिक भएका छन् । उत्तर कोरियाली सञ्चारमाध्यमले हिजो सार्वजनिक गरेको श्रव्यदृष्य सामग्रीमा एउटा कार्यक्रमको उद्घाटनमा किम रिबन काट्दै हुन्छन् । उनी सार्वजनिक भएको सो कार्यक्रममा उनकी बहिनी र सरकारका बरिष्ठ अधिकारीहरु समेतलाई देख्न सकिन्छ ।

उत्तर कोरियाली मिडियाहरुका अनुसार राजधानीमा आयोजित एउटा रासायनिक मल कारखानाको उद्घाटन कार्यक्रममा किम सार्वजनिक भएका हुन् । गएको अप्रिल १२ मा एउटा सार्वजनिक कार्यक्रममा देखिएका किम त्यसयता गुमनाम भएका थिए । अप्रिल १५ मा हजुरबुबाको जन्मदिनको अवसरमा गरिएको एउटा राष्ट्रिय कार्यक्रममा समेत उनी नदेखिएपछि विभिन्न गुप्तचर निकायहरुले उनी मुटुको समस्याबाट गम्भीर विरामी परेपछि कोमामा गएको रिपोर्ट सार्वजनिक गरेका थिए ।

कतिपयले भने उनको मृत्यु भएको दाबी समेत गरिसकेका थिए । तर यी सबै निराधार हल्लालाई चिर्दै उत्तर कोरियाली नेता किम सार्वजनिक भएपछि विश्व जगतमा फेरि एकपटक खुसीको सञ्चार भएको छ । यसअघि ६ वर्षअघि पनि उनी करिब ६ साता सार्वजनिक कार्यक्रममा नदेखिँदा उनका बारेमा अनावश्यक हल्ला र अड्कलबाजी गरिएका थिए ।

करिब १८ दिन अघि एउटा सार्वजनिक कार्यक्रममा सहभागी किम त्यसपछि बाहिर देखिएका थिएनन् । उनी हालै सहभागी एउटा सार्वजनिक कार्यक्रमको भनिएको फोटो र भिडियोमा उनी निक्कै स्वस्थ्य देखिन्छन् । राष्ट्रिय महत्वका कार्यक्रममा किम अग्र मोर्चामा देखिने भएपनि हालै भएका केही कार्यक्रममा उनी नदेखिँदा विभिन्न खाले अड्कलबाजी र अफवाह फैलिएको हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
आइपुग्यो चीनबाट कोरोना नियन्त्रणसम्बन्धी विशेष स्वास्थ्य सामग्री आइपुग्यो चीनबाट कोरोना नियन्त्रणसम्बन्धी विशेष स्वास्थ्य सामग्री

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले चीनबाट चार्टर विमानमार्फत...

थप सुन्दर बन्दै पशुपतिनाथ क्षेत्र,  छाप्रे टहरा भत्काइने थप सुन्दर बन्दै पशुपतिनाथ क्षेत्र, छाप्रे टहरा भत्काइने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ फेब्रुअरी, २०२०काठमाडौं । हिन्दुहरुको आरध्यदेव भगवान पशुपतिनाथ क्षेत्र...

कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा

२०७७ असार १९ गते शुक्रबार

०७ मार्च, २०२० न्यूर्योक । अमेरिकाका विभिन्न शहरहरुमा कोरोना...

Top