hi himalaya nepal

वीरगञ्जमा युवतीको शंकास्पद मृत्यु !

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख १४ गते आइतबार


२६ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । पर्साको वीरगञ्जमा एक ‘शंकास्पद कोरोना संक्रमित’ युवतीको मृत्यु भएको छ । प्राप्त जानकारी अनुसार पछिल्लो ३ पटकसम्म गरिएको -यापिड डाइग्नोसिस टेस्ट (अर्थात आरडिटी टेस्ट) मा ती युवतीमा कोरोना संक्रमण भेटिएको थियो । रक्त क्यान्सरबाट पीडित युवतीमा पछिल्लो केही दिनयता कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि अस्पतालले उनको स्वाब परीक्षण गरेको थियो । तर तीनपटक गरिएको परीक्षणमा पनि उनमा कोरोना देखिएपछि त्यसको थप पुष्टिका लागि स्वाब हिजो साँझ हेटौडा पठाइएको छ ।

पर्साको वीरगन्ज महानगरपालिका वडा नम्बर १० अशोकवाटिका बस्ने २३ वर्षकी ती युवतीले नियमित रुपमा भरतपुर क्यान्सर अस्पतालमा उपचार गराउँदै आएकी थिइन् । तर केही सातायता उनमा कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि स्थानीय तराई हस्पिटलमा भर्ना गरेर आरडिटी टेष्ट गरिएको थियो । सोही अस्पतालमा गरिएको तीन पटकको टेस्टबाट रिपोर्ट पेजेटिभ आएपनि उनलाई नारायणी अस्पतालको चिकित्सकको टोलीले स्वाब टेस्ट गरेको थियो । त्यस क्रममा पनि पोजेटिभ रिपोर्ट आएपछि उनलाई वीरगञ्जस्थित नारायणी अस्पताल लैजाने क्रममा बाटैमा मृत्यु भएको बताइएको छ ।

उनको मृत्यु कोरोनाकै कारण भएको वा अन्य कारणले भन्ने पुष्टि हेटौडा अस्पतालको रिपोर्ट पछि हुनेछ । नेपालमा अहिलेसम्म कोरोना संक्रमणबाट एकजनाको पनि मृत्यु भएको छैन । हालसम्म कोरोना संक्रमित ५१ मध्ये ६ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । जसमा तीनजना भारतीय नागरिक रहेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
विवाहिता महिलाहरुको अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिता नेपालकी अनिला श्रेष्ठ सहभागी हुँदै (फोटोफिचर सहित) विवाहिता महिलाहरुको अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिता नेपालकी अनिला श्रेष्ठ सहभागी हुँदै (फोटोफिचर सहित)

२०७६ पुष ३ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । ईप्लानेट प्रा.लि.ले अनिला श्रेष्ठलाई...

मध्यरातमा जुवाको खालमा प्रहरी छापा : वडाअध्यक्षसहित १६ पक्राउ मध्यरातमा जुवाको खालमा प्रहरी छापा : वडाअध्यक्षसहित १६ पक्राउ

२०७६ माघ १३ गते सोमबार

२७ जनवरी, २०२० कैलाली । कैलालीको धनगढीमा एक स्थानीय...

१० लाख पर्यटक भित्र्-याउने लक्ष्यसहित प्रदेश नम्बर १ ले छान्यो सद्भावना दूत १० लाख पर्यटक भित्र्-याउने लक्ष्यसहित प्रदेश नम्बर १ ले छान्यो सद्भावना दूत

२०७६ मंशिर २९ गते आइतबार

१५ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । प्रदेश नम्बर १ ले...

सिन्धुपाल्चोकको जुगलमा भेटिएका विरामीमा मौसमी संक्रमण : स्वास्थ्य मन्त्रालय सिन्धुपाल्चोकको जुगलमा भेटिएका विरामीमा मौसमी संक्रमण : स्वास्थ्य मन्त्रालय

२०७६ माघ २९ गते बुधबार

१२ फेब्रुअरी, २०२० चौतरा । सिन्धुपाल्चोकको जुगल गाउँपालिकामा देखिएको...

Top