बेलायतमा कोरोना : अर्का नेपालीको निधन, कास्की घान्द्रुकका गुरुङ्गले गुमाए अस्पतालमा ज्यान

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१३ अप्रिल, २०२०
लण्डन । बेलायतमा कोरोनाको संक्रमणबाट पूर्व गोर्खा सैनिकको ज्यान गएको छ । नेपालको कास्की जिल्लाको पर्यटकीय नगरी घान्द्रुक घर भएका दक्षिणबहादुर गुरुङ्गको कोरोनाको संक्रमणका कारण आज ज्यान गएको उनका आफन्तहरुले जनाएका छन् ।

६५ वर्षका गुरुङ्गको लण्डनको रेडिङ बर्कशायर अस्पताको भेन्टिलेटरमा उपचारका क्रममा ज्यान गएको हो । उनी आफ्नी श्रीमती र दुई छोरीका साथ बेलायतको रेडिङमा बस्दै आएका थिए । करिब २ साता अघि स्वास्थ्थ अवस्था विग्रेपछि उनी अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । परीक्षणका क्रममा उनमा कोरोनाको संक्रमण भएको पुष्टि भएपछि अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको थियो । निकै बलियो र तन्दरुस्त देखिने गुरुङ्को कोरोनाको कारण ज्यान गएको भनेर विश्वास नै गर्न नसकिने उनलाई नजिकबाट चिन्नेहरु बताउँछन् ।

गुरुङ्ग लण्डनमा ज्यान गुमाउने छैठौ पूर्व गोर्खा सैनिक तथा आठौं नेपाली हुन् । यसअघि पाँच जना पूर्व गोर्खा सैनिक र अरु दुई जना नेपालीको कोरोनाको कारण लण्डनमा ज्यान गै सकेको छ । आज ज्यान गुमाएका गुरुङ्ग पूर्व गोर्खा सैनिक भएकोले अहिले पनि नियमित रुपमा शारीरिक व्यायम र साइकल चलाउने काम गर्दथे ।

यस्तै धुम्रपान तथा मध्यपान पनि उनी पहिल्यै देखि नगर्ने उनले कोरोनाको कारण ज्यान गुमाउँदा उनका आफन्त तथा परिवारजले यसलाई अकल्पनीय बनेको छ । यो समाचार तयार पार्दासम्म बेलायतमा कोरोनाका कारण ११ हजार ३ सय २९ जनाको ज्यान गै सकेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भूकम्पले रुकुम र जाजरकोटमा ठूलो जनधनको क्षति : दर्जनौको मृत्यु, सयौं घाइते, उद्धारकार्य जारी (अपडेट) भूकम्पले रुकुम र जाजरकोटमा ठूलो जनधनको क्षति : दर्जनौको मृत्यु, सयौं घाइते, उद्धारकार्य जारी (अपडेट)

२०७९ चैत्र २८ गते मंगलबार

०४ नोभेम्बर, २०२३ मुसिकोट, रुकुम । पश्चिम नेपालको जाजरकोटलाई...

देशभर बाढीको ताण्डव, पृथ्वी राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध, हुम्लामा हिमपहिरोको खतरा बढेको भन्दै स्थानीयलाई सतर्क गराईयो देशभर बाढीको ताण्डव, पृथ्वी राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध, हुम्लामा हिमपहिरोको खतरा बढेको भन्दै स्थानीयलाई सतर्क गराईयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० जुलाई, २०२०काठमाडौं । अविरल वर्षासँगै आएको बाढि पहिरोमा...

नेपालमा एकैदिन कोरोनाका थप ३ संक्रमित भेटिए, पहिलोपटक एकबाट अर्कोमा संक्रमण भएको पुष्टि नेपालमा एकैदिन कोरोनाका थप ३ संक्रमित भेटिए, पहिलोपटक एकबाट अर्कोमा संक्रमण भएको पुष्टि

२०७६ चैत्र २२ गते शनिबार

०४ मार्च, २०२० काठमाडौं । नेपालमा एकैदिन थप तीन...

नेपालमा कोरोना : २ संक्रमित थपिए, निको हुनेको संख्या १६ पुग्यो नेपालमा कोरोना : २ संक्रमित थपिए, निको हुनेको संख्या १६ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ५१...

Top