नेपालमा कोरोना : २ संक्रमित थपिए, निको हुनेको संख्या १६ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख १४ गते आइतबार


२६ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ५१ पुगेको छ । पर्साको वीरगञ्जमा आज थप २ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या ५१ पुगेको हो । । वीरगञ्ज महानगरपालिका छपकैया बस्ने २ जना पुरुषमा आज कोराना संक्रमाण पुष्टि भएपछि कोरोना संक्रमितको संख्या ५१ पुगेको हो ।

उनीहरु पनि छपकैयाको मस्जिदमा रहेका भारतीय नागरिकहरुको सम्पर्कमा आएको र स्वाब परीक्षणका क्रममा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि काठमाडौंस्थित टेकु अस्पतालले गरेको हो । यसअघि उदयपुरमा मस्जिदमा बसेका र उनीहरुको सम्पर्कमा आएका १८ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको थियो । आज भेटिएका दुई पुरुषमध्ये ५० वर्षका एकजना पुरुष वीरगञ्ज महानगरपालिकाको सरसफाइमा कार्यरत कर्मचारी हुन् । यस्तै अर्का ५० वर्षका पुरुष भने सामान्य खेती किसानी गर्ने नागरिक हुन् । उनीहरुको हाल नारायणी उप क्षेत्रीय अस्पतालको आइसोलेसन वार्डमा उपचार भै रहेको छ । उनीहरुको अवस्था सामान्य रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले आज गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिएको छ ।

यसैबीच कोरोना संक्रमणमा परी सोही अस्पतालमा उपचाररत ४ जनालाई आज अस्पतालले डिस्चार्ज गरेको छ । केहीदिनअघि उदयपुरको नुर मस्दिजमा भेटिएका उनीहरुमा परीक्षणका क्रममा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । अस्पतालमा उपचारका क्रममा तीन पटकसम्म उनीहरुमा कोरोना जाँच गरिएको र उनीहरुको पछिल्ला सबै रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि आजै उनीहरुलाई अस्पतालले डिस्चार्ज गरेको हो ।

ती मध्ये ३ जना भारतीय जमाती रहेका छन् । अर्का एक भने नेपाली रहेको बताइएको छ । यो सँगै नेपालमा कोरोना निको भएर अस्पतालबाट डिचार्ज हुनेको संख्या १६ पुगेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
वीरगञ्जमा थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या १२ पुग्यो वीरगञ्जमा थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या १२ पुग्यो

२०७६ चैत्र ३० गते आइतबार

१२ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । नेपालमा थप ३ जनामा...

हिरासतमुक्त भएलगत्तै गजुरेलले भने : कालापानीबाट भारतीय सेना हटाउँछौं हिरासतमुक्त भएलगत्तै गजुरेलले भने : कालापानीबाट भारतीय सेना हटाउँछौं

२०७६ पुष १४ गते सोमबार

३० डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । सिमा मिचिएको विषयमा ज्ञापन...

सडक महोत्सवको निम्तो बाँड्न पोखराबाट सौरहासम्म सडक महोत्सवको निम्तो बाँड्न पोखराबाट सौरहासम्म

२०७६ मंशिर २९ गते आइतबार

१५ डिसेम्बर, २०१९ पोखरा । रेष्टुरेण्ट एण्ड बार एसोसियसन...

तत्काल सार्वजनिक गाडी सञ्चालन गर्न सक्दैनौं : यातयात व्यवसायी तत्काल सार्वजनिक गाडी सञ्चालन गर्न सक्दैनौं : यातयात व्यवसायी

२०७७ असार २६ गते शुक्रबार

१० जुलाई, २०२०काठमाडौं । सरकारले तत्काल देशभरका यातयात व्यवसायीलाई...

Top