बेलायतमा कोरोना : अर्का नेपालीको निधन, कास्की घान्द्रुकका गुरुङ्गले गुमाए अस्पतालमा ज्यान

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख १ गते सोमबार


१३ अप्रिल, २०२०
लण्डन । बेलायतमा कोरोनाको संक्रमणबाट पूर्व गोर्खा सैनिकको ज्यान गएको छ । नेपालको कास्की जिल्लाको पर्यटकीय नगरी घान्द्रुक घर भएका दक्षिणबहादुर गुरुङ्गको कोरोनाको संक्रमणका कारण आज ज्यान गएको उनका आफन्तहरुले जनाएका छन् ।

६५ वर्षका गुरुङ्गको लण्डनको रेडिङ बर्कशायर अस्पताको भेन्टिलेटरमा उपचारका क्रममा ज्यान गएको हो । उनी आफ्नी श्रीमती र दुई छोरीका साथ बेलायतको रेडिङमा बस्दै आएका थिए । करिब २ साता अघि स्वास्थ्थ अवस्था विग्रेपछि उनी अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । परीक्षणका क्रममा उनमा कोरोनाको संक्रमण भएको पुष्टि भएपछि अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको थियो । निकै बलियो र तन्दरुस्त देखिने गुरुङ्को कोरोनाको कारण ज्यान गएको भनेर विश्वास नै गर्न नसकिने उनलाई नजिकबाट चिन्नेहरु बताउँछन् ।

गुरुङ्ग लण्डनमा ज्यान गुमाउने छैठौ पूर्व गोर्खा सैनिक तथा आठौं नेपाली हुन् । यसअघि पाँच जना पूर्व गोर्खा सैनिक र अरु दुई जना नेपालीको कोरोनाको कारण लण्डनमा ज्यान गै सकेको छ । आज ज्यान गुमाएका गुरुङ्ग पूर्व गोर्खा सैनिक भएकोले अहिले पनि नियमित रुपमा शारीरिक व्यायम र साइकल चलाउने काम गर्दथे ।

यस्तै धुम्रपान तथा मध्यपान पनि उनी पहिल्यै देखि नगर्ने उनले कोरोनाको कारण ज्यान गुमाउँदा उनका आफन्त तथा परिवारजले यसलाई अकल्पनीय बनेको छ । यो समाचार तयार पार्दासम्म बेलायतमा कोरोनाका कारण ११ हजार ३ सय २९ जनाको ज्यान गै सकेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाका कारण नेपाल बाहिर हालसम्म ३ सय ३३ नेपालीको मृत्यु : एनआरएनए कोरोनाका कारण नेपाल बाहिर हालसम्म ३ सय ३३ नेपालीको मृत्यु : एनआरएनए

२०७७ माघ २५ गते आइतबार

०७ फेब्रुअरी, २०२१लिंकरोभर, बेल्जियम । कोरोना भाइसरका कारण हालसम्म...

सिन्धुपाल्चोकको जुगलमा भेटिएका विरामीमा मौसमी संक्रमण : स्वास्थ्य मन्त्रालय सिन्धुपाल्चोकको जुगलमा भेटिएका विरामीमा मौसमी संक्रमण : स्वास्थ्य मन्त्रालय

२०७६ माघ २९ गते बुधबार

१२ फेब्रुअरी, २०२० चौतरा । सिन्धुपाल्चोकको जुगल गाउँपालिकामा देखिएको...

भारत बन्यो विश्वकै चौथो कोरोना प्रभावित मुलुक : एकैदिन झण्डै १० हजार संक्रमित थपिए, मृतकको संख्या ८ हजार नाघ्यो भारत बन्यो विश्वकै चौथो कोरोना प्रभावित मुलुक : एकैदिन झण्डै १० हजार संक्रमित थपिए, मृतकको संख्या ८ हजार नाघ्यो

२०७७ जेठ २९ गते बिहिबार

११ मे, २०२०नयाँदिल्ली । भारत विश्वमै सबैभन्दा बढी कोरोना...

न्यायको गुहार माग्दै गंगामाया पुगिन् राष्ट्रसंघको कार्यालयमा न्यायको गुहार माग्दै गंगामाया पुगिन् राष्ट्रसंघको कार्यालयमा

२०७६ माघ २१ गते मंगलबार

०४ फेब्रुअरी, ललितपुर । सशस्त्र युद्धका बेला आफ्ना छोरालाई...

Top