उदयपुर भुल्केका ८ जनामा कोरोना आशंका : थप परीक्षणका लागि स्वाब धरान पठाईयो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२१ अप्रिल, २०२०
गाईघाट । उदयपुरको भुल्केस्थित एकै गाउँका ८ जनामा कोरोनाको संक्रमण भएको आशंका गरिएको छ । यसअघि १३ जना कोरोना संक्रमित भेटिएको भुल्केको स्थानीय मस्जिद नजिकैको गाउँका ८ जनामा कोरोनाको आशंका गर्दै उनीहरुको केहीदिन अघि उनीहरुको स्वाब विराटनगरस्थित कोशी अञ्चल अस्पतालमा ल्याइएकोमा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पोजेटिभ देखिएको बताइएको छ ।

-यापिड टेस्टका क्रममा उनीहरुमा कोरोनाको पोजेटिभ लक्षण देखिएपछि उनीहरुको नमुना परीक्षण थप परीक्षण हाल धरानस्थित वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा भै रहेको छ । प्रतिष्ठानले पिसिआर पद्दतिबाट स्वाबको परीक्षण गरी कोरोना भए नभएको एकिन गर्नेछ । स्थानीय एक मस्जिदमा केहीदिन अघि १४ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएपछि गाउँ नै सिल गरेर परीक्षण थालिएको थियो ।

सोही मस्जिदमा रहँदै आएका थप एकजनामा ३ दिनअघि कोरोनाको संक्रमण देखिएपछि सो मस्जिदमा रहँदै आएका १४ जनामा कोरोना भएको पुष्टि भएको थियो । उनीहरुको कन्ट्रयाक ट्रेसिङ्गका आधारमा भुल्के गाउँका करिब ७० घर परिवारको नमुना परीक्षण गरिएको थियो ।

सेनाले गाउँमा पुगेर गरेको नमुना परीक्षणका क्रममा थप ८ जनामा कोरोनाको आशंका गरिएको हो । संक्रमणको आशंका गरिएका ८ जना पुरुषलाई आजै एम्बुलेन्समा राखेर धरानस्थित आइसोलेसनमा पठाइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
धादिङ्मा एकै परिवारका ४ जना त्रिशुलीमा हेलिए, आमाको मृत्यु,  २ छोरा वेपत्ता धादिङ्मा एकै परिवारका ४ जना त्रिशुलीमा हेलिए, आमाको मृत्यु, २ छोरा वेपत्ता

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ जनवरी, २०२० धादिङ्ग । पृथ्वीराजमार्गमा पर्ने धादिङ्गको बेनिघाटमा...

सेनापरिचालन विधेयकबारे सबैको फरक धारणा सेनापरिचालन विधेयकबारे सबैको फरक धारणा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मार्च, २०१९ काठमाडौ ।सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी...

देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या १४ हजार बढी (प्रदेशहरुको तथ्यांकसहित) देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या १४ हजार बढी (प्रदेशहरुको तथ्यांकसहित)

२०७६ पुष २२ गते मंगलबार

०१ जुलाई, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न स्थानमा देखिएको कोरोना...

पोखरामा उपचाररत स्याङ्जाका एक पुरुषको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु पोखरामा उपचाररत स्याङ्जाका एक पुरुषको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ जुन, २०२०लेकसाइड, पोखरा । स्याङ्जाको सिरुबारी घर भएका...

Top