हाँस्य टेलिश्रृंखला भद्रगोलका कलाकार ‘बेलासे’लाई कोरोना संक्रमण

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२९ अप्रिल, २०२०
वेस्टह्याम । लण्डन- नेपाली हास्य टेलिश्रृंखला भद्रगोलमा ‘बेलासे’ को अभियनमा खेल्ने कलाकार सुवास कार्कीलाई कोरोना संक्रमण भएको छ । केहीसातादेखि कोरोना संक्रमण देखिएपछि कार्की अर्थात् ‘बेलासे’ अहिले लण्डनस्थित आफ्नै निवासको आइसोलेसनमा बसिरहेका छन् । विगत २ वर्षदेखि लण्डनमा सुरक्षासम्बन्धी एक कम्पनीमा काम गर्दै आएका उनलाई पसलमा सामान लिन जाँदा अरुबाट संक्रमण फैलिएको आशंका गरिएको छ ।

कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएपछि उनले अहिले घरभित्रै कसैको पनि सम्पर्कमा नरही आइसोलेसनमा बसिरहेका छन् । उनले आफ्नो अवस्था सामान्य रहेको बताएका छन् । पछिल्लो केही महिनायता लण्डनमा कोरोनाले तीव्ररुप लिन थालेपछि उनले २ साताको लागि वार्षिक विदा लिएको र त्यही क्रममा उनमा कोरोनाको लक्षण देखिएको थियो । पछि स्वाब परीक्षण गर्दा कोरोना पुष्टि भएको बुझिएको छ ।

उनले विगतमा आफू भीडभाडमा तरकारीलगायतका खाद्य सामाग्री किन्न गएको र त्यहीबाट आफूमा संक्रमण फैलिएको हनुसक्ने आशंका गरेका छन् । आफू विरामी भएको बारेमा उनले धेरैलाई जानकारी गराएका छैनन् । विरामी हुँदाको समयका सबै कुराहरु उनले डायरीमा उल्लेख गरेको उनलाई नजिकबाट चिन्ने लण्डनबासी नेपालीहरुले बताएका छन् ।

भद्रगोलमा अभिनय गर्दा कलाकार कार्की साथीहरुसँग बीचमा ।

दोश्रोपटक गरिएको कोरोनाको परीक्षणमा पनि उनमा पोजेटिभ लक्षण देखिएको बताइएको छ । यद्यपि उनका परिवारका अन्य सदस्य अर्थात् श्रीमती र सानी छोरी भने अहिलेसम्म सकुशल रहेका छन् । उनीकी श्रीमती लण्डनमा नर्श पेसामा संलग्न छिन् । केहीसमयअघि उनले लण्डनमा परिवारका लागि भने र घर समेत किनेका छन् ।

भद्रगोलमा अभिनय गर्दा उनको ‘तनावै तनाव छ, गोजीमा दुई रुपियाँ छैन’ भन्ने डाइलग निक्कै चर्चित थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
दुईसातापछि टर्कीमा फेरि शक्तिशाली भूकम्प : सयौं घाइते दुईसातापछि टर्कीमा फेरि शक्तिशाली भूकम्प : सयौं घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ फेब्रुअरी, २०२३इस्तानबुल, टर्की । झण्डै ४६ हजारको ज्यान...

‘काठमाण्डौं भ्याली’मा लकडाउन कडा पारियो, सडक गल्लीमा निस्के पक्राउ गरिने, हिँडेर समेत काठमाडौं आउन नपाईने ‘काठमाण्डौं भ्याली’मा लकडाउन कडा पारियो, सडक गल्लीमा निस्के पक्राउ गरिने, हिँडेर समेत काठमाडौं आउन नपाईने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ मे, २०२०काठमाडौं । कोरोना (कोभिड१९) को संक्रमणको जोखिम...

अमेरिकामा पनि फैलँदै कोरोना, वासिंटनमा मात्रै ६ जनाको मृत्य, ७ गम्भीर अमेरिकामा पनि फैलँदै कोरोना, वासिंटनमा मात्रै ६ जनाको मृत्य, ७ गम्भीर

२०७६ माघ २० गते सोमबार

०२ मार्च, २०२० न्यूर्योक । अमेरिकामा पछिल्लो ७२ घण्टायता...

चीनमा रहेका कुनै नेपालीमा कोरोना संक्रमण छैन : चिनियाँ दूतावास चीनमा रहेका कुनै नेपालीमा कोरोना संक्रमण छैन : चिनियाँ दूतावास

२०७६ चैत्र २० गते बिहिबार

०४ फेब्रुअरी, २०२० । काठमाडौं । नेपालस्थित चिनियाँ दुतावासले...

Top