काठमाडौंमा एकै परिवारका ‘आमा–छोरा’मा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि : संक्रमितको संख्या १६ पुग्यो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१४ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको सनसिटी अपार्टमेन्टमा बस्दै आएका एकैपरिवारका दुईजनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । काठमाडौंको कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिकास्थित पेप्सीकोलामा रहेको सनसिटी अपार्टमेन्टमा बस्ने एकै परिवारका ८१ वर्षकी आमा र उनका ५७ वर्षका छोरामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पेजेटिभ देखिएको राष्ट्रिय प्रयोगशाला टेकुले पुष्टि गरेको छ ।

ती बृद्दाको बुहारीको भने रिपोर्ट आउन बाँकी छ । गत चैत्र ५ गते बेलायतबाट काठमाडौं आएका उनीहरु सो अपार्टमेन्टको १५ औं तलामा बस्दै आएका थिए । कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि उनीहरुलाई हिजो पाटन अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको थियो । हिजो र्‍यापिड डाइग्नोस्टिक टेस्ट (आरडिटी) गर्ने क्रममा तीनैजनाको रगतमा पोजेटिभ देखिएपछि त्यसको कन्फर्मका लागि टेकुस्थित प्रयोगशाला पठाईको थियो ।

टेकु पठाउँदा उनीहरुमध्ये आमा र छोरामा कोरोना पुष्टि भएको हो । बुहारीको भने रिपोर्ट आउन बाँकी रहेको बताइएको छ । यो सँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या १७ पुगेको छ । यसअघि कोरोना संक्रमितमध्ये पहिलो पटक नेपालमा कोरोना देखिएका युवक भने उपचारपछि घर फर्किसकेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नाट्टाको अध्यक्षमा गुरागाईँले बाजी मारे नाट्टाको अध्यक्षमा गुरागाईँले बाजी मारे

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जनवरी, २०२०काठमाडौं । देशभरका ट्राभल तथा टुर व्यवसायीहरुको...

पुर्ननिर्माण प्राधिकरणका प्राविधिकले दिए सरकारलाई १ हप्ते अल्टिमेटम पुर्ननिर्माण प्राधिकरणका प्राविधिकले दिए सरकारलाई १ हप्ते अल्टिमेटम

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मार्च, २०१७ काठमाडौं । सरकारले एक हप्ताभित्र आफ्ना...

अमेरिकामा ‘साइबर संकटकाल’ घोषणा अमेरिकामा ‘साइबर संकटकाल’ घोषणा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ मे, २०१९ न्युयोर्क । विश्वको सर्वशक्तिमान सम्पन्न मुलुक...

कोरोना संक्रमणबाट पहिलो पटक नेपालीको मृत्यु : संखुवासभाका राईले लण्डनमा गुमाए ज्यान कोरोना संक्रमणबाट पहिलो पटक नेपालीको मृत्यु : संखुवासभाका राईले लण्डनमा गुमाए ज्यान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ मार्च, २०२० लण्डन । विश्वव्यापीरुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका...

Top