‘सन्नी लियोनीको अभिनय रहेको नेपाली फिल्म युट्बमा (फिल्मसहित)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१३ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । थुप्रै निलो चलचित्रहरुमा अभिनय गरिसकेही भारतीय अभिनेत्री सन्नी लियोनीले अभिनय गरेको नेपाली चलचित्र अब युट्बमै उपलब्ध भएको छ । नेपाली नयाँ वर्षको अवसर पारेर युट्बमा सार्वजनिक गरिएको चलचित्र ‘पासवर्ड’ मा लियोनीले एउटा आइटम डान्समा आफ्नो अभिनय पस्केकी छन् ।

चलचित्रमा अनुपविक्रम शाही, विक्रम जोशी, बुद्धि तामाङ, रविन्द्र झा, प्रवीण खतिवडा लगायत कलाकारको अभिनय रहेको छ । चलचित्र अमित बस्नेत र हिरल जोशीको संयुक्त लगानीमा निर्माण भएको हो । लकडाउनका कारण चलचित्र भवनहरुमा दर्शक पुग्न नसक्ने अवस्था सिर्जना भएपछि चलचित्रलाई युट्बमार्फत् सार्वजनिक गरिएको छ ।

चलचित्रको कथा लेखन सीमा गुरुङले लेखेका हुन् भने सम्राट बस्नेतले चलचित्रको निर्देशन गरेका हुन् । लकडाउनको बेला समय कटाउन अप्ठेरो भै रहेको छ भने लियोनी अभिनित नयाँ चलचित्र ‘पासवर्ड’चलचित्र हेर्न तलको लिंक क्लिक गर्नुहोस् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना विरुद्धको भ्याक्सिन अर्को सातादेखि लगाउने तयारी, १० लाख खोप काठमाडौं आइपुग्यो कोरोना विरुद्धको भ्याक्सिन अर्को सातादेखि लगाउने तयारी, १० लाख खोप काठमाडौं आइपुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनावरी, २०२१काठमाडौं । कोरोना भाइरस विरुद्ध तयार पारिएको...

मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ अगस्ट, २०२०नयाँदिल्ली । केहीसाता अघि मस्तिष्कको सर्जरी गराएका...

जनवरी १ को अर्को पाटो : राष्ट्रिय टोपी दिवस जनवरी १ को अर्को पाटो : राष्ट्रिय टोपी दिवस

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

०१ जनवरी, २०२० काठमाडौं । आज अँग्रेजी नयाँ वर्षको...

लिखित परिक्षा सकिएको १८ महिनासम्म ट्रायल दिन पाइने लिखित परिक्षा सकिएको १८ महिनासम्म ट्रायल दिन पाइने

२०७८ असार १८ गते शुक्रबार

०७ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । सरकारले अबदेखि सवारी चालक अनुमति...

Top