अमेरिकामा कोरोना ताण्डव : मंगलबार एकैदिन २४ सय भन्दा बढीको मृत्यु

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१५ अप्रिल, २०२०
न्यूर्योक । अमेरिकामा पछिल्लो केही सातायता महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना (कोभिड १९) को संक्रमणबाट ठूलो संख्यामा मानिसहरुको हताहित हुन थालेको छ । अहिले अमेरिकामा दैनिक सयौंको संख्यामा आम नागरिकहरुले कोरोनाकै कारण ज्यान गुमाईरहेका छन् ।

मंगलबार २४ घण्टाको तथ्यांकलाई आधार बनाउने हो भने अमेरिकामा २ हजार ४ सय ४ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । यो विश्वकै इतिहासमा अहिलेसम्म एकैदिन कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेहरुको (एउटामात्रै देशमा) सबैभन्दा बढी तथ्यांक हो । अमेरिकामा मंगलबार २६ हजार ९ सय ४५ जना नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका छन् ।

कोरोनाका कारण अमेरिकाको राजधानी न्यूर्योक सबैभन्दा बढी प्रभावित बनेको छ । न्यूर्योकमात्रै मंगलबार ७ सय ७८ जनाले कोरोनाकै कारण मृत्युबरण गर्नुपरेको छ । यस्तै न्यूजर्सीमा ३ सय ६२, मिचिगनमा १ सय ६६, लुसिनियामा १ सय २९, पेन्सिलभेनियामा १ सय ६ जनाको कोरोनाकै कारण ज्यान गएको छ ।

न्यूर्योकमा मात्रै ७ हजार ४ सय ६८ जना नयाँ संक्रमित मंगलबार फेला परेका छन् । हालसम्म न्यूर्योकमा मात्रै कोरोनाका कारण १० हजार ८ सय ३४ जनाले ज्यान गुमाईसकेका छन् । विश्वमा अहिलेसम्म अमेरिका नै कोरोनाबाट सबैभन्दा बढी प्रभावित बनेको छ । अमेरिकामा यो समाचार तयार गर्दासम्म ६ लाख १३ हजार ८ सय ८६ जनामा कोरोना संक्रमण फैलिइसकेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालमा कोरोना : २४ घण्टामा १६६ थपिए, कुल संक्रमितको संख्या १५६७ पुग्यो नेपालमा कोरोना : २४ घण्टामा १६६ थपिए, कुल संक्रमितको संख्या १५६७ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३१ मे, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशका विभिन्न...

प्राथमिकताका आधारमा विदेशमा रहेका नेपाली स्वदेश ल्याइने : पहिलो चरणमा २५ हजारलाई फर्काईँदै प्राथमिकताका आधारमा विदेशमा रहेका नेपाली स्वदेश ल्याइने : पहिलो चरणमा २५ हजारलाई फर्काईँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मे, २०२०काठमाडौं । कोरोनाको संक्रमण (कोभिड १९) का...

अनुभूति–निबन्ध लेखनले जुटाइदिएको अवसर अनुभूति–निबन्ध लेखनले जुटाइदिएको अवसर

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

म जन्मेको समयमा नेपालमा सशस्त्र जनयुद्ध चलिरहेको रहेछ ।...

भारतमा जवाहरलाल नेहरू विश्वविद्यालयका विद्यार्थीहरुमाथि सांघातिक हमला, दर्जनौं विद्यार्थी घाइते (भिडियोसहित) भारतमा जवाहरलाल नेहरू विश्वविद्यालयका विद्यार्थीहरुमाथि सांघातिक हमला, दर्जनौं विद्यार्थी घाइते (भिडियोसहित)

२०७७ जेठ १९ गते सोमबार

०६ जनवरी, २०२० नयाँदिल्ली । भारतको चर्चित जवाहरलाल नेहरु...

Top