बाँके र रुपन्देहीमा थप २ जनामा कोरोना पुष्टि, कुल संक्रमितको संख्या ५९ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख १९ गते शुक्रबार


०१ मे, २०२०
नेपालगञ्ज । नेपालमा थप दुईजनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज काठमाडौंमा पत्रकार सम्मेलन गरी बाँके र रुपन्देहीका गरी थप २ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि गरेको हो । बाँकेको नेपालगञ्जका एक ६० वर्षका पुरुषमा कोरोना संक्रमण भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

ती बृद्दको नाम र वास्तविक ठेगाना खुलाईएको छैन । उनको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ । उनलाई जिल्ला अस्पतालको आइसोलेसन वार्डमा राखेर उपचार भै रहेको बताइएको छ । उनमा कसरी कोरोना संक्रमण भयो भन्ने विषयमा चिकित्सकहरुको टोलीले थप अनुसन्धान अघि बढाएको छ । यस्तै रुपन्देहीका एक २५ वर्षका युवकमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । ती युवकको पनि बुटबलस्थित सिद्दार्थ अस्पतालमा उपचार हुँदैछ ।

उनको अवस्था पनि सामान्य रहेको मन्त्रालयको भनाई छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ५९ पुगेको छ । ती मध्ये १६ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । मन्त्रालयले आज गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा दिएको जानकारी अनुसार कोरोना संक्रमितमध्ये ४९ जना पुरुष र १० जना महिला रहेका छन् । हाल अस्पतालमा उपचाररत सबै विरामीको अवस्था खतरामुक्त रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नवलपरासी, पर्सा, रुपन्देही र कपिलबस्तुमा आजमात्रै थपिए २४ जना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या २४३ पुग्यो (अपडेट) नवलपरासी, पर्सा, रुपन्देही र कपिलबस्तुमा आजमात्रै थपिए २४ जना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या २४३ पुग्यो (अपडेट)

२०७७ बैशाख ३१ गते बुधबार

१३ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २...

२४ घण्टामा २०१ जना थपिए, कुल संक्रमितको संख्या २३०० पुग्यो २४ घण्टामा २०१ जना थपिए, कुल संक्रमितको संख्या २३०० पुग्यो

२०७७ जेठ २१ गते बुधबार

०३ जुन, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न जिल्लामा पछिल्लो २४...

सेप्टेम्बर १ (भदौ १६ गते) देखि निश्चित मापदण्डसहित बाह्य उडान खोल्ने सरकारको निर्णय सेप्टेम्बर १ (भदौ १६ गते) देखि निश्चित मापदण्डसहित बाह्य उडान खोल्ने सरकारको निर्णय

२०७७ भाद्र ५ गते शुक्रबार

२१ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशमा रोकिएर रहेका...

एयरपोर्टको सिसिटिभी फुटेज सार्वजनिक भएपछि गायिका आस्था राउत रुँदै लाईभमा (भिडियोसहित) एयरपोर्टको सिसिटिभी फुटेज सार्वजनिक भएपछि गायिका आस्था राउत रुँदै लाईभमा (भिडियोसहित)

२०७६ माघ ३ गते शुक्रबार

१७ जनवरी, २०२० काठमाडौं । काठमाडौंको त्रिभुवन विमानस्थलमा सुरक्षामा...

Top