काठमाडौंमा डाक्टर कुटपिट प्रकरण : डिएसपी लम्साललाई जिम्मेबारीबाट हटाईयो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१६ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । डिउटी सकेर घर फर्कने क्रममा रहेका चिकित्सकहरुमाथि भएको कुटपिटको घटनामा संलग्न प्रहरीमाथि नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय कार्यालयले विभागीय कारबाही अघि बढाएको छ । घटनामा संलग्न महानगरीय प्रहरी वृत्त, महाराजगञ्जका डीएसपी उमेशराज लम्साललाई प्रहरी कार्यालयले जिम्मेवारी मुक्त गराएको छ ।

गएराति शिक्षण अस्पतालमा डिउटी सकेर डेरामा फर्कने क्रममा शिक्षण अस्पतालमा कार्यरत डा.शम्भु खनालमाथि लकडाउन उल्लङ्घन गरेको भन्दै लम्साल नेतृत्वको टोलीले कुटपिट गरेको घटना सार्वजनिक भएसँगै प्रहरीले कारबाही अघि बढाएको हो । कुटपिटको घटना मिडियाबाट बाहिर आएपछि प्रहरीले घटनाको विषयमा गहन अनुसन्धान गरी घटनामा संलग्न लम्साललाई महानगरीय प्रहरी आयुक्तको कार्यालयमा तानेर थप अनुसन्धान अघि बढाएको बढाएको जनाएको छ ।

घटनाको छानबिनका लागि प्रहरले एसएसपी किरण बज्राचार्यको नेतृत्वमा ३ सदस्यीय छानबिन समिति गठन गरेको थियो । महामारीको बेला डिउटीमा खटिएका चिकित्सकमाथि कुटपिट गरेको घटनाको चौतर्फी आलोचना भएपछि प्रहरीले यो घटनालाई निक्कै गम्भीरताका साथ लिएर अनुसन्धान प्रक्रिया अघि बढाएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बेचिएर फर्किका बालबालिकाको ‘सर्कस’ काठमाडौंमा बेचिएर फर्किका बालबालिकाको ‘सर्कस’ काठमाडौंमा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौै बाल्यावस्थामा तस्करीमा परी उद्धार भई...

चैत्र १० देखि एक हप्ताका लागि दुबै छिमेकी देशसँगको सीमा नाका बन्द गरिने चैत्र १० देखि एक हप्ताका लागि दुबै छिमेकी देशसँगको सीमा नाका बन्द गरिने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ मार्च, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमणको पूर्व...

अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ वासिङ्टन डिसी । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड...

काठमाडौंको कालोपुलमा श्रीमानले श्रीमतीमाथि तेजाव आक्रमण, आक्रमणकारी पक्राउ काठमाडौंको कालोपुलमा श्रीमानले श्रीमतीमाथि तेजाव आक्रमण, आक्रमणकारी पक्राउ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ मे, २०१९ काठमाडौं । काठमाडौंको कालोपुलमा श्रीमानले श्रीमतीको...

Top