‘सन्नी लियोनीको अभिनय रहेको नेपाली फिल्म युट्बमा (फिल्मसहित)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१३ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । थुप्रै निलो चलचित्रहरुमा अभिनय गरिसकेही भारतीय अभिनेत्री सन्नी लियोनीले अभिनय गरेको नेपाली चलचित्र अब युट्बमै उपलब्ध भएको छ । नेपाली नयाँ वर्षको अवसर पारेर युट्बमा सार्वजनिक गरिएको चलचित्र ‘पासवर्ड’ मा लियोनीले एउटा आइटम डान्समा आफ्नो अभिनय पस्केकी छन् ।

चलचित्रमा अनुपविक्रम शाही, विक्रम जोशी, बुद्धि तामाङ, रविन्द्र झा, प्रवीण खतिवडा लगायत कलाकारको अभिनय रहेको छ । चलचित्र अमित बस्नेत र हिरल जोशीको संयुक्त लगानीमा निर्माण भएको हो । लकडाउनका कारण चलचित्र भवनहरुमा दर्शक पुग्न नसक्ने अवस्था सिर्जना भएपछि चलचित्रलाई युट्बमार्फत् सार्वजनिक गरिएको छ ।

चलचित्रको कथा लेखन सीमा गुरुङले लेखेका हुन् भने सम्राट बस्नेतले चलचित्रको निर्देशन गरेका हुन् । लकडाउनको बेला समय कटाउन अप्ठेरो भै रहेको छ भने लियोनी अभिनित नयाँ चलचित्र ‘पासवर्ड’चलचित्र हेर्न तलको लिंक क्लिक गर्नुहोस् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
५० यात्रुसहितको बिमान आकाशबाटै सम्पर्कविहिन ५० यात्रुसहितको बिमान आकाशबाटै सम्पर्कविहिन

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

०९ जनवरी, २०२१जाकर्ता, इन्डानेसिया । इन्डोनेसियामा श्रीविजया एयरलाईन्सको एउटा...

काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी

२०७६ चैत्र २६ गते बुधबार

०४ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको टंगालमा रहेको अख्तियार दुरुपयोग...

काठमाडौंमा पक्राउ परेका चिनियाँ नागरिकबाट करोडौं मूल्यबराबरको विद्युतीय सामग्री बरामद, मोबाइलमात्रै ७ सय ४७ थान काठमाडौंमा पक्राउ परेका चिनियाँ नागरिकबाट करोडौं मूल्यबराबरको विद्युतीय सामग्री बरामद, मोबाइलमात्रै ७ सय ४७ थान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । सामान्यतयाः एकजना व्यक्तिले कतिवटा...

आहा ! कैलाश पर्वत आहा ! कैलाश पर्वत

२०७६ माघ १८ गते शनिबार

शब्द तथा तस्वीर : पि.एल. ‘तरंग’ /बेष्टखबर डटकम तपाईँहरुमध्ये...

Top