कोरोना संक्रमणबाट निको हुनेको संख्या १२ पुग्यो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२५ मार्च, २०२०
चितवन । । नेपालमा कोरोना संक्रमणलाई जितेर स्वास्थ्यलाभ गर्नेको संख्या १२ पुगेको छ । पछिल्लो समयमा चितवनका एक युवकले कोरेना संक्रमणलाई जितेका हुन् । उनलाई आज भरतपुरस्थित अस्पतालले डिस्चार्ज गरिदिएको छ ।

उनलाई अस्पतालले डिस्चार्ज गरिदिएपनि उनकी आमा अस्पतालमै उपचारत रहेकोले उनी केही दिन अस्पतालमै रहने भएका छन् । केहीसमयअघि बेलायतमा सँगै फर्केका आमाछोरामा कोरोना भेटिएको थियो । आज डिस्चार्ज भएका युवक आमा निको भएपछि उनी सँगै घर जाने भन्दै अस्पतालमै बसेका हुन् ।

उनलाई अहिले अस्पतालभित्रै तर कोरोना आइसोलेसन भन्दा टाढाको बेडमा रारिएको छ । चैत्र ३ गते बेलायतबाट फर्केका पूर्वी चितवन राप्ती नगरपालिका–८ ब्रह्मनगरका यी युवकमा गएको बैशाख ५ गते कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । यस्तै यसअघि हिजोमात्रै बाग्लुङ्गकी एक युवतीपनि कोरोनालाई जित्दै अस्पतालबाट घर फर्केकी छिन् । यसअघि देशका विभिन्न ठाउँमा १० जना कोरोना संक्रमितको सफल उपचार सम्पन्न भै सकेको छ ।

हाल आइसोलेसनमा रहेका ३७ जनाको देशका विभिन्न अस्पतालमा उपचार जारी छ । ती मध्ये ३ जना भारतीय नागरिक रहेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
काठमाडौं उपत्यकामा ६ सहित एकैदिन कोरोनाका ६ सय ७१ नयाँ संक्रमित थपिए काठमाडौं उपत्यकामा ६ सहित एकैदिन कोरोनाका ६ सय ७१ नयाँ संक्रमित थपिए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ जुन, २०२०काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा ६ जनासहित पछिल्लो...

जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित  थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मे, २०२०काठमाडौं । जुम्लाका २ र स्याङ्गजाका २...

कोरोनाको करिब ७ महिने ताण्डव : विश्वभर ज्यान गुमाउनेको संख्या ६ लाख नाघ्यो (बढी प्रभावित विश्वका १० देशको तथ्यांक सहित) कोरोनाको करिब ७ महिने ताण्डव : विश्वभर ज्यान गुमाउनेको संख्या ६ लाख नाघ्यो (बढी प्रभावित विश्वका १० देशको तथ्यांक सहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ जुलाई, २०२०काठमाडौं । गएको डिसेम्बर तेश्रो साता चीनको...

आर्थिक घोटलाको आरोप लागेपछि नेदरल्याण्ड्सका प्रधानमन्त्रीद्वारा राजीनामा आर्थिक घोटलाको आरोप लागेपछि नेदरल्याण्ड्सका प्रधानमन्त्रीद्वारा राजीनामा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ जनावरी, २०२१दि हेग, नेदरल्याण्ड । आर्थिक घोषणाको आरोप...

Top