‘युद्धकालमा’ छाडिएको बम पड्कँदा रोल्पामा ४ बालबालिकाको मृत्यु

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० अप्रिल, २०२०
लिवाङ्ग । युद्दकालमा जमिनमा छाडिएको बम विस्फोट हुँदा रोल्पाको त्रिवेणीमा ४ जना बालबालिकाले ज्यान गुमाएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले दिएको जानकारी अनुसार जिल्लाको त्रिवेणी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मा आज साँझ सो घटना भएको थियो । सशस्त्र युद्दका बेला प्रयोगमा नआएको बम जमिनमा भेटेका बालबालिकाले खेलौना सम्झेर त्यसलाई खेलाउँदा एक्कासी विस्फोट भएको स्थनीयको भनाई छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रोल्पाका प्रहरी प्रमुख चित्रबहादुर गुरुङले घटनाको पुष्टि गरेपनि विस्तृत विवरण प्राप्त हुन नसकेको र अहिले घटनास्थलमा प्रहरी टोली जाँदै गरेको जानकारी दिएका छन् । गाउँमा बाख्रा चराएर साँझ घर फर्कँदै गरेका बालबालिकाले सो बम घर नजिकैको जंगल छेउमा भेटेका थिए । हेर्दा खेलौना जस्तो देखिएको सो बम विस्फोट हुँदा चारैजना बालबालिको घटनास्थलमै ज्यान गएको हो ।

घटनामा ज्यान गुमाउने बालबालिकामा १४ वर्षीय नोकिराम डाँगी, १४ वर्षीय गौरव नेपाली, ११ वर्षीय विमला खत्री र ५ वर्षीय विजय खत्री छन्। विजय र विमला एकै परिवारका दिदीभाई रहेका छन् । घटनास्थलमा अर्को बम पनि फेला परेको बताइएको छ । प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार सशस्त्र युद्दका बेला छाडिएको सो बमलाई बालबालिकाले खेलौना सम्झेर खेलाएको र त्यही विस्फोट भएर उनीहरुको ज्यान गएको हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
धादिङ् दुर्घटना : मृतकको संख्या ७ पुग्यो, चालकले मदिरा सेवन गर्दा दुर्घटना (अपडेट) धादिङ् दुर्घटना : मृतकको संख्या ७ पुग्यो, चालकले मदिरा सेवन गर्दा दुर्घटना (अपडेट)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२०धादिङ्ग । धादिङ्मा आज दिउँसो भएको मिनिट्रक...

मध्यरातमा भूकम्प : जाजरकोट जिल्लाको रामीडाँडा केन्द्रबिन्दु, काठमाडौंलगायत देशैभर धक्का महशुस, विस्तृत विवरण आउन बाँकी मध्यरातमा भूकम्प : जाजरकोट जिल्लाको रामीडाँडा केन्द्रबिन्दु, काठमाडौंलगायत देशैभर धक्का महशुस, विस्तृत विवरण आउन बाँकी

२०७९ फाल्गुन २७ गते शनिबार

०३ नोभेम्बर, २०२३ काठमाडौं । आज मध्यरातमा नेपालका अधिकांश...

बेलायतकी रानी एलेजावेथका श्रीमानको ९९ वर्षमा निधन बेलायतकी रानी एलेजावेथका श्रीमानको ९९ वर्षमा निधन

२०७८ भाद्र १९ गते शनिबार

०९ अप्रिल २०२१वेस्टह्याम, लण्डन । बेलायतकी महारानी एलेजावेथ द्वितीयका...

माओवादीका केन्द्रीयसहित ८ नेताकार्यकर्ता पक्राउ माओवादीका केन्द्रीयसहित ८ नेताकार्यकर्ता पक्राउ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ मार्च, २०१९ काठमाडौं । नेत्र विक्रम चन्द नेतृत्वको...

Top