बाँके र रुपन्देहीमा थप २ जनामा कोरोना पुष्टि, कुल संक्रमितको संख्या ५९ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७६ पुष २० गते आइतबार


०१ मे, २०२०
नेपालगञ्ज । नेपालमा थप दुईजनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज काठमाडौंमा पत्रकार सम्मेलन गरी बाँके र रुपन्देहीका गरी थप २ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि गरेको हो । बाँकेको नेपालगञ्जका एक ६० वर्षका पुरुषमा कोरोना संक्रमण भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

ती बृद्दको नाम र वास्तविक ठेगाना खुलाईएको छैन । उनको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ । उनलाई जिल्ला अस्पतालको आइसोलेसन वार्डमा राखेर उपचार भै रहेको बताइएको छ । उनमा कसरी कोरोना संक्रमण भयो भन्ने विषयमा चिकित्सकहरुको टोलीले थप अनुसन्धान अघि बढाएको छ । यस्तै रुपन्देहीका एक २५ वर्षका युवकमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । ती युवकको पनि बुटबलस्थित सिद्दार्थ अस्पतालमा उपचार हुँदैछ ।

उनको अवस्था पनि सामान्य रहेको मन्त्रालयको भनाई छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ५९ पुगेको छ । ती मध्ये १६ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । मन्त्रालयले आज गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा दिएको जानकारी अनुसार कोरोना संक्रमितमध्ये ४९ जना पुरुष र १० जना महिला रहेका छन् । हाल अस्पतालमा उपचाररत सबै विरामीको अवस्था खतरामुक्त रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अभिनेत्री मनीषा कोइराला काठमाडौं आएलगत्तै ‘क्वारेन्टाइनमा’ अभिनेत्री मनीषा कोइराला काठमाडौं आएलगत्तै ‘क्वारेन्टाइनमा’

२०७६ चैत्र २४ गते सोमबार

०४ जुन, २०२०काठमाडौं । बलिउड अभिनेत्री नेपाली चेली मनीषा...

‘कोरोनाको दबाई’ खोज्दै पुराना गायक–गायिकाद्वय कार्की र आले ‘कोरोनाको दबाई’ खोज्दै पुराना गायक–गायिकाद्वय कार्की र आले

२०७७ आश्विन २० गते मंगलबार

१० जुन, २०२०काठमाडौं । विश्वव्यापी महामारी बनेको कोरोना भाइरसको...

अमेरिकाको न्यूर्योकमा २ जना नेपालीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालमा उपचार हुँदै अमेरिकाको न्यूर्योकमा २ जना नेपालीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालमा उपचार हुँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ मार्च, २०२ न्यूर्योक । अमेरिकाको न्यूर्योकमा रहेका २...

भदौ १ बाट अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने सरकारको तयारी, साउन तेश्रो साताबाटै राष्ट्रिय उडान सूचारु गर्ने योजना भदौ १ बाट अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने सरकारको तयारी, साउन तेश्रो साताबाटै राष्ट्रिय उडान सूचारु गर्ने योजना

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० जुलाई, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै...

Top