‘साइबर क्राइम’ को अभियोगमा पूर्व सचिव उपाध्याय पक्राउ

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख १० गते बुधबार


२२ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । नेपाल सरकारका पूर्व सचिव भीम उपाध्यायलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सामाजिक सञ्जालमा विभिन्न समयमा अफवाह फैलाएको आरोपमा प्रहरीले उपाध्ययलाई आज साँझ ललितपुरबाट नियन्त्रणमा लिएको हो । हाल उनलाई जावलाखेल प्रहरी परिसारमा राखिएको प्रहरी स्रोतको दाबी छ । पछिल्ला केही सातायता उपाध्यायले फेसबुकमार्फत् विभिन्न खाले सामाजिक अफवाह फैलाएको प्रहरीको आरोप छ ।

पछिल्लो समयमा उनले रुकुमका दुई जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको भन्दै सामाजिक सञ्जालमा पोष्ट गरेका थिए । रुकुममा हालसम्म कोही पनि कोरोना संक्रमित नभेटिएको भन्दै उनको फेसबुक स्टाटसले समाजमा आतंक फैलाएको भन्दै पक्राउ गरिएको जनाएको छ ।

उनले पछिल्ला केही सातायता सामाजिक सञ्जाललाई सरकारलाई गाली बेइज्यती गर्ने थलोको रुपमा विकास गरेको भन्दै उनलाई पक्रन गृह मन्त्रालयले निर्देशन दिएको थियो । उनलाई सामाजिक सञ्जाल दुरुपयोग गरेको भन्दै ‘साइबर क्राईम’ अन्र्तगत कारबाही गर्ने तयारी भएको बुझिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पार्टी राजनीतिबाट बाहिरिइन करिष्मा मानन्धर पार्टी राजनीतिबाट बाहिरिइन करिष्मा मानन्धर

२०७६ जेठ २० गते सोमबार

३ जुन २०१८ काठमाडौं । विगत केही वर्षयता बाबुराम...

औषधी व्यवसायीको मृत्यु प्रकरण : लकडाउनमा प्रेमिसँग मिलेर श्रीमानको हत्या औषधी व्यवसायीको मृत्यु प्रकरण : लकडाउनमा प्रेमिसँग मिलेर श्रीमानको हत्या

२०७७ जेठ ५ गते सोमबार

१८ मे, २०२०विराटनगर । मोरङ्गको बिराटनगरमा आइतबार भएको एकजना...

ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’ ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’

२०७७ जेठ १४ गते बुधबार

२७ मे, २०२०काठमाडौं । ललितपुरको ग्वार्को इमाडोलमा रहेको किष्ट...

‘कोरोना अझै केही समय रहन सक्छ, आवश्यक सावधानी अपनाऊँ’ : प्रधानमन्त्री ( सम्बोधनको पूर्णपाठसहित) ‘कोरोना अझै केही समय रहन सक्छ, आवश्यक सावधानी अपनाऊँ’ : प्रधानमन्त्री ( सम्बोधनको पूर्णपाठसहित)

२०७७ जेठ १२ गते सोमबार

२५ मे, २०२०काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना...

Top