‘बेस्ट खबर डटकम’ बारेमा

Best Khabar Team | २०७४ जेठ २५ गते बिहिबार


हाम्रो बारेमा ।
‘बेस्ट खबर डटकम’ पत्रकारिताका क्षेत्रमा फरक र उत्कृष्ट खबर पस्कने लक्ष्यका साथ स्थापित ‘अनलाईन न्युज पोर्टल’ हो । हामी हाम्रा आदरणीय पाठकवर्गलाई फरक खालको र विश्वसनीय समाचार दिने न्यूज पोर्टलको रुपमा बेस्ट खबरलाई अगाडि बढाउने सोचमा छौं ।

पत्रकारिताको मर्म र मान्यतालाई आत्मसाथ गर्दै अघि बढ्ने हाम्रो प्रण हुनेछ । समाचार दिने नाममा हतारो गर्ने र समाचारका नाममा समाजलाई आतंकित बनाउने, वितृष्ण फैलाउने समाचार र श्रव्य दृष्य हामी कहिल्यै पनि प्रकाशन तथा प्रशारण गर्ने छैनौ । हामी हाम्रा पाठक वर्ग, समस्त विज्ञापन दाता र शुभचिन्तकका माझ विश्वसनीय र प्रभावकारी न्यूज साईटको रुपमा स्थापित हुने जमर्कोमा छौं ।

पार्टीकारिता होइन पत्रकारिता हाम्रो मूल मर्म हुनेछ । आम नागरिकमा सकारात्मक सन्देश तथा सकारात्मक समाचार प्रवाह गर्नु हाम्रो मुल ध्येय हुनेछ । समाज परिवर्तनमा महत्वपूर्ण घटना, व्यक्ति तथा समूहको बारेमा हामी विशेष प्राथमिकताका साथ समाचार तथा जानकारीहरु संप्रेषित गर्दछौं ।

समाजमा विद्यमान विकृति, विसंगति, भ्रष्टाचार तथा कमिसन जस्ता कार्य विरुद्ध हामी निरन्तर रुपमा खबरदारी गरिरहने छौं ।  त्यसैले समाचार तथा जानकारी पठाउँदा पनि माथिका हाम्रा मर्महरु र सिद्धान्त भित्रै रहेर स प्रमाण समाचार तथा सूचनाहरु पठाईदिनु विनम्र अनुरोध गर्दछौ ।अबको केही समयपछि नै हामी सार्वजनिक रुपमा सबैका सामू आउने छौं ।

हाम्रो वेवसाईटको केही प्राविधिक कामहरु अन्तिम चरणमा पुगेकोले हामी हाम्रा पाठक, विज्ञापनदाता तथा शुभचिन्तकहरुमा अरु केही समय धैर्य गर्न आग्रह गर्दछौं ।

हाम्रो उद्देश्यअनुसारको कुनै सूचना, जानकारी वा सामग्री भए निम्न फोन नम्बर वा इमेलमा उपलब्ध गराईदिनुहोला ।
फोन नम्बर : 9851229512
इमेल : bestkhabarweb@gmail.com  &

           bestkhabaronline@gmail.com

– बेस्ट खबर टिमComment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना कहरकैबीच भारतले २ महिनापछि यसरी खोल्यो आन्तरिक उडान (भिडियोसहित) कोरोना कहरकैबीच भारतले २ महिनापछि यसरी खोल्यो आन्तरिक उडान (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ मे, २०२०नयाँदिल्ली । कोरोनाको संक्रमणका कारण विगत २...

सिन्धुलीमा ६ जना पक्राउ : ५५ किलो गाँजा बरामद सिन्धुलीमा ६ जना पक्राउ : ५५ किलो गाँजा बरामद

२०७६ फाल्गुन १९ गते सोमबार

०३ फेब्रुअरी, २०२०सिन्धुली । सिन्धुलीमा ५५ केजी गाँजासहित ६...

४ जिल्लामा थपिए ५७ संक्रमित, कोरोना संक्रमितको संख्या १९१ ४ जिल्लामा थपिए ५७ संक्रमित, कोरोना संक्रमितको संख्या १९१

२०७७ मंशिर २० गते शनिबार

१२ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालमा एकैदिन ५७ जनामा कोरोना...

गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि

२०७७ असार २३ गते मंगलबार

०८ जुलाई, २०२०आरुघाट, गोर्खा । गोर्खा जिल्लामा झुण्डिएर आत्महत्याको...

Top