काठमाडौंमा एकै परिवारका ‘आमा–छोरा’मा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि : संक्रमितको संख्या १६ पुग्यो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१४ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको सनसिटी अपार्टमेन्टमा बस्दै आएका एकैपरिवारका दुईजनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । काठमाडौंको कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिकास्थित पेप्सीकोलामा रहेको सनसिटी अपार्टमेन्टमा बस्ने एकै परिवारका ८१ वर्षकी आमा र उनका ५७ वर्षका छोरामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पेजेटिभ देखिएको राष्ट्रिय प्रयोगशाला टेकुले पुष्टि गरेको छ ।

ती बृद्दाको बुहारीको भने रिपोर्ट आउन बाँकी छ । गत चैत्र ५ गते बेलायतबाट काठमाडौं आएका उनीहरु सो अपार्टमेन्टको १५ औं तलामा बस्दै आएका थिए । कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि उनीहरुलाई हिजो पाटन अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको थियो । हिजो र्‍यापिड डाइग्नोस्टिक टेस्ट (आरडिटी) गर्ने क्रममा तीनैजनाको रगतमा पोजेटिभ देखिएपछि त्यसको कन्फर्मका लागि टेकुस्थित प्रयोगशाला पठाईको थियो ।

टेकु पठाउँदा उनीहरुमध्ये आमा र छोरामा कोरोना पुष्टि भएको हो । बुहारीको भने रिपोर्ट आउन बाँकी रहेको बताइएको छ । यो सँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या १७ पुगेको छ । यसअघि कोरोना संक्रमितमध्ये पहिलो पटक नेपालमा कोरोना देखिएका युवक भने उपचारपछि घर फर्किसकेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाका कारण पोर्चुगलले आन्तरिक उडानमा लगाएको मापदण्ड  जुन १ बाट हटाइँदै कोरोनाका कारण पोर्चुगलले आन्तरिक उडानमा लगाएको मापदण्ड जुन १ बाट हटाइँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ मे, २०२०पोर्तिमाउ, पोर्चुगल । पोर्गुगल सरकारले यसअघि लगाएको...

तेश्रो पटक  चीनमा सी चिनफिङ्ग नै राष्ट्रपति : राष्ट्रपतिकै प्रस्तावमा ली चियाङ बने नयाँ प्रधानमन्त्री तेश्रो पटक चीनमा सी चिनफिङ्ग नै राष्ट्रपति : राष्ट्रपतिकै प्रस्तावमा ली चियाङ बने नयाँ प्रधानमन्त्री

२०८० कार्तिक १७ गते शुक्रबार

११ मार्च, २०२३बेइजिङ्ग, चीन । मित्रराष्ट्र चीनका बर्तमान राष्ट्रपति...

कोरोना संक्रमण नियन्त्रणको पूर्वतयारी : चीनलगायत ५ देशका नागरिकलाई काठमाडौं विमानस्थलमा भिषा नदिइने कोरोना संक्रमण नियन्त्रणको पूर्वतयारी : चीनलगायत ५ देशका नागरिकलाई काठमाडौं विमानस्थलमा भिषा नदिइने

२०७६ फाल्गुन २० गते मंगलबार

०३ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस संक्रमणको...

खुम्जुङ्ग अर्थात् ‘ग्रिन भ्याली’ जहाँ भेटिन्छन् हरिया घरहरु खुम्जुङ्ग अर्थात् ‘ग्रिन भ्याली’ जहाँ भेटिन्छन् हरिया घरहरु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

काठमाडौंबाट करिब १ साता लामो ट्रेकिङ्ग गर्ने सुरमा हुनुहुन्छ...

Top